4,8



Na základě 22 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení4 733,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Zrnková káva Decaffeinato 250g | La Natura Lifestyle| dlouho pražená | celozrnná | bez kofeinu | směs bez kofeinu868,40 Kč/1kg
217,10 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
1 304,88 Kč/1kg
652,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Idee Kaffee Elegant bez kofeinu celá zrna balení 500g
774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 355,48 Kč/1kg
338,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Taška
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
1 062,45 Kč/1kg
1 062,45 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dallmayr celozrnná káva bez kofeinu, nejlepší arabica 500g
Dokonale rafinovaná káva nejvyšší kvality bez kofeinu - to je Dallmayr prodomo bez kofeinu. Tato výběrová káva 100% Arabica se vyznačuje vůní etiopských vysokohorských zrn z úrodných jižních provincií Sidamo a Harrar. Speciální receptura této směsi existuje již od 60. let 20. století a díky své oblíbenosti se dodnes nezměnila. S kávou Dallmayr prodomo bez kofeinu si můžete vychutnat špičkovou kávu od tradiční mnichovské společnosti Dallmayr bez kofeinu, kdykoli dostanete chuť na šálek dobré kávy.
Alois Dallmayr Kaffee OHG
Dienerstrasse 14-15
80331 Mnichov, Německo
Dallmayr Alois KG Dienerstr. 14-15, 80331 Mnichov, NěmeckoDallmayr Prodomo Decaffeinatedje vysoce kvalitní směs jemných kávových zrn Arabica, která byla šetrně zbavena kofeinu, aby se zachovala rozmanitost chutí a vůní. Díky střednímu pražení se káva vyznačuje harmonickým, jemným charakterem s jemnými čokoládovými tóny a jemnou sladkostí. Díky přirozeně nízké kyselosti má obzvláště příjemnou chuť a je šetrná k žaludku. Tvar zrn umožňuje kávu čerstvě umlít těsně před přípravou, což zajišťuje intenzivní aroma a hlubokou chuť. Je vhodná pro přípravu espressa i latté a díky své všestrannosti je vynikající volbou pro plně automatické kávovary a konvice i pro tradiční metody.
Název: Prodomo Decaffeinated
Výrobce:Dallamyr
Typ:Zrnková káva
Bez kofeinu:Ano
Kvalita kávy: Arabica 100%
Stupeň pražení: 3/5
Intenzita: 3/5
Kyselost: 3/5
Hmotnost: 500 g
U kávy Dallmayr prodomo bez kofeinu jsou jemné kávy Arabica z Vysočiny zbaveny kofeinu, speciálně zušlechtěny a doplněny pražením Dallmayr s plnou chutí. Vychutnáte si tak harmonickou kávu s plnou chutí.
Síla 3 z 5
Kyselost 3 z 5
Pražení 3 z 5
| Název kávy | Káva Dallmayr Prodomo - Zrnková káva bez kofeinu |
| Hmotnost kávy | 500g |
| Návod k použití | Po otevření uchovávejte balení těsně uzavřené na chladném a suchém místě. |
| Složení | Zrnková káva bez kofeinu |
| Potravinářské přísady | Baleno v ochranné atmosféře |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Alois Dallmayr Dienerstrasse 14-15, 80331 Mnichov |
| Další informace | na 100 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ano
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 500g Dallmayr prodomo bez kofeinu celá zrna
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Dallmayr Alois KGDienerstr. 14-15 80331 München
- Prodejní název
- Dallmayr celozrnná káva bez kofeinu, nejlepší arabica 500g
- Výrobce
- Označení množství
- Po otevření uchovávejte balení těsně uzavřené na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře.
- Číslo produktu
- 122500000
- Kód EAN
- 4008167112235
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ano
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 500g Dallmayr prodomo bez kofeinu celá zrna
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Dallmayr Alois KGDienerstr. 14-15 80331 München
- Prodejní název
- Dallmayr celozrnná káva bez kofeinu, nejlepší arabica 500g
- Výrobce
- Označení množství
- Po otevření uchovávejte balení těsně uzavřené na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře.
- Číslo produktu
- 122500000
- Kód EAN
- 4008167112235
K tomu se hodí také

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Ložní prádlo značky Avengers, rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm
891,41 Kč
Prodejce: somnia24

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Vilde vložka do zásuvky na příbory zásobník na příbory organizér na příbory kuchyňský organizér s 5 přihrádkami černý 36 x 25,5 x 6 cm.
80,00 Kč
Prodejce: Vilde

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

AVANA Samsung Galaxy S23 / S23 Plus ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Idee Kaffee Elegant bez kofeinu celá zrna balení 500g
774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Illy 7187, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 365,24 Kč/1kg
395,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

Tefal Duetto+ G719S735, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Bez povlaku, Nerezová ocel, 250 °C
2 317,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

NABBI Plastový květináč DRTS200L 20 cm - antracit
189,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Delonghi Decaffeinato zrnková káva 250g Arabica Robusta bez kofeinu
271,05 Kč/1kg
271,05 Kč
Prodejce: egenta-shop

Metla (23128) 8332048 White pro indukční napěňovač mléka Severin Lavazza Tchibo
1 004,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TurboTronic stolní mixér – BG6 – 1400 W, skleněná nádoba 1,5 l, funkce drcení ledu, smoothie mixér a mléčný šejkr, nerezové provedení, bez BPA, stříbrný Černá
1 282,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

LEGO Botanicals Bonsaj, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 878 kusů, 764 g
1 153,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

PUMA Buzz, Uni
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Idee Kaffee GOLD EXPRESS rozpustná káva, 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Zyrafka
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší nabídka
Hmotnost 1 kg
Bude to dárek, protože má malou kyselost
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fantastická chuť
Hmotnost 0,75 kg
Nejlepší káva. Mám ji rád znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší káva
Hmotnost 1 kg
Chutná
Ohodnoceno dne 6. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Miluji tyto fazole
Hmotnost 1 kg
velmi aromatické a ne příliš hořké
Ohodnoceno dne 7. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 0,5 kg
Velmi dobrá káva, nejlepší kvalita ☕️.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super káva
Hmotnost 1 kg
Velmi dobrá káva.
Ohodnoceno dne 25. května 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lahodná káva, rychlé dodání rád znovu
Hmotnost 1 kg
lahodná káva, rychlé dodání rádi znovu
Ohodnoceno dne 22. května 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 1 kg
Super lecker
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg