4,7



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sorion Creme 50 g9 792,20 Kč/1l
489,61 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Balneum Intensiv krém 75 ml4 367,37 Kč/1kg
432,37 Kč
Prodejce: apohealth

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Tělový krém bez parfemace 200 ml Urtekram
1 245,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Synchroline Synchrocell tělový krém 250 ml
935 109,96 Kč/1l
935,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

CONCENTRÉ Sä ure hyaluronique 30 ml
32 621,67 Kč/1l
978,65 Kč
Prodejce: somnia24

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
2 035,18 Kč/1kg
514,90 Kč
Prodejce: apohealth

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
260 249,99 Kč/1l
260,25 Kč
Prodejce: apohealth

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

Jacadi Vyživující tělový krém 400ml
1 344,02 Kč/1l
537,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Juvena Fascianista tělový krém 200ml
6 523,75 Kč/1l
1 350,17 Kč
-45,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 304,75 Kč
Prodejce: VISO

Letibalm regenerační tělový balzám 75ml
3 221,81 Kč/1kg
302,85 Kč
Prodejce: apohealth

Tělový krém Frangipani Monoi (Body Cream) 200 ml
3 617,90 Kč/1l
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dr. Taffi Tělový krém Pashmina Patchouly 200 ml
1 865,00 Kč/1l
373,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Mirfulan Hydrolind krém, 50 ml Krém
7 926,80 Kč/1l
396,34 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Corpo Crema Vaso Byzantium 300ml - Tesori d'Oriente
S krémem Corpo Crema Vaso Byzantium 300ml od Tesori d'Oriente se přenesete do voňavého světa exotického Orientu. Tento jedinečný tělový krém o objemu 300 ml je skutečným pokladem mezi kosmetikou, který ve vás vyvolá myšlenky na tajemná a okouzlující místa.
Originál, za který dáváme hlavu. Výrobky značky Tesori d "Oriente nemáme nejlevnější a mít nebudeme. Vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou často padělané, nakupujeme je od prověřené společnosti a ani se nesnažíme být nejlevnější. V Polsku existují nabídky na nákup těchto výrobků za nižší cenu než při nákupu kompletní TIR od výrobce. Mnoho zákazníků si na padělky jednoduše stěžuje. My nakupujeme přímo a víme, co kupujeme.
Corpo Crema Vaso s lehkou a hedvábnou texturou jistě splní vaše očekávání a poskytne vaší pokožce jedinečný pocit hydratace a výživy. Objevte bohatou vůni Byzance, v níž parfuméři Tesori d'Oriente spojují vůně orientálního koření, exotických květin a h požitků. Při každém použití se budete cítit jako v hedvábném ráji pro smysly.
Krém Corpo Crema Vaso Byzantium 300 ml se dokonale vstřebává, aby okamžitě vyživil vaši pokožku a zanechal ji příjemně hladkou a jemnou. Užijte si chvíle relaxace a pociťte, jak vaše tělo dostává dávku nezbytné péče. Díky výjimečně dlouhotrvající hydrataci bude vaše pokožka vypadat zdravě a zářivě po celý den.
Balení krému nejenže poskytuje ochranu výrobku, ale také vypadá ně a elegantně. Skleněná nádoba s decentní grafikou a zlatými akcenty dodá vaší koupelně výjimečný nádech. Dodejte své každodenní péči o pleť nádech u s krémem Corpo Crema Vaso Byzantium 300 ml.
Vyzkoušejte nyní krém Corpo Crema Vaso Byzantium 300 ml od Tesori d'Oriente a zažijte jedinečnou péči inspirovanou bohatstvím Orientu. Vychutnejte si hýčkající vůni a nezapomenutelný hmatový pocit, který s vámi zůstane po dlouhou dobu. Nechte se unést na tajemnou cestu do země exotických rozkoší a objevte, jak se Corpo Crema Vaso Byzantium 300ml stane vaším oblíbeným přípravkem péče o tělo.
Tělový krém Tesori d'Oriente Byzantium s opojnou a exkluzivní vůní černé růže a aromatické pryskyřice. Jemná krémová textura pokožku hydratuje a rychle se vstřebává.
-Tesori d'Oriente Byzantium tělový krém 300 ml
- Hmotnost
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8008970045726
- Číslo produktu
- B12.4
- Hmotnost
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8008970045726
- Číslo produktu
- B12.4
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Byzantium - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hedvábná Körperlotion s Lotosovým Květem - Tesori d'Oriente, 300ml
614,30 Kč/1l
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělový krém Tesori d'Oriente Aegyptus, 300ml
515,33 Kč/1l
154,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Blink B086DK2N5F, Bezpečnostní IP kamera, Venkovní, Bezdrátový, Strop, Černá, Bílá, Kostka
6 621,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

George Foreman 22460-56, 2400 W, Gril, 1500 cm², 4,45 cm, 15 člověk/lidí, 3,5 l
3 957,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lechuza Gardener Easter Edition H 68 cm
2 894,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

WMF 0683916040, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 230 mm, 250 mm, 255 mm, 247 mm
6 443,34 Kč
Prodejce: Dragtek-com

BaByliss PRO BAB3025E 12 Ceramic Jumbo Rollers PRO 38mm
2 014,84 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Philips Daily Collection HR7310/00, 2,1 l, Bílá, Otočné, 20000 ot/min, 0,5 l, 1,5 l
2 308,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super tělový krém
Tělový krém se mi opravdu líbí, zejména vůně je opravdu skvělá... Kromě super orientální vůně je krém také velmi bohatý, hydratuje a dlouho vydrží na pokožce!
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Mám moc ráda vůně od Tesori, zejména deodorant, šampon, aviváž a vše, co krásně voní, ať už tělo nebo prádlo.
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá krémová omáčka
Velmi dobrá Rochen
Ohodnoceno dne 15. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super krém! Voní velmi dobře
Super dobrý hydratační krém za tu cenu. Stejně dobrý jako parfém.
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voní super lahodně!
Miluji vůni tělového mléka.
Ohodnoceno dne 9. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super super
Super
Ohodnoceno dne 31. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super ženská vůně
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 18. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle dodáno
Dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l