4,8



Na základě 19 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g3 641,45 Kč/1kg
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Koření na nakládané okurky - 1kg51,15 Kč/1l
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Další informace o reklamě
Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g685,15 Kč/1kg
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fuchs Professional Curry Madras směs koření 1000g624,90 Kč/1kg
624,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
500,90 Kč/1kg
500,90 Kč
Prodejce: somnia24

Koření na nakládané okurky 200g Brat.pl
270,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Prymat Przyprawa do Ogórków Konserwowych 40 g
688,75 Kč/1l
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření - 5 koření čínské kuchyně 40g
1 941,00 Kč/1kg
77,64 Kč
Prodejce: taleoo

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
600,88 Kč/1kg
600,88 Kč
Prodejce: somnia24

Chmeli Suneli Originální gruzínské koření ve sklenici 240 G Fine
2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

Fuchs Sauerbraten kořenící směs s tradičními příchutěmi 1000g
361,97 Kč/1kg
361,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional polévkové koření pro zeleninové vývary a čiré bujóny 400g
459,97 Kč/1kg
183,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fuchs Professional směs kořeněných bylinek s bazalkou 250g
580,32 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
126,54 Kč/1kg
126,54 Kč
Prodejce: Katomix

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ubena sůl pro zvláště křehké maso 1100g
289,85 Kč/1kg
318,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
33 276,00 Kč/1kg
249,57 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380751004 Fuchs Curry Elefant Gewürz, 1,0 kg
478,69 Kč/1kg
478,69 Kč
Prodejce: somnia24

Koření na nakládání65 g SONNENTOR
1 384,62 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: Covitar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fuchs Professional konzervační koření klášterní směs hromadné balení 1000g
Konzervovací koření na zavařování okurek a zeleniny.
Okurková směs např. na 4 kg okurek smíchejte 1,5 l vody, 1,5 l octa, 350 g cukru, 75 g soli a 2 lžíce zavařovacího koření, směs svařte a horkou zalijte zavařeniny.
Fuchs GmbH & Co KGIndustriestraße 25
49201 Dissen a.T.W., Německo
| Název | Fuchs konzervační koření 1kg |
| Hmotnost koření | 1kg |
| Složení | Hořčičná semena, koprová semena, pepř, koriandr, jalovcové bobule, hřebíček, bobkový list, chilli papričky, nové koření |
| Alergeny | Hořčice a výrobky z ní |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Fuchs jemné koření |
| Adresa: D-49198 Dissen | D-49198 Dissen |
- Seznam přísad
- Hořčičná semínka, semínka kopru, pepř, koriandr, jalovcové bobule, hřebíček, bobkový list, chilli, nové koření. Může obsahovat stopy celeru
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1850 kj Energie kcal 443 kcal Tuky 23GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,4GRM Sacharidy 31,8GRM Sacharidy, z toho cukr 20,5GRM Bílkoviny 22GRM Sůl 0,05GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Prodejní název
- Konzervování koření
- Výrobce
- Fuchs Professional
- Číslo produktu
- 814265
- Kód EAN
- 4027900612207
- Seznam přísad
- Hořčičná semínka, semínka kopru, pepř, koriandr, jalovcové bobule, hřebíček, bobkový list, chilli, nové koření. Může obsahovat stopy celeru
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1850 kj Energie kcal 443 kcal Tuky 23GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,4GRM Sacharidy 31,8GRM Sacharidy, z toho cukr 20,5GRM Bílkoviny 22GRM Sůl 0,05GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Prodejní název
- Konzervování koření
- Výrobce
- Fuchs Professional
- Číslo produktu
- 814265
- Kód EAN
- 4027900612207
K tomu se hodí také

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Kühne okurkový nálev pikantní z brandy octa koncentrovaný 750ml
76,16 Kč/1l
57,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Parní odšťavňovač AREBOS, 15 l, tlakový hrnec, nerezová ocel, vhodný pro všechny varné desky včetně indukce, Ø 26 cm, vhodný do myčky nádobí
1 311,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Fuchs 6672469002 Fuchs Senfkörner 1,1 kg, 1 St.
356,15 Kč/1kg
391,77 Kč
Prodejce: somnia24

Květináč na okurky ORION / nádoba na nakládání okurek / květináč na nakládání 2,5 litru
567,43 Kč
Prodejce: Modadeti

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ponorné Kalové Čerpadlo Gs 4002 P
897,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Voděodolný chránič matrace Blumtal 90 x 200 cm - certifikovaný Oeko-Tex, prodyšný chránič matrace, fixace tahem, bez praskání
315,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SAFLAX Kultivační sada - Angrešt kapský / andské bobule - Physalis peruviana - 100 Semena - S mini skleníkem, pěstebním substrátem a 2 květináči
1 835,79 Kč/1kg
348,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

Ariete 2877/03, 1,7 l, 2000 W, Béžová, Indikátor úrovně vody, Bezkabelový, Filtrace
1 649,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Schwaiger UFB1000 533, DVD/Blu-ray, TV, TV tuner, TV set-top box, IR Wireless, Tlačítka, Černá
561,76 Kč
Prodejce: M_plus_L

CLEANmaxx cyklónový ruční vysavač Akku Sensation - modrý/stříbrný
4 598,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá
171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

XMaster mini řetězová pila 1000 W, se 2 akumulátory 2,0 Ah, 6palcovou vodicí lištou, akumulátorovou řetězovou pilou, zahradními
1 008,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

SAFLAX - Rajče - Tigerella - Lycopersicon esculentum - 10 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

sada 2 povlaků na polštáře 100% bavlna povlaky na polštáře 40x60 cm tyrkysová
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
976,99 Kč
-120,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
856,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Třída A++ až EProdejce: lapamax

Vložka do dřezu, 26x31 cm, hranatá. Podložka do dřezu, podložka 44 (světlě šedá, hranatá)
125,55 Kč
Prodejce: ANIK-Shop

Bestron dvojitý vaflovač na klasické srdcové vafle, vaflovač s nepřilnavým povrchem a kontrolkou pečení, 1000 W, barva: růžová
1 068,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dílů | Kráječ na zeleninu | Spirálový kráječ | Kráječ Julienne | Krájení na plátky/kostky
2 358,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dehner Premium krmivo pro psy, vlhké krmivo bez obilovin, pro starší psy, hovězí / jehněčí / brambory, 6 x 800 g konzervy (4,8 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PRITOM P7 PLUS, 7palcová Android tabletová PC, 32 GB interní paměti, operační systém Android 13, čtyřjádrový procesor, displej IPS HD, Wi-Fi, včetně koženého pouzdra (černé barvy)
1 377,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

TecTake 403518, Černá, Modrá
4 557,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutné
Skvělá kvalita, rychlé dodání, dobrá cena
Ohodnoceno dne 17. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nyní mám zásobu
Čas konzervování může začít
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutné
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 19. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koření
Super
Ohodnoceno dne 21. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg