4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml1 578,81 Kč/1l
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fonex gumové stylingové tužidla na vlasy Hard Finish 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Krém na vlasy As I Am Jamaican (454 g)
759,91 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Avocado Hydrating Curl Activator stylingový krém pro kudrnaté vlasy 355 ml
544,48 Kč/1l
193,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Novex My Curls Super fixační želé
366,62 Kč/1l
282,97 Kč
-99,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
7 064,95 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
1 097,01 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Care for Kids Styling Custard 227g
1 359,55 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
1 101,19 Kč/1kg
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

As I Am CocoShea sprej 120 ml
2 450,00 Kč/1l
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Novex My Little Curls Spray
372,50 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým máslem 113g
1 920,35 Kč/1kg
217,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Krém na vlasy As I Am Jamaican (227 g)
1 859,03 Kč/1kg
422,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GUMMY PROFESSIONAL Vosk na vlasy Bright Max Hold 150 ml
Vosk na vlasy Bright Max Hold z produkce Gummy Professionals. Poskytuje vlasům dlouhotrvající a stabilní přilnavost. Vosk dodává vlasům výjimečný lesk, texturu a kontrolu vlasů.
Použití: Zahřejte malé množství vosku v dlaních a naneste na vlhké nebo suché vlasy. Pomocí prstů upravte do lesklého a elegantního tvaru.
Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty Gummy Professional ©
Fonex gumové stylingové tužidlo na vlasy Bright Max Hold 150 ml
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- Aqua, Ceteareth-30, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Parfum, Panthenol, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Iodopropynyl Butylcarbamate, CI 15985, D-Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Coumarin
- Výrobce
- Fonex
- Kód EAN
- 8691988007178
- Číslo produktu
- 805410
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Složení
- Aqua, Ceteareth-30, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Parfum, Panthenol, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Iodopropynyl Butylcarbamate, CI 15985, D-Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Coumarin
- Výrobce
- Fonex
- Kód EAN
- 8691988007178
- Číslo produktu
- 805410
K tomu se hodí také

Fonex Gummy Stylingové tampony na vlasy Vosk na vlasy Ultra Hold 150 ml
3 368,07 Kč/1l
505,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nautica Voyage EDT 200 ml M
3 245,00 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fonex Gummy Stylingové tampony na vlasy Vosk na vlasy Lesk Extra Hold 150 ml
3 038,33 Kč/1l
455,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
2 945,60 Kč/1l
441,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fonex gumové stylingové tužidla na vlasy Hard Finish 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

FoneX Brillantine – Krém
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Fonex gumové stylingové tužidlo na vlasy Casual Look 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml černý
2 169,00 Kč/1l
325,35 Kč
Prodejce: HyKos

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Gisada Ambassador Men EDP 100 ml M
22 211,80 Kč/1l
2 221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Red One Green Matte Hair Wax Full Force 150ml – Matující vosk na vlasy, stylingový vosk a gel pro silnou fixaci, strukturu, přirozený vzhled, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánské styling, kadeřnické potřeby, styling pro muže, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Armaf Le Parfait Pour Homme EDT 100 ml M
4 050,00 Kč/1l
405,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Nishman voda po holení After Shave Cologne Northern Lights 400 ml
278,75 Kč/1l
130,35 Kč
-18,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Emporio Armani Ar2448 Pánské Hodinky - Renato
2 225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timestore

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
2 877,00 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Givenchy Gentleman Reserve Privée EDP 60 ml M
21 899,83 Kč/1l
1 313,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Pánské, 150 ml, Jablko, Bergamot, Černý rybíz, Citrón, Ananas, Bříza, Jasmín, Růže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
8 587,13 Kč/1l
1 288,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá
623,73 Kč/1l
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Marmara Barber Nr. 2 kolínská voda pro muže ve spreji
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Red One Black Aqua – Stylingový gel/vosk na vlasy, 150 ml. Vytváří silnou fixaci, efekt mokrých vlasů a lesk. Vhodný pro krátké vlasy, styl "barber cut" a pánskou úpravu vlasů. Profesionální produkt pro kadeřníky a muže. K dostání v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
13 754,90 Kč/1l
1 375,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Velmi dobré za cenu
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l