4,7



Na základě 3 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Armaf Club de Nuit Untold, unisexální toaletní voda, 105 ml6 909,33 Kč/1l
725,48 Kč
Prodejce: AromaVibe

Další informace o reklamě
Hermès Eau de Rhubarbe Ecarlate kolínská voda unisex 200 ml17 157,50 Kč/1l
3 431,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dior Homme kolínská voda ve spreji 200ml20 245,00 Kč/1l
4 049,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
The White EDP 100 ml15 903,50 Kč/1l
1 590,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Malizia Bon Bons Milky Cupcake toaletn voda 50 ml vapo
6 333,60 Kč/1l
316,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Scalpers Kids Boy toaletní voda ve spreji 100 ml
12 848,70 Kč/1l
1 284,87 Kč
Prodejce: somnia24

Naseem Anwar EDT W 50 ml
3 825,40 Kč/1l
191,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Oriflame Eclat Toujours toaletní voda 75 ml
12 006,40 Kč/1l
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Parfums Berdoues, 1902 Neroli, kolínská voda, unisex, 125 ml
1 967,36 Kč/1l
245,92 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Atelier Cologne Gaiac Eternel, parfémovaná voda, 100 ml
47 633,20 Kč/1l
4 763,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MANADA

HISTOIRE D'ORGEAT edp vapo 100 ml
16 674,50 Kč/1l
1 667,45 Kč
Prodejce: somnia24

Norell Soft Eau de Cologne 240 ml
11 592,46 Kč/1l
2 972,86 Kč
-190,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 782,19 Kč
Prodejce: Rareparfum

Prastara Woda kolońska, 150 ml
3 082,00 Kč/1l
462,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gotas Frescas kolínská voda ve spreji 80ml
3 155,88 Kč/1l
252,47 Kč
Prodejce: somnia24

Caron Eau de Cologne Eau de Cologne Splash 200 ml
9 465,25 Kč/1l
1 893,05 Kč
Prodejce: Rareparfum

Baldessarini Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
17 592,00 Kč/1l
879,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gotas Frescas Baby kolínská voda 750ml
504,47 Kč/1l
378,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dior Addict Eau Fraîche 2012 toaletní voda ve spreji 100 ml
145 020,80 Kč/1l
7 251,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PerfumBox

Atkinsons Gold Medal, toaletní voda, 620 ml
6 594,55 Kč/1l
4 088,62 Kč
Prodejce: Rareparfum
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Malizia Bon Bons Sweet CandySladké bonbony se setkávají se svěžími růžemi - živá a hravá vůně "Sweet Candy" od Malizia Bon Bons potěší smysly osvěžující směsí vůní. My v dambiro si myslíme, že kdyby existovaly pocukrované růže - přesně tak by voněly! dambiroVůně z řady "Bon Bons" od značky Malizia jsou dnes již opravdovými kultovními sběratelskými kousky - protože toaletní vody pro děti, teenagery a mladé duchem jsou tak krásně navržené, že byste je chtěli mít všechny! Roztomilé lahvičky s hravým, veselým designem vám jednoduše navodí dobrou náladu. Kterou z nich si dnes vyberete? Vybírejte mezi šesti novými vůněmi v novém vzhledu! dambiroA pro všechny, kterým ve sbírce stále chybí vůně z poslední řady Bon Bons: jejich předchůdce máme v nabídce ještě - proto je nejlepší je rychle pořídit, než zmizí!
- Rozměry
- 50 ml
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Alkohol Denat. | Aqua | Parfum | Dipropylene Glycol | Hexyl Cinnamal | Limonene | Linalool | Alpha-Isomethyl Ionone | Citronellol | Citrinal
- Výrobce
- Malizia
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 806703460000080670346
- Číslo produktu
- A5.1
- Rozměry
- 50 ml
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Alkohol Denat. | Aqua | Parfum | Dipropylene Glycol | Hexyl Cinnamal | Limonene | Linalool | Alpha-Isomethyl Ionone | Citronellol | Citrinal
- Výrobce
- Malizia
- Cílové skupiny
- Děti
- Kód EAN
- 806703460000080670346
- Číslo produktu
- A5.1
K tomu se hodí také

Malizia Bon Bons Cherry yummy toaletn voda 50 ml Vapo
5 544,60 Kč/1l
277,23 Kč
Prodejce: somnia24

Malizia Bon Bons Milky Cupcake toaletn voda 50 ml vapo
6 333,60 Kč/1l
316,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Malizia Bon Bons Blossom Kiss toaletn voda 50 ml vapo
2 040,00 Kč/1l
102,00 Kč
Prodejce: Bugelo

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Malizia Bon Bons Sugar Violet toaletn voda 50 ml vapo
6 333,60 Kč/1l
316,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

JBL Tune 510BT, Bezdrátový, Hovory/hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
1 177,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
3 805,92 Kč/1l
951,48 Kč
Prodejce: PolisElectro

Malizia | Sprchový gel s výtažkem z bavlny a vůní mastku - 1 litr - pro všechny typy pokožky - jemný - zklidňující účinek
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fragrance World Creme of Clouds EDP 100 ml UNISEX
6 792,00 Kč/1l
679,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
7 187,80 Kč/1l
718,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Malizia | Sprchový gel s kokosovým mlékem a mandlovým extraktem - 1 l - pro všechny typy pokožky - jemný - přírodní hydratační gel
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
1 512,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Paris Corner Khair Pistachio EDP 100 ml UNISEX
4 752,50 Kč/1l
475,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Malizia Uomo, Antiperspirant ve spreji, Zlatý, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Bon Bons Cyber Kiwi deodorant 75 ml
3 702,67 Kč/1l
277,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
538,61 Kč
Prodejce: ak-trade

Armaf Delights Yum Yum EDP 100 ml W
7 736,20 Kč/1l
773,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nádherná vůně
Jsem spokojená
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Paris Aqua Universalis Forte parfémovaná voda 200ml
7 900,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
39 500,00 Kč/1l

Maison Margiela Replica Autumn Vibes toaletní voda unisex 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 263,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 119,00 Kč/1l

Sada 12 kusů Barokní červená 540 - Maison Alhambra



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 975,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
49 750,00 Kč/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (žena)
4 124,21 Kč
Prodejce: Parfumart

Armaf Club de Nuit Untold, unisexální toaletní voda, 105 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,48 Kč
Prodejce: AromaVibe
6 909,33 Kč/1l

Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily 100ml, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone,...



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 409,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
34 090,00 Kč/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 519,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
35 190,00 Kč/1l

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Bobule, Švestka, Jasmín, Pomerančový květ, Tuberóza, Pižmo, Vanilka, Sprej
3 252,45 Kč
Prodejce: Parfumart
32 524,50 Kč/1l

Kolínská voda Brut 147 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 652,99 Kč/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 455,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
112 745,06 Kč/1l

Jo Malone English Pear & Freesia Cologne, Ženy, 100 ml, Hruška, Frézie, Pačuli, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Farnesol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hexyl...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
2 860,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l

Jo Malone Pomegranate Noir EDC 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Orange Blossom EDC 100 ml UNISEX



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 651,00 Kč
-121,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka EDC Intense 50 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
50 600,00 Kč/1l

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 399,73 Kč
-74,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 325,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
23 250,00 Kč/1l

Mermazing Rouge by Volare 100 ml
1 059,97 Kč
Prodejce: Neovogen
10 599,70 Kč/1l

Acqua di Parma Colonia Intensa, Pánské, 180 ml, Bergamot, Citrón, Myrta



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 463,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 683,33 Kč/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer toaletní voda pro ženy 50 ml
2 305,64 Kč
Prodejce: Parfumart
46 112,80 Kč/1l