5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Beskidzkie Arašídy s příchutí wasabi 70 G5 823,29 Kč/1kg
407,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ültje Deluxe Mix pražený a solený 4 různé Mix 150g898,67 Kč/1kg
134,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ültje arašídy s pikantní příchutí a křupavé pražené bez tuku 900g281,01 Kč/1kg
252,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Khao Shong arašídy wasabi snack kultura pro milovníky pálivého 140g
725,71 Kč/1kg
101,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd jemné mandle, mleté, čerstvě šetrně blanšírované, 100 g
834,20 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arašídový oříšek, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová krabička
883,69 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO

ültje Kettle Nuts Paprika Arašídy v paprikové polevě 40g
586,75 Kč/1kg
23,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Duyvis Borrelnootjes Cocktail 500 g – Křupavý, pikantní koktejlový arašídový snack
468,06 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pomazánka - Arašídové máslo 250g
340,60 Kč/1kg
85,15 Kč
Prodejce: taleoo

NicNacs Burn Hot and Spicy Arašídy s pikantním kořením 110g
675,91 Kč/1kg
74,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kluth Bananen Chips 250g
372,44 Kč/1kg
99,28 Kč
-6,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Arašídy solené 85019 500g
269,64 Kč/1kg
134,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lyofilizované - borůvky 35g
3 717,14 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Verkade Knappertjes 220 g – Křupavé karamelizované arašídové svačinky ke svačině
433,86 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ořechový tvaroh - 150g
705,80 Kč/1kg
105,87 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - lískooříšková poloolejová 500g
468,78 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz 121455002 Arašídy - 200 g, solené
1 883,40 Kč/1kg
376,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Duyvis Fijnproevers Paprika kešu a pecannoot svačina, 140 g – pikantní a křupavá
1 519,36 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
99,11 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GT Wasabi arašídy
Tyto snacky nabízejí dokonalou kombinaci slané, oříškové chuti arašídů a pálivé, pikantní chuti wasabi. Jsou ideální jako chutná svačinka mezi jídly nebo jako pikantní doplněk asijských pokrmů a poskytují vzrušující chuťový zážitek.
Nemůžeme poskytnout žádné informace o tom, jak je výrobek pálivý. Veškeré informace od výrobce však uvedeme v popisu položky, který je na výrobku. Ne všechny pálivé příchutě jsou stejné, protože každý vnímá pálivost jinak. Prosíme vás o pochopení.
Složení:
Arašídy64 %, pšeničná mouka, modifikovaný kukuřičný škrob, surový cukr, palmový olej, sůl, maltodextrin, koření (wasabi japonica 0,07, křen, glukóza maltodextrin, protispékavá látka: E551 [nano]), barvivo: E141
Informace pro alergiky:
Arašídy, pšenice
Čistá hmotnost/čistý obsah:
140g
Dovozce/výrobce:
Dovozce: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202 / 6370KE Landgraaf, Nizozemsko
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě, vyhněte se přímému slunečnímu záření.
Země původu: Německo:
Země původu: Čína
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích, nezaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava:
-
Obecné informace:
Všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Průměrné výživové údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 2162 kJ 515 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 31 g 7 g |
| Sacharidy - z toho cukr | 41 g 9 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bílkoviny | 18 g |
| Sůl | 1 g |
| Extra 1 | g/mg |
| Extra 2 | g/mg |
| Extra 3 | g/mg |
Arašídy Golden Turtle v křupavé a pikantní wasabi polevě 140g
Arašídy s křupavou a pikantní wasabi polevou.
Výrobce / distributor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- ARAŠÍDY 64 %, PŠENIČNÁ mouka, modifikovaný kukuřičný škrob, třtinový cukr, kokosový olej, sůl, dextrin, koření (wasabi japonica 0,07 %, křen, maltodextrin, glukóza, protispékavá látka: E551 [nano]), barvivo: E141. Tento výrobek může obsahovat stopy hořčice
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2162 kj Energie kcal 515 kcal Tuky 31GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7GRM Sacharidy 41GRM Sacharidy, z toho cukr 9GRM Bílkoviny 18GRM Sůl 1GRM
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Arašídy s křupavou polevou wasabi
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000785
- Kód EAN
- 8717703615418
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- ARAŠÍDY 64 %, PŠENIČNÁ mouka, modifikovaný kukuřičný škrob, třtinový cukr, kokosový olej, sůl, dextrin, koření (wasabi japonica 0,07 %, křen, maltodextrin, glukóza, protispékavá látka: E551 [nano]), barvivo: E141. Tento výrobek může obsahovat stopy hořčice
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2162 kj Energie kcal 515 kcal Tuky 31GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7GRM Sacharidy 41GRM Sacharidy, z toho cukr 9GRM Bílkoviny 18GRM Sůl 1GRM
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 1, 6374 AG Landgraaf
- Prodejní název
- Arašídy s křupavou polevou wasabi
- Výrobce
- Heuschen & Schrouff
- Číslo produktu
- 700000785
- Kód EAN
- 8717703615418
K tomu se hodí také

Pringles Sladká paprika - skládané chipsy se sladkou a pikantní příchutí 40g
2 019,75 Kč/1kg
80,79 Kč
Prodejce: VISO

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 960,80 Kč/1kg
294,12 Kč
Prodejce: somnia24

Krejčovský metr 150 cm barevný v průhledné krabičce 5x2 cm
52,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Nan Fen Zhuang klasické čínské skleněné nudle Lungkow 100g
21,82 Kč/1kg
17,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
326,97 Kč/1kg
326,97 Kč
Prodejce: Katomix

KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,09 Kč/1kg
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Khao Shong arašídy wasabi snack kultura pro milovníky pálivého 140g
725,71 Kč/1kg
101,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd jemné mandle, mleté, čerstvě šetrně blanšírované, 100 g
834,20 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 194010, Slunečnicová semínka, 500 g, Paket
133,48 Kč/1kg
66,74 Kč
Prodejce: taleoo

XOX Arašídy solené 85019 500g
269,64 Kč/1kg
134,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje ořechová směs čistá 7271 nepražená nesolená 150g
977,40 Kč/1kg
146,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje Jumbo arašídy pražené a solené extra velké 200g
349,20 Kč/1kg
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Asia Lounge Mix s pikantní příchutí ideální k mlsání a sdílení 500g
539,28 Kč/1kg
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arašídový oříšek, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová krabička
883,69 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO

Lorenz 77158 Lorenz WASABI Erdnüsse 1,0 kg
683,26 Kč/1kg
546,61 Kč
Prodejce: somnia24

Bio paranuty, 1 kg
1 260,09 Kč/1kg
1 260,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ültje Studentenfutter Original 7291 200g
1 996,60 Kč/1kg
399,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ültje mandle a arašídy s medem a solí křupavá směs 200g
653,20 Kč/1kg
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ultje 10028686, Pistácie, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Taška
833,80 Kč/1kg
125,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ültje Deluxe Mix pražený a solený 4 různé Mix 150g
898,67 Kč/1kg
134,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAX Prémiové pražené a solené pistácie, balení 225 g
999,42 Kč/1kg
224,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 207150, Pistácie, 175 g, 615 kcal, 20,8 g, 51,6 g
907,31 Kč/1kg
158,78 Kč
Prodejce: taleoo

Goldpack Čerstvě najemno nastrouhaná jádra vlašských ořechů vynikající kvality 200g
689,85 Kč/1kg
137,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná pikantnost
Obzvlášť se mi líbilo, že kolem arašídů není tlustá hrouda strouhanky. Vrstva wasabi je tenká a velmi aromatická, aniž by dominovala. Velmi chutné.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Směs ořechů a ovoce 500g
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
606,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 032,00 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
459,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
451,33 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1kg



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg