4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml4 409,30 Kč/1l
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Noční pleťový krém Hyal Reyouth (Night Cream) 60 g16 711,50 Kč/1l
1 002,69 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Guerlain Orchidée Impériale The Essence-In-Lotion Gesichtslotion 125 ml2 371,81 Kč
-170,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 201,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Měsíčkové sérum s vodním krémem Seren Kiehl's22 717,90 Kč/1l
2 271,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Denn krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,80 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Pleov krm proti vrskm s rovm olejem
4 998,80 Kč/1kg
249,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Pleťové sérum proti vráskám B-EFEKT s růžovým olejem Regina Roses 40 ml
8 146,25 Kč/1l
325,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Noční krém 50 ml (s arganovým olejem) Royal Rose
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Rozjasňující krém na pigmentové skvrny s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Lightening Cream) 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Bulfresh - Růžový krém na obličej 110 ml
868,91 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Bulharsk re Nachtcreme Rose Original, 50 ml
7 278,80 Kč/1l
363,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hegron Růžový Krém pro Tělo a Obličej, 350 ml
274,03 Kč/1l
109,50 Kč
-13,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Biofresh Regina Roses dmsk drkov sada krm na obliej sprchov gel mdlo
2 062,76 Kč/1l
328,42 Kč
-111,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,59 Kč
Prodejce: RosesOils

Perfecta 24K Gold & Rose Oil Vyživující tělový krém-booster, 300 g
837,14 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Energizující denní pleťový krém SPF 15 VitaCeric (Revitalizing & Moisturizing Day Cream) 50 ml
29 552,80 Kč/1l
1 477,64 Kč
Prodejce: MANADA

Hydratační denní pleťový krém Superfood (Day Cream) 50 ml
38 121,80 Kč/1l
1 906,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Noční krém proti vráskám Rose Butter 50 ml
4 150,80 Kč/1l
207,54 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zklidňující denní krém s přírodními výtažky vyživuje a regeneruje pleťové buňky. Zlepšuje prokrvení pokožky, a tím zpomaluje procesy stárnutí. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější.
Účinné látky:
- esenciální růžový olej,
- výtažek z heřmánku,
- výtažek z rozmarýnu,
- voda z bulharské růže.
Vlastnosti:
- zklidňuje pleť,
- regeneruje,
- chrání pleť,
- zpomaluje proces stárnutí,
- dodává pružnost,
- nezanechává pocit mastnoty,
- neobsahuje parabeny.
Jak používat
Aplikujte ráno na vyčištěnou pleť.
Složení
Příroda v sobě skrývá neuvěřitelné schopnosti. Proto jsou produkty přírodního původu s blahodárnými účinky na zdraví využity v základě tohoto delikátního denního krému se zklidňujícími a ochrannými složkami. Obsahuje rostlinný vyživující komplex s heřmánkovým a rozmarýnovým extraktem a přírodní bulharskou růžovou vodu s vysokým podílem éterického růžového oleje. Napomáhá uklidňujícím a regeneračním procesům v pleťové struktuře. Zpomaluje proces stárnutí pleti podporováním cirkulace krve a obnovuje její elasticitu. Je vhodný pro všechny typy pleti i pro citlivou pleť. Nezanechává pocit mastnoty.
- Přípravek je BEZ PARABENŮ.
Použití: Naneste krém na čistou a suchou pokožku a jemnými, krouživými pohyby jej vmasirujte do pokožky.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Země původu: Bulharsko.
BULHARSKÁ RŮŽOVÁ DENNÍ KRÉM 50 ML NA BÁZI PŘÍRODNÍ RŮŽOVÉ VODY Má zklidňující a ochranné účinky Obsahuje unikátní fyto-výživný komplex s heřmánkem, rozmarýnem a přírodní bulharskou růžovou vodou s mimořádně vysokým obsahem růžového oleje. Podporuje proces zjemnění a regenerace pokožky. Zpomaluje proces stárnutí tím, že zlepšuje prokrvení a pružnost. Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Použití: Aplikujte na pleť: Krém obsahuje také jojobový olej a vit. E
- Rozměry
- 7,0 x 7,0 x 7,5 cm
- Hmotnost
- 140 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Heřmánek, rozmarýn, přírodní bulharská růžová voda, jojobový olej, vitamin E
- Výrobce
- Biofresh
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962651
- Číslo produktu
- 113001
- Rozměry
- 7,0 x 7,0 x 7,5 cm
- Hmotnost
- 140 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Heřmánek, rozmarýn, přírodní bulharská růžová voda, jojobový olej, vitamin E
- Výrobce
- Biofresh
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962651
- Číslo produktu
- 113001
K tomu se hodí také

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Rose of Bulgaria on krm s rovou vodou 25 ml
5 605,67 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Balzm na rty z rov vody (5ml), 30738
14 276,00 Kč/1l
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Krm na ruce s rovm olejem a Q10 (50ml), 42496
112 920,00 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Noční vyživující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Night Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Denn krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,80 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Tekut mdlo s rovou vodou s dvkovaem (300ml), 49609
318,60 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Noční krém 50 ml (s arganovým olejem) Royal Rose
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Pleov krm proti vrskm s rovm olejem
4 998,80 Kč/1kg
249,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Rose Natural of Bulgaria krém na obličej a tělo s růžovou vodou bez parabenů 300ml
560,57 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Total Lifting Concentrate s rovm olejem - pe proti strnut pleti se zjemujcm inkem 30 ml
7 797,67 Kč/1l
268,00 Kč
-34,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Bulharsk re Denn krm Re originl, 50 ml
7 443,80 Kč/1l
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Pleťové sérum proti vráskám B-EFEKT s růžovým olejem Regina Roses 40 ml
8 146,25 Kč/1l
325,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - zpevujc tlov krm s 10 organickmi oleji 300 ml Rose of Bulgaria
1 245,00 Kč/1l
373,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Prodn rov voda Rose of Bulgaria 100 ml
82,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dárková sada - sprchový gel, mýdlo a krém na ruce s růží
351,10 Kč
-139,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Liftingov on krm s rovm olejem
8 193,33 Kč/1l
245,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

BRUBAKER Sada 3 růžových olejů - ženskost, smyslnost a boj proti stárnutí - dárková sada esenciálních olejů 3 x 10 ml růžového oleje Natural & Vegan
5 833,00 Kč/1l
174,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Biofresh Rose of Bulgaria Haar ampon 330ml & Seife 100g & Krm na ruce 75ml
866,91 Kč/1l
351,10 Kč
Prodejce: Emerosa

Biofresh Hydratační krém na obličej Royal Rose s arganovým olejem (100ml), 49604
955,80 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Dámský parfém z růžové vody vzorek Rose of Bulgaria 2,1 ml
20 161,91 Kč/1l
42,34 Kč
Prodejce: RosesOils
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší denní krém, který znám
Objednáno podruhé. Moje pleť se cítí super dobře, když používám tento denní krém a vůně je přirozená a příjemná. Cena je také bezkonkurenční.
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 589,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
131 788,60 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 631,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders
121 062,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l