Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml

188,52 Kč

384,73 Kč / 1l

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení po 6 kusech
Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení po 6 kusech
130,28 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hela koření kečup česneková pikantní příchuť láhev 300 ml
Hela koření kečup česneková pikantní příchuť láhev 300 ml
195,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celé kari G.Kečup D.800ml
Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
195,97 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
634,79 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Verpackungsbild Stokes Bloody Mary Ketchup mit Wodka und Worcestershire Sauce 256ml
Stokes Bloody Mary Ketchup mit Wodka und Worcestershire Sauce 256ml
708,98 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes Chipotle kečup z pravých italských rajčat 273ml
Stokes Chipotle kečup z pravých italských rajčat 273ml
688,79 Kč/1l
188,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
KETCHUP Z CURRY BEZGLUTENOWY BIO 500 ml - BYODO
Kari kečup - ovocný a pikantní
214,30 Kč/1l
107,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Develey, kečup s kari, 875 ml
Develey, kečup s kari, 875 ml
363,02 Kč/1l
317,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kečup kari 450ml
Kečup kari 450ml
231,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pikantní kečup - intenzivně pálivý 500ml
Pikantní kečup - intenzivně pálivý 500ml
214,30 Kč/1l
107,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kečup - Kari 500ml
Kečup - Kari 500ml
158,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
79,26 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz Pikantní kečup 570 g
Heinz Pikantní kečup 570 g
566,96 Kč/1kg
323,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Kečup Włocławek Pikantní 480 g
Kečup Włocławek Pikantní 480 g
115,35 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ketchup Włocławek Pikantní 200 g
Ketchup Włocławek Pikantní 200 g
130,50 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Heinz Kečup rajčatový 1170ml
Heinz Kečup rajčatový 1170ml
271,34 Kč/1l
317,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Heinz - kečup z rajčat - 875 ml
Heinz - kečup z rajčat - 875 ml
252,79 Kč/1l
221,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pudliszki Ketchup Pikantny 700 g
Pudliszki Ketchup Pikantny 700 g
145,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kečup – rajčatový, 250 ml | EMILS FEINKOST
Kečup – rajčatový, 250 ml | EMILS FEINKOST
297,20 Kč/1l
74,30 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Stokes Kari kečup s ovocnou kořeněnou příchutí 257 ml

Stokes Curry Ketchup má vyvážený ovocný kořeněný nádech a přináší skvělou kari příchuť do vašeho steaku, klobásy hotdogu. Burger nebo grilované maso.

Sydney & Frances GmbH & Co KG, Ettore-Bugatti-Str. 3951149 Kolín nad Rýnem, Německo

Složení: 1: (koriandr, hořčice, kurkuma, pískavice řecké seno, paprika, sůl, zázvor, česnek, kmín, zelený kardamom, cibule, černý pepř, hřebíček), mořská sůl, regulátor kyselosti: Kyselina citronová, koření, barvivo: extrakt z kurkumy, přírodní aromata, CELERY sůl (sůl, CELERY) *138 g rajčat ve 100 g kečupu

Výživové údaje na 100 g
Kalorická hodnota kj 704,00 kj
Kalorická hodnota kcal 166,00 kcal
Tuk 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 g
Sacharidy 37 g
Z toho cukr 32 g
Bílkoviny 1,7 g
Sůl 1,3 g

Alergeny: CELER a HOŘČICE a výrobky z nich.

Skladujte na chladném a suchém místě

Stokes Curry Ketchup 257ml

Pod názvem "Stokes" na vás čeká několikrát oceněný výrobek nejvyšší kvality.

Rajčatový kečup, který chutná jako skutečná rajčata, dresink Caesar s pravým parmazánem, chutney, omáčky a mnoho dalšího. Autentická chuť přírodních surovin bez jakýchkoli umělých přísad je klíčem k úspěchu značky Essfoods "Stokes", který se odráží v celé řadě ocenění "Great Taste Awards".

Pro nás je to jeden z nejlepších kari kečupů: 138 g rajčat na 100 g kečupu dodává ovocný nádech a příjemnou kari chuť díky vybraným ingrediencím. Naprosto vynikající ke kari klobásám nebo steakům, hamburgerům, hot dogům, grilovanému masu a k marinování.

Původ: Anglie

Zodpovědný :

Ettore-Bugatti-Str. 39 51149 Kolín nad Rýnem, Německo

Kari kečup

Klasika s grilovanou klobásou & spol: 138 g rajčat na 100 g rajčatového kečupu s pikantní příchutí kari.

Rajčatový kečup s příchutí kari

Pro nás jeden z nejlepších kečupů s kari: 138 g rajčat na 100 g kečupu dodává díky vybraným ingrediencím ovocný nádech a příjemnou kari příchuť.

Naprosto vynikající s kari nebo steaky, hamburgery, párky v rohlíku nebo grilovaným masem.


Složení:

  • Složení: rajčata (138 g ve 100 g kečupu)

  • Cukr

  • Brandy ocet

  • modifikovaná kukuřičná mouka

  • 1% kari (koriandr, hořčice, kurkuma, pískavice řecké seno, paprika, sůl, zázvor, česnek, kmín, zelený kardamom, cibule, černý pepř, hřebíček)

  • Mořská sůl

  • Regulátor kyselosti: kyselina citronová, koření

  • barvivo: extrakt z kurkumy

  • přírodní aromata

  • Celerová sůl (sůl, celer)

Původ: Anglie

Odpovědná společnost: Stokes Sauces, Rendlesham Hall, Rendlesham, Woodbridge, Suffolk, IP12 2HJ, Spojené království

Typ výrobku:

Rajčatová omáčka

Obsah (v gramech):

300 g

Typ balení: Složení (v balení): 1:

Skleněná láhev

Země původu:

Země původu: Velká Británie

Výhřevnost (na 100 g):

603 kJ

Výhřevnost (na 100 g):

142 kcal (na 100 g)

Obsah soli (na 100 g): 1,5 %:

1,1 g

Obsah sacharidů (na 100 g): 1,1 g:

32 g

Obsah cukru (na 100 g): 32 g:

27 g

Obsah bílkovin (na 100 g): 27 g:

1,4 g

Ovocný a pikantní kari kečup od Stokes Každý ví: s dobrým kari kečupem je všechno lepší! Ale tento kečup od společnosti Stokes posune vaše příští grilování na další úroveň chuti. Jeho zvláštností je, že na 100 g kečupu je použito 138 g na slunci vyzrálých rajčat a vy to můžete ochutnat! Kečup je ovocnější a chuťově výraznější než běžný kečup. Vyvážená směs koření navíc dodává kečupu lahodnou příchuť kari a potěší vaše chuťové pohárky. Ať už ho podáváte ke steakům, hamburgerům, párkům v rohlíku, masu nebo prostě k dobrému klobásovému salámu - Stokes kari kečup vás nezklame!

Dobrý kari kečup je nepostradatelný na každé grilovací párty. Kvality kari kečupu se však velmi liší. Není čas na polovičaté míry! Za nás je to jeden z nejlepších kari kečupů! Na 100 g kečupu je zde použito 138 g rajčat, která dodávají základu ovocnou chuť. Vyvážená směs koření vám navíc na jazyk přinese skvělou chuť kari. Výborný je s currywurstem nebo steaky, hamburgery, párky v rohlíku nebo grilovaným masem.



Stokes Curry Ketchup s ovocnou kořeněnou příchutí 490 ml

Přehled produktů
STOKES CURRY KETCHUP je aromatická KETCHUPOVÁ SPECIALITA v balení o objemu 490 ml. Ovocná TOMÁTOVÁ ZÁKLADNA se spojuje s jemně vyváženou KARI KOŘENĚNOU CHUTÍ a vytváří vyvážený a příjemně pikantní chuťový zážitek. Ideální pro všechny, kteří chtějí klasickým pokrmům dodat zvláštní kari chuť.

Hlavní vlastnosti
CURRY KETCHUP zaujme svou ovocnou vyváženou recepturou a intenzivní CURRY AROMOU. Harmonické spojení sladkosti rajčat a koření zajišťuje vyváženou a všestrannou chuť. Krémová konzistence je ideální jako stolní omáčka nebo k dochucení při vaření. Balení o objemu 490 ml je ideální pro domácnost a grilování.

Tipy pro použití
STOKES CURRY KETCHUP se skvěle hodí ke STEAKU, KLOBÁSE, HOTDOGU, BURGERU a GRILOVANÉMU MASU. Také k hranolkám nebo jako základ pro omáčky a marinády dodá jídlu ovocnou a kořeněnou chuť. CURRY KETCHUP rozvine své plné aroma zejména v kombinaci s vydatnými masovými pokrmy.

Často kladené otázky
STOKES CURRY KETCHUP je připraven k podávání a lze jej použít přímo. Hodí se jako klasická stolní omáčka i k dochucení grilovaných a masových pokrmů a nabízí vyváženou kombinaci ovoce a koření.

Sydney & Frances GmbH & Co. KG,Ettore-Bugatti-Str. 3951149 Kolín nad Rýnem, Německo
Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.49 l
Seznam přísad
Rajčata*, cukr, lihový ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, kari (1%) (koriandr, HOŘČICE, kurkuma, pískavice řecké seno, paprika, sůl, zázvor, česnek, kmín, zelený kardamom, cibule, černý pepř, hřebíček), mořská sůl, regulátor kyselosti: Kyselina citronová, koření, barvivo: extrakt z kurkumy, přírodní aromata, CELEROVÁ sůl (sůl, CELER) *138 g rajčat ve 100 g kečupu
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota kj 704,00 kj Kalorická hodnota kcal 166,00 kcal Tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 g Sacharidy 37 g, z toho cukr 32 g Bílkoviny 1,7 g Sůl 1,3 g
Hmotnost
490 g
Rozměry
7x7x15
Potravinářský podnik
Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
Prodejní název
Kečup s kari
Výrobce
Stokes Sauces
Číslo produktu
100933
Kód EAN
5060092694711

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.49 l
Seznam přísad
Rajčata*, cukr, lihový ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, kari (1%) (koriandr, HOŘČICE, kurkuma, pískavice řecké seno, paprika, sůl, zázvor, česnek, kmín, zelený kardamom, cibule, černý pepř, hřebíček), mořská sůl, regulátor kyselosti: Kyselina citronová, koření, barvivo: extrakt z kurkumy, přírodní aromata, CELEROVÁ sůl (sůl, CELER) *138 g rajčat ve 100 g kečupu
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota kj 704,00 kj Kalorická hodnota kcal 166,00 kcal Tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 g Sacharidy 37 g, z toho cukr 32 g Bílkoviny 1,7 g Sůl 1,3 g
Hmotnost
490 g
Rozměry
7x7x15
Potravinářský podnik
Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
Prodejní název
Kečup s kari
Výrobce
Stokes Sauces
Číslo produktu
100933
Kód EAN
5060092694711
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
634,79 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
445,98 Kč/1l
218,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
728,92 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Verpackungsbild Stokes Bloody Mary Ketchup mit Wodka und Worcestershire Sauce 256ml
Stokes Bloody Mary Ketchup mit Wodka und Worcestershire Sauce 256ml
708,98 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes Chipotle kečup z pravých italských rajčat 273ml
Stokes Chipotle kečup z pravých italských rajčat 273ml
688,79 Kč/1l
188,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celé kari G.Kečup D.800ml
Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Rajčatový kečup 875ml
Homann Rajčatový kečup 875ml
156,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
136,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
823,15 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
230,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
237,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup – rajčatový, 250 ml | EMILS FEINKOST
Kečup – rajčatový, 250 ml | EMILS FEINKOST
297,20 Kč/1l
74,30 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml
Flying Goose sweet chilli sauce Sladká chilli omáčka ideální ke kuřecímu masu 725ml
164,84 Kč/1l
119,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
550,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
236,89 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ketchup Tiger, 450 ml | RAPUNZEL
Ketchup Tiger, 450 ml | RAPUNZEL
190,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,51 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Heinz 8715700209272, Plastová láhev, 100 ml, 1 kusů, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
Heinz 8715700209272, Plastová láhev, 100 ml, 1 kusů, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
1 220,90 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
122,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup - Kari 500ml
Kečup - Kari 500ml
158,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
79,26 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hela Kečup Mayo Mix Kari s veganskou majonézou balení 300 ml
Hela Kečup Mayo Mix Kari s veganskou majonézou balení 300 ml
206,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 3 kusech
Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 3 kusech
342,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
299,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Pálivý kečup - ohnivě pálivý 500ml
Pálivý kečup - ohnivě pálivý 500ml
214,30 Kč/1l
107,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
304,18 Kč/1l
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
195,97 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
154,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela koření kečup kari jemný s krásným pikantním nádechem 500ml
Hela koření kečup kari jemný s krásným pikantním nádechem 500ml
157,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
163,34 Kč/1kg
52,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata400 g Manfuso
Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l
Obrázek produktu pro Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goong Light sójová omáčka 150 ml
Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l
Verpackungsbild Kuehne Tomaten Ketchup fruchtig tomatig im Grossgebinde  10000g
Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l
Verpackungsbild Hela Curry Gewürz Ketchup Delikat mit orignaler Würzung 10000ml
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l