4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml1 578,81 Kč/1l
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
2 945,60 Kč/1l
441,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
1 097,01 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým máslem 113g
1 920,35 Kč/1kg
217,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
7 064,95 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Novex My Curls Super fixační želé
366,62 Kč/1l
282,97 Kč
-99,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Krém na vlasy As I Am Jamaican (454 g)
759,91 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Stylingová pěna Easy Pouss 150ml
7 789,27 Kč/1l
1 196,48 Kč
-28,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 168,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Activilong Posilující mast Actiforce – 100 ml
784,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
1 101,19 Kč/1kg
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Red One Aqua Hair Gel Wax Full Force wosk do włosów Olive, 150ml
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Stylingový gel Easy Pouss Baobab pro kudrnaté vlasy, 300 ml
3 975,13 Kč/1l
1 192,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GUMMY PROFESSIONAL Vosk na vlasy Ultra Hold 150 ml
Vosk na vlasy Ultra Hold z produkce Gummy Professionals. Dodává vlasům mimořádnou texturu a ultra kontrolu bez mastného vzhledu.
Použití: Zahřejte vosk v dlaních, naneste na suché nebo vlhké vlasy a pomocí prstů upravte do požadovaného tvaru.
Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty Gummy Professional ©
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- Aqua, Ceteareth-30, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Phenxyethanol, Potassium Sorbate,Parfum, Panthenol, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, CI 16255, CI 15985
- Výrobce
- Fonex
- Kód EAN
- 8691988008014
- Číslo produktu
- c6.1
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- Aqua, Ceteareth-30, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Phenxyethanol, Potassium Sorbate,Parfum, Panthenol, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, CI 16255, CI 15985
- Výrobce
- Fonex
- Kód EAN
- 8691988008014
- Číslo produktu
- c6.1
K tomu se hodí také

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
2 945,60 Kč/1l
441,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Fonex gumové stylingové tužidlo na vlasy Bright Max Hold 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Fonex gumové stylingové tužidla na vlasy Hard Finish 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palce, 24+256 GB s příslušenstvím tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
2 699,58 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: BVODEShop

Nautica Voyage EDT 200 ml M
3 245,00 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml černý
2 169,00 Kč/1l
325,35 Kč
Prodejce: HyKos

Red One Blue Aqua – Stylingový gel-vosk Full Force 150 ml – Stylingový gel-vosk pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská kosmetika, styling pro muže, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Astra, 233 cm, bílá/bílá, se zrcadlem
11 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Red One Black Aqua – Stylingový gel/vosk na vlasy, 150 ml. Vytváří silnou fixaci, efekt mokrých vlasů a lesk. Vhodný pro krátké vlasy, styl "barber cut" a pánskou úpravu vlasů. Profesionální produkt pro kadeřníky a muže. K dostání v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom

Ampro Shine 'n Jam Magic Fingers Edge Magic pro copánky 4 oz 113 g
10 393,22 Kč/1l
1 263,94 Kč
-37,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 226,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Fonex Gummy Stylingové tampony na vlasy Vosk na vlasy Lesk Extra Hold 150 ml
3 038,33 Kč/1l
455,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Fonex gumové stylingové tužidlo na vlasy Casual Look 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

FoneX Brillantine – Krém
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
31 650,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: nbmobile

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Velmi dobré za cenu
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l