4,6



Na základě 15 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Frater Angelus Aftershave - Kanclerski - 100 ml9 248,20 Kč/1l
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml11 320,32 Kč/1l
1 415,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Pitralon Pitralon AS 160 ml M3 025,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Wars, Klasická voda po holení, 90 ml4 386,22 Kč/1l
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
1 884,40 Kč/1l
753,76 Kč
Prodejce: somnia24

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzální pleť, 400 ml, Osvěžující, Tónování, Láhev, Eukalyptus, Mentol
1 536,45 Kč/1l
614,58 Kč
Prodejce: somnia24

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
986 650,02 Kč/1kg
197,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
1 740,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nishman voda po holení After Shave Cologne Northern Lights 400 ml
278,75 Kč/1l
130,35 Kč
-18,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Denim Black Woda po goleniu, 100ml
1 093,60 Kč/1l
109,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Williams Expert Aqua Velva - voda po holení 100 ml
2 840,30 Kč/1l
284,03 Kč
Prodejce: somnia24

Wilkinson After Shave Classic péče po holení pro muže 100ml balení po 5 ks
1 906,92 Kč/1l
953,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pino Silvestre Original Voda po holení 125ml
3 597,20 Kč/1l
449,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

FLOID - Voda po holení 400ml
2 114,30 Kč/1l
845,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Proraso Lotion Proraso Zelená voda po holení
2 148,30 Kč/1l
229,00 Kč
-14,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Polar voda po holení pro muže 100 - Pitralon
1 445,30 Kč/1l
144,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pitralon Original AS 100 ml M
1 395,50 Kč/1l
139,55 Kč
Prodejce: NutraBestBG

JOOP! Homme, Balzám po holení, Normální pokožka, 75 ml, Vyživující, Zklidňující, Allantoin, 36 měsíc/ů
6 708,27 Kč/1l
503,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

AXE Dark Temptation, Voda po holení, Univerzální, 100 ml, Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl..., 1 kusů
4 430,50 Kč/1l
443,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Malizia Uomo Vetyver - jemná elegance a svěžest na každý den.
Malizia Uomo Vetyver je mimořádně svěží a zároveň rozhodná vonná kompozice - ideální pro elegantního, sebevědomého muže.
Malizia Vetyver je kompletní řada pečujících produktů pro moderní a aktivní muže. Kromě toaletní vody kosmetická řada zahrnuje deodorant ve spreji, pěnu na holení, vodu po holení, krém po holení, deodorant v tyčince, roll-on, glycerinové mýdlo a sprchový gel.
MALIZIA UOMO VETYVER TONICKÁ voda po holení - Rasierwasser
Malizia After Shave Tonic Vetyver 100 ml.
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Alkohol denát, Aqua, Propylene, Glycol, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Menthol, Citral, Limonene, Eugenol, Linalool, Coumarin, BHT,. CI 19140, CI42090.
- Výrobce
- Malizia
- Kód EAN
- 8003510003938
- Číslo produktu
- 164481
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Alkohol denát, Aqua, Propylene, Glycol, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Menthol, Citral, Limonene, Eugenol, Linalool, Coumarin, BHT,. CI 19140, CI42090.
- Výrobce
- Malizia
- Kód EAN
- 8003510003938
- Číslo produktu
- 164481
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Malizia Uomo, Stříbrný dezodorant, 150 ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Antiperspirant ve spreji, Zlatý, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5dílná dárková sada pro ženy - Kosmetická sada pro ženy
781,22 Kč/1l
249,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Malizia Uomo, Divine musk deodorant ve spreji, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Doccia/Schampoo Uomo Musk sprchov gel 250ml - Malizia
235,64 Kč/1l
268,91 Kč
-210,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Marmara Barber Nr. 2 kolínská voda pro muže ve spreji
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Malizia Uomo Vetyver pna na holen s aloe vera 300 ml
200,43 Kč/1l
109,04 Kč
-48,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzální pleť, 400 ml, Osvěžující, Tónování, Láhev, Eukalyptus, Mentol
1 536,45 Kč/1l
614,58 Kč
Prodejce: somnia24

NISHMAN, gel na holení, 1 litr - řada "Easy Shave", barva šedá
172,71 Kč/1l
172,71 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Dezodorant Malizia Uomo Amber 150ml - Osveujc vn a dlouhotrvajc ochrana pro mue. 100% originln produkt od italsk znaky Malizia.
1 484,00 Kč/1l
222,60 Kč
Prodejce: MANADA

Pino Silvestre Original toaletní voda pro muže 125 ml
5 060,16 Kč/1l
632,52 Kč
Prodejce: somnia24

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Denim Black Woda po goleniu, 100ml
1 093,60 Kč/1l
109,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

DENIM MUSK toaletní voda 100 ml ve spreji
2 118,00 Kč/1l
308,00 Kč
-96,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,80 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NISHMAN Krém po holení a kolínská voda 2v1 Pyrogenous 3 400ml voda po holení
467,50 Kč/1l
187,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Victor Silvestre kolínská voda ve spreji 100ml
9 640,10 Kč/1l
964,01 Kč
Prodejce: somnia24

Wahl Super Close AC/Baterie černá
1 491,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bezdrátový reproduktor Bluetooth Music BoxPřenosný 40W Bluetooth box se subwooferem a vodotěsností IPX7, ideální pro domácnost, venku - černý
680,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

ProfiCook PC-EOS 1270, 2 kusů
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Pouzdro pro Apple iPhone 13 Anti Shock Pouzdro na mobilní telefon Transparent Cover
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

DENIM Sprchový gel Black 250 ml
254,08 Kč/1l
63,52 Kč
Prodejce: VOPH_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem s tím velmi spokojený
Jsem s tím velmi spokojený
Ohodnoceno dne 14. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voda po holení od Malizia UOMO
Super....... jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 7. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Vůně je svěží a kořeněná.
Ohodnoceno dne 3. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sehr guter Duft und sehr angenehm zur Haut ,empfehlenswert
Ohodnoceno dne 22. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hodně levné hodně dobré
Mám rád věci
Ohodnoceno dne 18. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
doporučené
krásně voní! má zvláštní vůni (svěží a zároveň trpká). Trochu mi připomíná Sylveytre, která byla mnohem trpčí. Každopádně se mi tato vůně líbí.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 435,31 Kč/1l

207 ml Brut - After Shave Splash On



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
311,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 507,20 Kč/1l

FLOID Das echte After Shave 400 ml NEU



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
899,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
2 247,50 Kč/1l

Kanclerska kolínská voda po holení - Francesco di Assisi - 100 ml - Kanclerski
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Frater Angelus Aftershave - Kanclerski - 100 ml
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Frater Rufin Aftershave - Kanclerski - 100 ml
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Versace Pour Homme AS 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
913,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
9 130,00 Kč/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 886,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 288,30 Kč/1kg

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(135)Počet hodnocení: 135
719,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 190,00 Kč/1l

Paco Rabanne Pour Homme AS 100 ml M



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
637,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 370,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 610,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 944 444,31 Kč/1kg

Hugo Boss Boss Bottled AS 50 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(135)Počet hodnocení: 135
566,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
11 320,00 Kč/1l

Dior Homme Balzám po holení, 100ml --> Dior Homme Holicí Balzám, Vyživující Péče po holení 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 586,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 869,80 Kč/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 292,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 460 550,16 Kč/1kg

Giorgio Armani Balzám po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Průměrné hodnocení: 2,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 293,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 975,62 Kč/1kg

Pitralon Pitralon AS 160 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 025,00 Kč/1l

Acqua di Parma Colonia, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 223,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 230,00 Kč/1l

Lozione Dopobarba Rosso Dure Voda po holení 100ml - Proraso
333,85 Kč
Prodejce: Serica
1 112,83 Kč/1kg

benecos 682406, Balzám po holení, Normální pokožka, 50 ml, Zklidňující, Aloe vera
442,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 847,80 Kč/1l