5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Sprchový gel Malizia s vůní lesního ovoce, ostružin a pižma - 1 l - hydratuje a vyživuje
90,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč-23%
69,38 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane Verbena, Pěna do koupele, Unisex, Dospělí, 500 ml, Univerzální pleť, Sporýš3 323,50 Kč/1l
1 661,75 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Jen relaxační koupel 250 ml2 828,40 Kč/1l
707,10 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
Pěna do koupele Lemon Burst (Bubble Bath) 1000 ml584,01 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Koupelový gel s extraktem z ovocných bobulí 710 ml556,00 Kč/1l
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MALIZIA Pna do koupele Borovice a zelen aj 1l
69,38 Kč/1l
163,76 Kč
-94,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Med a zzvor 1l
69,38 Kč/1l
273,20 Kč
-203,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Bergamot a šalvěj Pěna do koupele 1000 ml
69,38 Kč/1l
144,55 Kč
-75,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Byzantium - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Reinex pěna do koupele s vůní smrku uklidňující pěna do koupele 4000 ml
39,71 Kč/1l
158,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herbapol Sprchový gel s pomerančem a neroli 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kneipp 1411421002 Kneipp Erkältungszeit Schaumbad 400 ml
463,17 Kč/1l
185,27 Kč
Prodejce: apohealth

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
169,74 Kč/1l
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měsíčková koupel s bylinami 200 ml
2 071,90 Kč/1l
414,38 Kč
Prodejce: Emerosa

Herbapol sprchový gel s konopným olejem a pomerančem 400 ml
225,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Żel pod prysznic Herbapol Mięta i Malina 400 ml
225,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sprchový gel Cyclamen & Freesia 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol sprchový gel s olejem z kamélie 740 ml
148,65 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sprchový gel Geranium & Jasmine 740 ml
305,39 Kč/1l
225,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d Oriente Care Bath Byzantium Ritual 500ml
235,70 Kč/1l
117,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahodový pěnový gel do koupele s osvěžující vůní, 710 ml.
326,75 Kč/1l
231,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sprchový gel Malizia s vůní lesního ovoce, ostružin a pižma - 1 l - hydratuje a vyživuje
Zažijte osvěžující a revitalizující sprchu se sprchovým gelem Malizia. Ovocná vůně lesních plodů, ostružin a pižma promění vaši koupelnu v oázu relaxace a zajistí koupel. Tento sprchový gel je ideální jako přísada do koupele pro všechny typy pokožky a nabízí nejen příjemný zážitek ze sprchování, ale také komplexní péči o pokožku.
Přehled produktůSprchový gel Malizia s velkorysým obsahem 1 litr je dermatologicky testován a zajišťuje šetrné čištění pokožky. Díky speciálnímu složení s výtažky z černého rybízu pokožku během používání intenzivně hydratuje a vyživuje. Vychutnejte si ovocnou vůni, která povzbuzuje smysly a poskytuje relaxační koupel.
Klíčové vlastnosti a specifikaceZde jsou uvedeny vynikající vlastnosti sprchového gelu Malizia, který je vhodný pro všechny typy pokožky:
- Ovocná vůně: Ovocná vůněostružin a lesních plodů poskytuje příjemný zážitek z vůně během sprchování.
- Výtažek z černého rybízu: Tato složka pomáhá hydratovat a vyživovat pokožku během sprchování.
- Šetrné čištění: Jemné složení je vhodné pro každodenní použití a šetrně čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo.
- Fyziologické pH: Podporuje přirozenou rovnováhu pokožky a zajišťuje pocit svěžesti a pružnosti.
- Velká láhev: S objemem 1 litr je tato láhev dostatečná pro mnoho aplikací a zajišťuje dlouhotrvající požitek.
Výhody a použitíSprchový gel Malizia je nejen vynikající přísadou do koupele, ale také všestranně použitelný. Vychutnejte si relaxační koupel nebo osvěžující sprchu a zároveň vyzkoušejte blahodárné účinky, které poskytuje v péči o pokožku. Funguje také jako koupelový olej s ovocnou příchutí, ideální pro domácí koupel.
Výhody výrobku:
- Příjemná vůně: ovocná vůně poskytuje během používání osvěžující pocit.
- Péče o pokožku: Složení s černým rybízem poskytuje intenzivní péči o pokožku.
- Pro všechny typy pokožky: Vhodné pro všechny typy pokožky, protože je dermatologicky testováno.
- Snadné použití: Lze nanášet přímo na pokožku nebo na koupelovou houbu.
- Dlouhodobé použití: Velká láhev o objemu 1 litr zajišťuje dlouhodobé používání.
Proč si vybrat tento výrobekVyberte si sprchový gel Malizia a užijte si koupel s ovocnou vůní a zároveň pečujte o svou pokožku. Vyzkoušejte výhody přírodních přísad do koupele a povzbuďte své smysly při relaxační sprše nebo koupeli. Vaše tělo vám poděkuje!
Pokud hledáte novinky na trhu, představujeme vám sprchový gel Malizia Mora & Muschio 1 l!
- Typ: Sprchový gel
- Objem: 1 litr
MALIZIA mora & muschio BROMBEERE & MOSCHUS Pěna do koupele 1000ml
Nádherný,
- Model
- mit dem Duft von Waldfrüchten, Brombeeren und Moschus
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Obsah balení
- 1 x Duschgel
- Kód EAN
- 8003510014286
- Číslo produktu
- 180671
- Model
- mit dem Duft von Waldfrüchten, Brombeeren und Moschus
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Obsah balení
- 1 x Duschgel
- Kód EAN
- 8003510014286
- Číslo produktu
- 180671
K tomu se hodí také

MALIZIA Sprchov gel Monoi & Lotus Blossom 300 ml
110,97 Kč/1kg
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s výtažkem z bavlny a vůní mastku - 1 litr - pro všechny typy pokožky - jemný - zklidňující účinek
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s arganovým olejem a vanilkou - 1 l - pro všechny typy pokožky - hydratační a vyživující
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Borovice a zelen aj 1l
69,38 Kč/1l
163,76 Kč
-94,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schaumbad XXL
69,38 Kč/1l
203,90 Kč
-134,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s kokosovým mlékem a mandlovým extraktem - 1 l - pro všechny typy pokožky - jemný - přírodní hydratační gel
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel se zvláčňujícími látkami a extraktem z bobulí goji - 1 litr - pro všechny typy pokožky - svěží vůně
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
157,40 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Bagno 1l Iris Bagnoschiuma E Saponi Per Il Corpo
69,38 Kč/1l
147,26 Kč
-77,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Med a zzvor 1l
69,38 Kč/1l
273,20 Kč
-203,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

MALIZIA Mora & Muschio Sprchov gel s ostruinami a pimem 300 ml
125,77 Kč/1l
99,71 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bagno Schiuma pěna do koupele s orchidejí a ambrou 1l - Malizia
69,38 Kč/1l
144,55 Kč
-75,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

MALIZIA Bergamot a šalvěj Pěna do koupele 1000 ml
69,38 Kč/1l
144,55 Kč
-75,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280026102, Tělový pudr, Unisex, Změkčující, Sáček s náplní, 100 g, 1 kusů
326,20 Kč/1kg
36,00 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
Použité
1 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Litamin Wellness and Care Vonný olej do koupele Evening Symphony 750ml
164,60 Kč/1l
123,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
2 193,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nádherná vůně
skvělá vůně při koupeli a ještě dlouho poté, co vůni nosíte na kůži, velmi příjemná
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Occitane Verbena, Pěna do koupele, Unisex, Dospělí, 500 ml, Univerzální pleť, Sporýš
1 661,75 Kč
Prodejce: VogueVista
3 323,50 Kč/1l

Jen relaxační koupel 250 ml
707,10 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 828,40 Kč/1l

Shake and Make – Salmiak



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Reinex pěna do koupele s vůní smrku uklidňující pěna do koupele 4000 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,71 Kč/1l

Regina krémová koupel smrk a citronová tráva svěží vůně 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
44,31 Kč/1l

Elemis Výživné mléko do koupele 60 ml
35,53 Kč
Prodejce: ALG-Outlet
592,17 Kč/1l

Luksja Koupelový olej Bavlna Milk 1,5 l
86,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
57,99 Kč/1l

Tesori d Oriente Care Bath Byzantium Ritual 500ml
117,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,70 Kč/1l

Herbapol sprchový gel s konopným olejem a pomerančem 400 ml
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
225,00 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel s růží, vanilkou a bergamotem 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel Cyclamen & Freesia 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Herbapol Sprchový gel s pomerančem a neroli 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Żel pod prysznic Herbapol Mięta i Malina 400 ml
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
225,00 Kč/1l

Herbapol sprchový gel s olejem z kamélie 740 ml
110,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
148,65 Kč/1l

Mydło w płynie Herbapol Rozmaryn i Wiśnia 390 ml
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
172,73 Kč/1kg

Herbapol Tekuté mýdlo Šalvěj a hruška 390 ml
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
194,87 Kč/1l

Kneipp 916503, Pěna do koupele, Dospělí, 400 ml, Láhev, 1 kusů
149,60 Kč
Prodejce: apohealth
374,00 Kč/1l

Kneipp 920332, Bublinková koupel, Unisex, Dospělí, 400 ml, Suchá pokožka, Hydratující
151,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
378,52 Kč/1l

Luxja Wrapping Vanilla Bath Lotion 900 ml Krémové a jemné mléko do koupele
65,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
244,41 Kč/1kg

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
169,74 Kč/1l