5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Přírodní vanilkový extrakt 1000 ml, vanilkový lusk, vanilkové lusky35 496,00 Kč/1l
1 774,80 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Cejloan Skořice mletá1Kg Ekologická15 598,20 Kč/1l
779,91 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Roleski Musztarda Sarepska 175 g1 340,57 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vanilkové tyčinky PREMIUM 14-16 cm Vanilkové lusky 10 kusů8 616,60 Kč/1l
430,83 Kč
Prodejce: PHRoyal

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 236,30 Kč/1l
247,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 332,48 Kč/1kg
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oscar Champignons – tekutý koncentrát do polévek a omáček, 980 ml
1 163,39 Kč/1l
1 140,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sojová omáčka - Shoyu 250 ml | VITAQUELL
624,68 Kč/1l
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Lacroixdrůbeží vývar na polévky a omáčky 300ml
342,70 Kč/1l
102,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 1000ml
215,81 Kč/1l
215,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Przyprawa Delikat w Płynie 860 ml
228,17 Kč/1l
259,21 Kč
-62,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
196,23 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lukull omáčka Hollandaise Balance cremig 250ml 3er Pack
395,56 Kč/1l
296,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroixzeleninový vývar na polévky a omáčky 300ml
342,70 Kč/1l
102,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman sójová omáčka s bohatou a pikantní příchutí láhev 150 ml
747,87 Kč/1l
112,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Roleski Sarepska hořčice 275 g
175,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: Katomix

Omáčka - Tomatina 375g
180,75 Kč/1kg
67,78 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary Hovězí vývar 160 g
443,44 Kč/1kg
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Pikantní krémska hořčice Develey 350 g
105,95 Kč/1kg
58,27 Kč
Prodejce: Katomix

Ketchup Kotlin Łagodny Premium 450 g
151,16 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Oscar Demi Glace Brown Sauce Premium Concentrate pro omáčky 3 balení
Koncentrát Oscar Demi Glace Fond je ideálním základem pro tmavé omáčky, dušené maso a omáčky. Díky své intenzivní, hluboké masové chuti poskytuje plné koření a dokonalé spojení - ideální pro amatérské i profesionální kuchaře. Nyní v praktickém trojbalení pro ještě větší požitek z vaření!
Vlastnosti výrobku: - Vhodné pro přípravu pokrmů z masa a zeleniny:
Koncentrovaná chuť demi-glace:
- Složení: Tekutý koncentrát na bázi masa pro výraznou, přírodní chuť.
- Ideální pro klasické demi-glace, omáčky, jus a dušené pokrmy.
Všestranné použití:
- Vhodné pro přípravu jemných omáček k hovězímu, telecímu, jehněčímu nebo zvěřině.
- Ideální pro zjemnění ragú, pečeně nebo jako základ pro elegantní omáčky.
Snadné dávkování a vysoká výtěžnost:
- Snadné dávkování a rychlé rozpouštění:tekutá forma.
- Obzvláště úsporné - pro intenzivní chuť stačí jen několik kapek.
Praktické balení po 3 kusech o objemu 200 ml:
- Tři lahvičky pro delší zásobu - ideální pro pravidelné používání.
- Znovu uzavíratelné pro dlouhotrvající čerstvost.
Tipy pro použití:
Určené použití:
- Dávkování: Vmíchejte přímo do horkých tekutin, omáček nebo dušeného masa a dávkujte podle chuti.
- Ideální pro tmavé masové omáčky, silné omáčky nebo náročnou gurmánskou kuchyni.
Potěšení: Vhodný pro přípravu omáček, které se používají v kuchyni:
- Dodává pokrmům hlubokou, přirozenou a plnou chuť demi-glace.
- Ideální pro klasické pečené pokrmy, jemné dušené pokrmy nebo elegantní omáčky.
Výhody: Vhodné pro přípravu omáček, které se vyznačují vysokou chutí a chutností:
3 balení pro extra dlouhý požitek z vaření
Koncentrovaná chuť demi-glace pro všestranné omáčky
Snadné dávkování a mimořádná hospodárnost
Dokonalé pojivo pro omáčky z tmavého masa
Uzavíratelné lahvičky pro dlouhotrvající čerstvost
O společnosti Oscar:
Oscar představuje vysoce kvalitní vývary a omáčky, které jsou oceňovány jak ve špičkové gastronomii, tak v domácí kuchyni. S koncentrátem Demi Glace Fond v balení 3 nabízí Oscar rychlé a nekomplikované řešení pro silné, chuťově výrazné pokrmy s plnými omáčkami - ideální pro opravdové znalce.
OSCAR A/SIndustrivej 36DK-4683 RønnedeE-mail: [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.6 l
- Seznam přísad
- Voda, sušený glukózový sirup, aromata, sůl, cukr, karamelizovaný cukr, rajčatový prášek, maltodextrin, modifikovaný škrob, cibulový prášek, koření (s HOŘČICÍ, CELEROVÝMI SEMÍNKY), česnekový prášek, regulátor kyselosti (kyselina mléčná, mléčnan vápenatý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1030 kJ / 242 kcal Tuk 0,5 g nasycených mastných kyselin 0,1 g sacharidů 54,9 g, z toho cukr 7,1 g bílkovin 4,9 g sůl 12,7 g
- Potravinářský podnik
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede
- Prodejní název
- Demi Clase tekutý koncentrát3 balení
- Výrobce
- Číslo produktu
- 16147-3
- Kód EAN
- 4251753755945
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.6 l
- Seznam přísad
- Voda, sušený glukózový sirup, aromata, sůl, cukr, karamelizovaný cukr, rajčatový prášek, maltodextrin, modifikovaný škrob, cibulový prášek, koření (s HOŘČICÍ, CELEROVÝMI SEMÍNKY), česnekový prášek, regulátor kyselosti (kyselina mléčná, mléčnan vápenatý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1030 kJ / 242 kcal Tuk 0,5 g nasycených mastných kyselin 0,1 g sacharidů 54,9 g, z toho cukr 7,1 g bílkovin 4,9 g sůl 12,7 g
- Potravinářský podnik
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede
- Prodejní název
- Demi Clase tekutý koncentrát3 balení
- Výrobce
- Číslo produktu
- 16147-3
- Kód EAN
- 4251753755945
K tomu se hodí také

Chef Demi Glace hnědá omáčka premium koncentrát pro omáčky 200ml
921,44 Kč/1kg
248,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Demiglace hnědá základní omáčka pro gastronomii 1000g
632,87 Kč/1kg
632,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Demi Glace základní hnědá omáčka připravená k použití 1 litr
271,83 Kč/1l
271,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml
809,90 Kč/1l
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Drůbeží vývar Signature ideální do polévek a omáček 1000ml
403,74 Kč/1l
403,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200 ml 3 balení
1 194,65 Kč/1l
716,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g
882,50 Kč/1kg
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč/1l
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 332,48 Kč/1kg
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koncentrát drůbežího vývaru Oscar je vhodný do polévek a omáček, 200 ml
1 332,48 Kč/1kg
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 236,30 Kč/1l
247,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát zeleninového vývaru CHEF je vhodný pro přípravu polévek a omáček 200ml
1 348,35 Kč/1l
269,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrovaný drůbeží vývar CHEF je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 431,50 Kč/1l
286,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát houbového vývaru CHEF je vhodný do polévek a omáček 190 ml
1 516,16 Kč/1l
288,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát jehněčího vývaru Oscar do polévek a omáček 3 balení 200 ml
1 337,92 Kč/1l
802,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oscar kachní vývar koncentrát do polévek a omáček 3 balení 200 ml
1 337,92 Kč/1l
802,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
419,86 Kč/1kg
419,86 Kč
Prodejce: somnia24

Oscar rybí vývar koncentrát s příchutí cibule a česneku 200 ml 3 balení
1 337,92 Kč/1l
802,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát hovězího vývaru Oscar je ideální do polévek a omáček 1000ml
1 140,12 Kč/1l
1 140,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát rybího vývaru CHEF s jemnou příchutí cibule a česneku 200 ml
1 236,30 Kč/1l
247,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Zvěřinový vývar do omáček a polévek 500ml
197,86 Kč/1l
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix Carbonara Směs na omáčku 38 g
1 194,75 Kč/1kg
47,79 Kč
Prodejce: Katomix

SONGMICS Výškově nastavitelný stůl elektrický 160 cm 4 výšky vintage
3 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Omáčka Rahm 40 g | CENOVIS
879,75 Kč/1kg
35,19 Kč
Prodejce: taleoo

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Lukull omáčka Hollandaise Balance cremig 250ml
395,88 Kč/1l
98,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Norský vývar z hlubokomořských humrů, koncentrát na polévky 1000ml
902,05 Kč/1l
902,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super chutné
Velmi dobře se hodí k růžičkové kapustě
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l