4,4



Na základě 24 hodnocení
Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
202,58 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč-82,56Kč
300,05 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vaseline - Tělové Mléko s Mandlovým Olejem 600ml - Intensive Care Almond488,32 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Temptation tělové mléko pro ženy 236 ml5 099,70 Kč/1kg
1 346,32 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Intensive Care tělové mléko Essential Healing 400 - Vaseline
262,92 Kč/1l
203,47 Kč
-98,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lotion, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Změkčující, Zklidňující, Posilující, 400 ml, Glycerin, Glycerol, Láhev
230,05 Kč/1l
181,71 Kč
-89,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělové mléko Vaseline - 600 ml - Intenzivní péče - obohacené o vazelínový gel - ovesný extrakt
254,40 Kč/1l
172,99 Kč
-20,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
152,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
1 381,36 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální, 400 ml, Bambucké máslo
675,17 Kč/1l
270,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Topicrem Ultra-Moisturizing hydratační tělové mléko Body Milk 1000 ml
605,49 Kč/1l
605,49 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Topicrem MELA hydratační tělové mléko Unifying Ultra-Moisturizing Milk 500 ml
2 595,94 Kč/1l
1 297,97 Kč
Prodejce: somnia24

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NIVEA Tělový balzám Kakao 625 ml – hydratace a výživa
464,36 Kč/1kg
325,05 Kč
Prodejce: MANADA

Korejský Kwailnara jahodové mléko Tělové mléko K-Beauty 560 g
543,55 Kč/1l
304,39 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Treaclemoon Brazilian Love, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, 250 ml, Kokosový olej, Makadamový olej, Láhev
1 343,48 Kč/1l
335,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Báječný Shea tělový balzám Palmer's s hydratačními vlastnostmi, 250 ml
910,64 Kč/1l
227,66 Kč
Prodejce: MANADA

Vaseline – Čistá vazelína Original
2 735,40 Kč/1l
136,77 Kč
Prodejce: CasteloStore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělové mléko Vaseline 400 ml. Kakaový zářivý
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 8712561483162
- Číslo produktu
- TOVAS513B
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 8712561483162
- Číslo produktu
- TOVAS513B
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil, Olej, Hydratační, Změkčující, Suchá pokožka, Drsná kůže, 250 ml, Kokosový olej, Láhev
1 673,48 Kč/1l
418,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Skin Therapy, Krémová, Unisex, Zmatňující, Změkčující, Ošetření, Suchá pokožka, Drsná kůže, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
669,82 Kč/1l
267,93 Kč
Prodejce: Tersorte

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
9 930,67 Kč/1l
744,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tělové mléko Vaseline - 600 ml - Intenzivní péče - obohacené o vazelínový gel - ovesný extrakt
254,40 Kč/1l
172,99 Kč
-20,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
152,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaseline - Tělové Mléko s Mandlovým Olejem 600ml - Intensive Care Almond
488,32 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
14 244,53 Kč/1l
1 068,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantar, Benzoin, Tonkové boby
9 591,40 Kč/1l
959,14 Kč
Prodejce: Scentist

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory EDP 100 ml UNISEX
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
26 131,00 Kč/1l
1 306,55 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W
6 175,00 Kč/1l
617,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
8 429,30 Kč/1l
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap
3 898,22 Kč/1kg
526,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme EDP 90 ml M
16 194,67 Kč/1l
1 457,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
8 075,20 Kč/1l
807,52 Kč
Prodejce: somnia24

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%13% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
13%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hodnocení
Zkoušel produkt po dobu 4 týdnů a dobře hydratuje pokožku a také velmi dobře voní
Ohodnoceno dne 6. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Skvělá vůně. Rychle se vstřebává.
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlhký velmi dobrý
Velmi dobrý
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Vše nahoře opět rádo
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l