5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olej z vlašských ořechů 250ml OLVITA1 864,00 Kč/1l
466,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Mazola čistý olej z kukuřičných klíčků jemně lisovaný v kanystru 5000 ml233,45 Kč/1l
1 167,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA1 688,00 Kč/1l
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml1 160,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Olej z pšeničných klíčků 100ml
5 733,30 Kč/1l
573,33 Kč
Prodejce: taleoo

MCT olej z kokosu250ml BIOPLANET
892,40 Kč/1l
233,49 Kč
-10,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,10 Kč
Prodejce: Katomix

OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
1 479,45 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Rapunzel Sesamöl nativ 250ml
1 875,36 Kč/1l
468,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Olvita Kaltgepresstes Aprikosenkernöl 100 ml
895,45 Kč/1kg
197,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Olej z černého kmínu 250 ml
905,36 Kč/1l
226,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Virde, sibiřský olej z rakytníku, 100 %, objem 100 ml
4 609,70 Kč/1l
460,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Culinaria čistý olej z hroznových jader Jedlý olej neutrální příchuť 1000ml
332,57 Kč/1l
332,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostropestřecový olej, organický ostropestřecový olej, organický olej, Omega-6, lisovaný za studena, ostropestřecový olej 500ml
3 171,52 Kč/1l
1 585,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pšeničné klíčkové oleje – za studena lisované, 250 ml | VITAQUELL
1 747,96 Kč/1l
436,99 Kč
Prodejce: taleoo

Olej z hroznových jader - rafinovaný 250ml
833,24 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Sezamový olej 1000 ml - BIOOIL
664,99 Kč/1l
664,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GymBeam –bylinný olej s česnekem, 100 ml
1 857,50 Kč/1l
185,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Arašídový olej 250ml - OLVITA
680,00 Kč/1l
170,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rinatura Čistý olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E 250ml
Speciality: Obzvláště bohatý na vitamín E, lisovaný za studena, přírodní příchuť
Rinatura Pur olej z pšeničných klíčků je vysoce kvalitní rostlinný olej, který si díky šetrnému procesu lisování za studena zachovává všechny cenné složky. Vyznačuje se zejména vysokým obsahem vitaminu E, který má antioxidační účinky a pomáhá chránit buňky.
Tento přírodní olej má jemnou, lehce oříškovou chuť a je ideální pro zjemnění salátů, syrové zeleniny, dipů nebo smoothies. Protože by se neměl zahřívat na vysoké teploty, používá se nejlépe do studených pokrmů.
Výhody v kostce:
Bohatý na vitamin E - přispívá k ochraně buněk
Jemně lisovaný za studena - zachovává přírodní složky
Jemná oříšková chuť - ideální pro studené pokrmy
Vysoká kvalita - z kontrolovaných surovin
Všestranný - ideální do salátů, dipů a dalších pokrmů
Použití:
Jako zálivka na saláty a syrovou zeleninu
K dochucení koktejlů a dipů
Jako doplněk stravy pro zdravou výživu
Olej z pšeničných klíčků by se měl používat především do studených pokrmů. Protože jeho chuť přirozeně připomíná čerstvé obilí, hodí se zejména k syrové zelenině a salátům. Jeho typická chuť se může dobře rozvinout i v dresincích. Tímto všestranným olejem lze však ochutit i pesta a dipy. Ráno přimíchaný do tvarohu nebo ovesných vloček slibuje lahodný start do nového dne.
| Název | Rinatura olej z pšeničných klíčků 0,25L |
| Hmotnost | 250ml |
| Aplikace a návod k použití | Doporučuje se do salátů, jogurtů a měkkých sýrů |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte v chladu a uzavřené, mimo dosah světla |
| Složení | Olej z pšeničných klíčků |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Rila Feinkost-Importe GmbH |
| Adresa: Hinterm Teich | Hinterm Teich 5, 32351 Stemwede-Levern |
| průměrné výživové údaje | na 100 ml |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 3404kJ/828kcal |
| Tuk | 92g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukr | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Olej z pšeničných klíčků
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 3404 kj Energie kcal 828 kcal Tuky 92GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 16GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Rila Feinkost-Importe GmbH & Co. KGHinterm Teich 5, D-32351 Stemwede-Levern
- Prodejní název
- Olej z pšeničných klíčků
- Výrobce
- Maitre Marcel
- Číslo produktu
- 25620
- Kód EAN
- 4013200256203
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Olej z pšeničných klíčků
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 3404 kj Energie kcal 828 kcal Tuky 92GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 16GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Rila Feinkost-Importe GmbH & Co. KGHinterm Teich 5, D-32351 Stemwede-Levern
- Prodejní název
- Olej z pšeničných klíčků
- Výrobce
- Maitre Marcel
- Číslo produktu
- 25620
- Kód EAN
- 4013200256203
K tomu se hodí také

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

LCD e-bikes MTB 26 palců elektrické kolo, elektrické kolo, e-bike, 36 V/13 Ah, lithiová baterie, 250 W, dojezd 55-100 km černá
17 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

mandlový olej rinatura
575,48 Kč/1l
143,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Vilgain® avokádový olej 200 ml | přírodní sprej na vaření | láhev s rozprašovačem
488,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ricinový olej Nanoil pro vlasy a tělo, 50 ml
7 762,00 Kč/1l
388,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lněný olej - zlatý lněný olej lisovaný za studena 250ml
866,64 Kč/1l
216,66 Kč
Prodejce: taleoo

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Olej z pšeničných klíčků 100ml
5 733,30 Kč/1l
573,33 Kč
Prodejce: taleoo

MCT olej z kokosu250ml BIOPLANET
892,40 Kč/1l
233,49 Kč
-10,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,10 Kč
Prodejce: Katomix

OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
1 160,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ostropestřecový olej, organický ostropestřecový olej, organický olej, Omega-6, lisovaný za studena, ostropestřecový olej 500ml
3 171,52 Kč/1l
1 585,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
1 479,45 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
495,96 Kč/1kg
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pšeničné klíčky vnitřní sáček jemné ořechové balení 2x125g
26,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FIVE TRANSFORMATIONS MCT olej z organického kokosu 500 ml
683,68 Kč/1l
357,88 Kč
-16,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
341,84 Kč
Prodejce: Katomix

Culinaria čistý olej z hroznových jader Jedlý olej neutrální příchuť 1000ml
332,57 Kč/1l
332,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BIG NATURE Sladký mandlový olej lisovaný za studena 250 ml
488,60 Kč/1l
127,78 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
122,15 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Virde, sibiřský olej z rakytníku, 100 %, objem 100 ml
4 609,70 Kč/1l
460,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Olej - panenský kokosový ve sklenici 1 litr
495,11 Kč/1l
495,11 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicové oleje lisované za studena, 1 litr |PLANETE
170,17 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Olej z černého kmínu - lisovaný za studena 100 ml
1 945,70 Kč/1l
194,57 Kč
Prodejce: taleoo

PLANÈTE 300347821, Mandlový olej, 100 ml, Skleněná lahev, Pečení, Vaření, Salát, Evropa, 828 kcal
2 178,00 Kč/1l
217,80 Kč
Prodejce: taleoo

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Olej z černého kmínu 250 ml
905,36 Kč/1l
226,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dýňový olej 1000 ml - BIOOIL
824,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
824,00 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu pro děti - Miodziś
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 407,16 Kč/1l

E.FS Cl. fritovací olej 10l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
150,36 Kč/1l

Řepkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátké smažení
382,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
191,00 Kč/1l

Bodlákový olej 1000 ml - Brat.pl
560,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
560,00 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu 100% egyptský olej lisovaný za studena nefiltrovaný thymoquinone 500ml
613,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 226,00 Kč/1l

Mazola čistý olej z kukuřičných klíčků jemně lisovaný v kanystru 5000 ml
1 167,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,45 Kč/1l

Olej z vlašských ořechů 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
466,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 864,00 Kč/1l

Nelisovaný makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
417 999,98 Kč/1l

Konopný olej lisovaný za studena a surový 500ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
413,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
826,00 Kč/1l

Ricinový olej 1000ml - VITAFARM VITAFARM
321,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
321,00 Kč/1l

Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 688,00 Kč/1l

Lněný pupenový olej, lisovaný za studena 1000 ml BIOOIL
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
290,00 Kč/1l

Lenvitol lněný olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
254,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
508,00 Kč/1l

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(69)Počet hodnocení: 69
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
540,00 Kč/1l

OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 160,00 Kč/1l

OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 479,45 Kč/1kg

Kotanyi dýňový olej CHZO lisovaný za studena z dýňových semínek 500ml
718,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 436,32 Kč/1l

Ostropestřecový olej 500ml - VITAFARM
242,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
484,00 Kč/1l

Bertolli Olivový olej na smažení Pet Bottle Rafinované olivové oleje 1500 ml
583,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
389,29 Kč/1l