5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Mer Omlazující oční krém273 980,01 Kč/1l
4 109,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml21 826,67 Kč/1kg
654,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Grandel Timeless Oči a rty79 249,34 Kč/1l
1 188,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Rodial Retinol oční sérum144 716,00 Kč/1l
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bulgarian Rose Rose Original Q10 on krm, 15 ml
2 920,00 Kč/1kg
207,60 Kč
-61,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Augencreme-Augencreme-My Rose-Lavena-20ml
15 860,00 Kč/1l
317,20 Kč
Prodejce: Emerosa

Ziaja Witaminowy Krem pod oczy z witaminami E, 15ml
4 941,33 Kč/1l
74,12 Kč
Prodejce: MANADA

LIDPERFECT, 15 ml AUG
110 274,67 Kč/1l
1 654,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Neostrata Enlighten rozjasňující oční kontury 15 G
128 415,34 Kč/1kg
1 926,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Purito Odżywczy krem pod oczy z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej, 30ml
8 220 750,21 Kč/1kg
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Babor Vitalizující oční krém
51 615,33 Kč/1l
774,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ziaja Krem pod oczy/na powieki z bławatkiem, 15 ml
3 725 000,09 Kč/1kg
149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bioliq PRO, Intensywne serum pod oczy, 15 ml
26 104,00 Kč/1l
391,56 Kč
Prodejce: MANADA

Cerave Obnovující pleťový krém Augencreme 15 ml
477 089,98 Kč/1l
477,09 Kč
Prodejce: VISO

Stendhal Hydro Harmony Soin Regard Hydratant 15ml
70 907,33 Kč/1l
1 063,61 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Juvena Spray 15Ml Zářivá Péče O Oči
73 138,67 Kč/1l
1 097,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Hydro Boost micelární voda 3v1 (Micellar Water) 400 ml
225,00 Kč/1kg
225,00 Kč
Prodejce: ProTechShop

MEDOBALM AUGENBALSAM, 15 ml Creme
13 540,69 Kč/1kg
392,68 Kč
Prodejce: apohealth

Institut Esthederm Excellage Augenpflege 15 ml
123 200,00 Kč/1l
1 983,10 Kč
-135,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eisenberg Żel pod oczy z efektem liftingującym przeciw obrzękom, 30ml
39 238,33 Kč/1l
1 177,15 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SKŁADNIKI
- Rozměry
- 5,5 x 5,5, x 6,0 cm
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 30 ml
- Složení
- agua, květová voda růže damascénské, glycerin, olej ze semen simmondsia chinensis, olej ze semen makadamie ternifolia, glycerylpolymetakrylát, propylenglykol, palmitoylpripeptid-1, hydroxyethyl/akrylát-akryloyldimethyltaurátový kopolymer sodíku, fenoxyethanol, kapryly glykol, tokoferylacetát, hydroxyacetofenon, akrylátový krosspolymer c10-30 alkylakrylátů, trietanolamin, extrakt z listů kamélie čínské, parfum, bht, geraniol, citronellol
- Výrobce
- Biofresh Cosmetics
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962798
- Číslo produktu
- 113004
- Rozměry
- 5,5 x 5,5, x 6,0 cm
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 30 ml
- Složení
- agua, květová voda růže damascénské, glycerin, olej ze semen simmondsia chinensis, olej ze semen makadamie ternifolia, glycerylpolymetakrylát, propylenglykol, palmitoylpripeptid-1, hydroxyethyl/akrylát-akryloyldimethyltaurátový kopolymer sodíku, fenoxyethanol, kapryly glykol, tokoferylacetát, hydroxyacetofenon, akrylátový krosspolymer c10-30 alkylakrylátů, trietanolamin, extrakt z listů kamélie čínské, parfum, bht, geraniol, citronellol
- Výrobce
- Biofresh Cosmetics
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962798
- Číslo produktu
- 113004
K tomu se hodí také

Denní zklidňující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Day Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Balzm na rty z rov vody (5ml), 30738
14 276,00 Kč/1l
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Krm na ruce s rovm olejem a Q10 (50ml), 42496
112 920,00 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Denn krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,80 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Pleťové sérum proti vráskám B-EFEKT s růžovým olejem Regina Roses 40 ml
8 146,25 Kč/1l
325,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Total Lifting Concentrate s rovm olejem - pe proti strnut pleti se zjemujcm inkem 30 ml
7 797,67 Kč/1l
268,00 Kč
-34,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Noční vyživující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Night Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Přírodní růžová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
499,74 Kč/1l
114,94 Kč
Prodejce: RosesOils

Eveline Cosmetics Koenzym Q10 – pleťový krém, hydratace, zklidnění
1 722,60 Kč/1l
86,13 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Liftingov on krm s rovm olejem
8 193,33 Kč/1l
245,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Pleov krm proti vrskm s rovm olejem
4 998,80 Kč/1kg
249,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

60 očních polštářků, kolagenové gelové oční polštářky s aloe vera proti vráskám, jemným linkám, tmavým kruhům, snižuje otoky, zmírňuje únavu
834,18 Kč/1kg
417,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Trendy-Shop

Rozjasňující krém na pigmentové skvrny s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Lightening Cream) 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Biofresh Rose of Bulgaria istic mlko se 100% prodn rovou vodou 330 ml
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Sprchov gel s rovm olejem
672,76 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Diadermine Lift + Botology Eye Contour 15ml
244,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
16 266,67 Kč/1l

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 379,14 Kč
Prodejce: lithuaniashop
275 828,01 Kč/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Oční balzám, Proti tmavým kruhům, Proti vráskám, Hydratující, Revitalizační, Vyhlazující, Dávkovač, 15 ml, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 920,64 Kč
Prodejce: Parfumart
128 042,67 Kč/1l

Kofeinová tyčinka na oční okolí Aliver - 3 g
350,00 Kč
Prodejce: Aliver
3 500,00 Kč/1kg

Caudalie Resveratrol-Lift zpevňující oční gelový krém
2 016,45 Kč
Prodejce: VogueVista
134 430,00 Kč/1l

La Mer Balsam pod oczy, 15ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 020,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
334 685,34 Kč/1l

Guerlain Creme Guerlain Orchidée Impériale Oční krém s molekulárním koncentrátem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 773,09 Kč
Prodejce: PerfumTraders
238 654,51 Kč/1l

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 504,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders
366 960,67 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 466,00 Kč/1l

La Mer Omlazující oční krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 109,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
273 980,01 Kč/1l

MARY KAY TimeWise oční krém 14 g
1 025,58 Kč
Prodejce: lithuaniashop
73 255,71 Kč/1kg

Valmont Vital Contour Eyes Cream revitalizační oční krém 15 ml
3 669,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
244 640,01 Kč/1l

Oční kontury Helena Rubinstein Prodigy Cellglow 15ml
3 254,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
216 999,34 Kč/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Oční krém, Ženy, Univerzální, Proti vráskám, Zpevňující, Hydratující, Vyživující, Vyhlazující, Dávkovač, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 299,90 Kč
Prodejce: Parfumart
86 660,00 Kč/1l

Omlazující oční krém Premium (The Eye Cream) 20 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
997 859,95 Kč/1l

Augencreme Valmont DetO2x oční krém



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 333,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders
277 804,16 Kč/1l

My Perfect Eyes - Oční krém - 20 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 542,31 Kč
Prodejce: Lebula
12 852,58 Kč/1kg

SVR, Ampułka pod oczy, Relax, 15 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
761,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38 050 000,96 Kč/1kg

Estée Lauder DayWear, Oční gel, Ženy, Proti tmavým kruhům, Proti únavě, Proti únavě, Proti vráskám, Rozzařující, Hydratační, 24 h, Dávkovač, Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Trisiloxane, Glycerin, Ammonium...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
643,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
42 866,67 Kč/1l