Cards Against Humanity: Green Box – Rozšíření s 300 novými kartami (EN)

641,25 Kč

plus 266,08 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Karty proti lidskosti - Protivný balíček
Karty proti lidskosti - Protivný balíček
1 163,46 Kč
-172,92 Kč
990,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Lookout-Games Mischwald Waldrand (DE) - rozšíření
Lookout-Games Mischwald Waldrand (DE) - rozšíření
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
367,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Queen Carrom – na cesty
Queen Carrom – na cesty
590,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dominion (2. vydání) IUVI Games
Dominion (2. vydání) IUVI Games
901,60 Kč
919,77 Kč
2% poukaz
Prodejce: MATFEL
Obrázek produktu pro Karty proti lidstvu -  mezinárodní vydání 2.0
Karty proti lidstvu - mezinárodní vydání 2.0
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 100 Kč
Prodejce: Mobile-Discounter
Obrázek produktu pro Cards Against Humanity: Balíček Fantasy – Epická rozšíření pro dospělé (EN)
Cards Against Humanity: Balíček Fantasy – Epická rozšíření pro dospělé (EN)
225,93 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Obrázek produktu pro Cards Against Humanity: AI Pack – Rozšíření napsané umělou inteligencí (EN)
Cards Against Humanity: AI Pack – Rozšíření napsané umělou inteligencí (EN)
225,93 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Obrázek produktu pro Asmodee Czech Republic Dixit: 7. rozšíření - Revelations
Asmodee Czech Republic Dixit: 7. rozšíření - Revelations
522 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Hra - Qwirkle Karty
Hra - Qwirkle Karty
751,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Desková hra – Kooperativní psychologická hra s novými kartami
Desková hra – Kooperativní psychologická hra s novými kartami
4 090 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lustrens
Obrázek produktu pro Asmodee Czech Republic Memoir 44 - nová edice
Asmodee Czech Republic Memoir 44 - nová edice
1 550,49 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Karty Dixit 2: Příběhy – rozšíření
Karty Dixit 2: Příběhy – rozšíření
486,08 Kč
497 Kč
2% poukaz
Prodejce: MATFEL
Obrázek produktu pro REXhry Velkopark- Rozšířené vydání
REXhry Velkopark- Rozšířené vydání
359 Kč
Prodejce: Hrydoruky
Obrázek produktu pro Asmodee Czech Republic Dixit
Asmodee Czech Republic Dixit
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
824,33 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Prehistories CZ/EN: rozšíření Evolutions - rodinná hra
Prehistories CZ/EN: rozšíření Evolutions - rodinná hra
546,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sabotér: Rozšířená edice – Rebel
Sabotér: Rozšířená edice – Rebel
474 Kč
Prodejce: Kimland
Obrázek produktu pro Cards Against Humanity: Balíček nostalgie z 2000. let – Rozšíření o roky 2000 (EN)
Cards Against Humanity: Balíček nostalgie z 2000. let – Rozšíření o roky 2000 (EN)
225,93 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Obrázek produktu pro Joking Hazard: Rozšíření balíčku #4
Joking Hazard: Rozšíření balíčku #4
297,47 Kč
Prodejce: Brickcomplete_com
Obrázek produktu pro Golem CZ/EN - strategická desková hra
Golem CZ/EN - strategická desková hra
1 475 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Frostpunk Resources - rozšíření deskové hry - ENG Edition
Frostpunk Resources - rozšíření deskové hry - ENG Edition
3 376,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Andriez

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Rozšiřte zábavu a šílenství večerních her s Cards Against Humanity: Green Box, nejpopulárnější a nejodvážnější rozšířením z fenomenální herní série. Tato zelená krabice obsahuje 300 zcela nových karet, vytvořených pro přinesení čerstvé dávky humoru, absurdity a nezaměnitelného smíchu.

Green Box je podle mnoha fanoušků považována za nejlepší rozšíření, které kdy vyšlo – plná chytrých vtipů, neočekávaných replik a vtipných situací, které každé kolo posouvají na další úroveň. Ideální pro ty, kteří si myslí, že v univerzu Cards Against Humanity už „viděli všechno”.

Pravidla zůstávají stejná: jeden hráč vytáhne černou kartu s otázkou nebo neúplnou větou a ostatní vybírají bílé karty s odpověďmi ze své ruky. Zamíchá se, přečte nahlas a nejvtipnější odpověď vyhrává. Jednoduché, chaotické a neodolatelné.

Hlavní vlastnosti:
• Oficiální rozšíření pro Cards Against Humanity.
• Obsahuje 300 zcela nových karet (245 bílých a 55 černých).
• Považováno za nejuznávanější a nejintenzivnější rozšíření série.
• Doporučeno pro 4–20+ hráčů – ideální pro oslavy.
• Délka partie: 30–90 minut.
• Jazyk: Angličtina (nutná střední úroveň).
• Doporučený věk: 17+ let – obsah určený výhradně pro dospělé.

Pokud chcete posunout humor na další úroveň a znovu objevit radost z upřímného smíchu, Green Box je dokonalou volbou pro vaši sbírku.



4-20 Spieler
od 17 let
ca. 30-60 minut

Podrobnosti o předmětu
The Green Box je rozšíření hry Cards Against Humanity.
-Obsahuje 300 zcela nových karet, které můžete přimíchat do své hry (245 bílých a 55 černých).
- Nejlepší rozšíření, jaké jsme kdy napsali.
- Červená a modrá krabice nejsou nutné, i když je vřele doporučujeme.
- Díky němu bude váš život opět na několik minut stát za to.
- Zelená krabice obsahuje 300 zcela nových karet, které si můžete přidat do svého balíčku karet Cards Against Humanity, což je skvělé, protože milujete Cards Against Humanity!

Kód EAN
817246020057
0817246020057
Doporučený věk
od 14 let
Výrobce
Cards Against Humanity
Číslo produktu
DIS-CARDSAHUMEXP3
Obsahuje baterie
Ne

Kód EAN
817246020057
0817246020057
Doporučený věk
od 14 let
Výrobce
Cards Against Humanity
Číslo produktu
DIS-CARDSAHUMEXP3
Obsahuje baterie
Ne
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Cards Against Humanity: Modrá krabice – Rozšíření o 300 nových karet (EN)
Cards Against Humanity: Modrá krabice – Rozšíření o 300 nových karet (EN)
641,25 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Obrázek produktu pro Cards Against Humanity: Red Box – Rozšíření s 300 novými kartami (EN)
Cards Against Humanity: Red Box – Rozšíření s 300 novými kartami (EN)
641,25 Kč
Prodejce: Lex_Hobby_Store
Obrázek produktu pro Karty proti lidstvu -  mezinárodní vydání 2.0
Karty proti lidstvu - mezinárodní vydání 2.0
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 100 Kč
Prodejce: Mobile-Discounter
Obrázek produktu pro klattschen® - Hra na pití - Pravděpodobně nejlepší hra na pití všech dob
klattschen® - Hra na pití - Pravděpodobně nejlepší hra na pití všech dob
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
388,58 Kč
Prodejce: M_plus_L
Nabídky pro interiér
Obrázek produktu pro VASAGLE toaletní skříňka, koupelnová skříňka, úložná skříňka, 60 x 30 x 63 cm, se 2 žaluziovými dvířky, nastavitelná police
VASAGLE toaletní skříňka, koupelnová skříňka, úložná skříňka, 60 x 30 x 63 cm, se 2 žaluziovými dvířky, nastavitelná police
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 105
1 236,99 Kč
-28 Kč
1 208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Sada hrnců Karcher Jasmin (nerezová ocel, 20 kusů, včetně skleněné poklice a sady nerezových misek, indukce)
Sada hrnců Karcher Jasmin (nerezová ocel, 20 kusů, včetně skleněné poklice a sady nerezových misek, indukce)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 106
3 914,88 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T220N, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 32 GB, 3 GB, 2,3 GHz, Šedá
Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T220N, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 32 GB, 3 GB, 2,3 GHz, Šedá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 72
Repasované – velmi dobré
2 473,39 Kč
Prodejce: JANADO
Obrázek produktu pro SONGMICS Sprchová polička, rohová polička, 4 police, koupelnová polička, 85-305 cm, výškově nastavitelná
SONGMICS Sprchová polička, rohová polička, 4 police, koupelnová polička, 85-305 cm, výškově nastavitelná
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 700
750,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Apple iPhone SE, 11,9 cm (4.7"), 1334 x 750 px, 64 GB, 12 MP, iOS 14, Černá
Apple iPhone SE, 11,9 cm (4.7"), 1334 x 750 px, 64 GB, 12 MP, iOS 14, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
Repasované – přijatelné
1 975,13 Kč
Prodejce: NESATEC
Nabídky pro interiér
Obrázek produktu pro Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelné - Růžová barva
Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelné - Růžová barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 346
1 763,99 Kč
-131,32 Kč
1 632,67 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav
Obrázek produktu pro Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 696
2 141,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Skládací stan typu pop-up, zelený, 220 x 120 cm – pro 2 osoby – rychlostan pro trekking a kempování
Skládací stan typu pop-up, zelený, 220 x 120 cm – pro 2 osoby – rychlostan pro trekking a kempování
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 109
1 041,17 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Vist White Ryzen 7 5700G 32Gb Rx Vega8 Ssd 1Tb M.2 Wifi W11
Vist White Ryzen 7 5700G 32Gb Rx Vega8 Ssd 1Tb M.2 Wifi W11
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
20 982,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist
Obrázek produktu pro PowerA 1516985-01, Gamepad, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Analogový/digitální, Kabel, USB, Micro-USB
PowerA 1516985-01, Gamepad, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Analogový/digitální, Kabel, USB, Micro-USB
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
813 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Complete Box Set
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Complete Box Set
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
4 203,39 Kč
Prodejce: Myboeken
Obrázek produktu pro heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 61
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Headset s mikrofonem Gaming stereo headset USB MiniJack 3.5mm Headset Sluchátka Stereo Headset s mikrofonem PC Laptop Xbox One PS PS4 TV Retoo
Headset s mikrofonem Gaming stereo headset USB MiniJack 3.5mm Headset Sluchátka Stereo Headset s mikrofonem PC Laptop Xbox One PS PS4 TV Retoo
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 164
1 409,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 34
23 593,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 111
3 372,74 Kč
-1 390,69 Kč
1 982,05 Kč
Prodejce: TechPunt
Obrázek produktu pro Mattel Games GXD75, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
Mattel Games GXD75, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
923,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Sony PlayStation 5 - God of War Ragnarök
Sony PlayStation 5 - God of War Ragnarök
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 69
1 949 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Mattel Games HWV18, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
Mattel Games HWV18, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 99
255,78 Kč
Prodejce: Aspekto
Obrázek produktu pro Xiaomi 67W nabíjecí sada, Type-A / BHR6035EU
Xiaomi 67W nabíjecí sada, Type-A / BHR6035EU
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
500 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix
Obrázek produktu pro Mattel Games HPY59, Karetní, Sběratelské předměty, 7 rok/roky
Mattel Games HPY59, Karetní, Sběratelské předměty, 7 rok/roky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
111,08 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro ML-Design dřevěná postel dětská postel 90x200 cm světle šedá, borovicové dřevo, rám postele s roštem a nožičkami, jednolůžko s čelem a nohou, podlahová postel
ML-Design dřevěná postel dětská postel 90x200 cm světle šedá, borovicové dřevo, rám postele s roštem a nožičkami, jednolůžko s čelem a nohou, podlahová postel
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 19
2 467,33 Kč
-67,49 Kč
2 399,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Obrázek produktu pro Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 331
1 894,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FURNICA - NOAH - Komoda / příborník se 3 zásuvkami a 3 dvířky - antracitově šedá / dub Wotan V75cm Š120cm H35cm
FURNICA - NOAH - Komoda / příborník se 3 zásuvkami a 3 dvířky - antracitově šedá / dub Wotan V75cm Š120cm H35cm
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 28
3 800 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Furnica
Obrázek produktu pro Rohová sedací souprava s opěrkami HORTENZIE - zelená
Rohová sedací souprava s opěrkami HORTENZIE - zelená
10 193 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti
Obrázek produktu pro Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (starší 10 let), Fyzické médium
Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (starší 10 let), Fyzické médium
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 35
2 084,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Aerocool Klaw, Midi Tower, PC, Černá, ATX, Micro ATX, Mini-ITX, ABS (akrylonitril-butadien-styren), SPCC, Hraní
Aerocool Klaw, Midi Tower, PC, Černá, ATX, Micro ATX, Mini-ITX, ABS (akrylonitril-butadien-styren), SPCC, Hraní
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
2 630,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro XXXL Giga Chess, do 94 cm, chráněno PVC-UV - bez šachovnice
XXXL Giga Chess, do 94 cm, chráněno PVC-UV - bez šachovnice
22 878,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profi-Sport-und-Spiele
Obrázek produktu pro Velká šachová sada XL - 64 cm - UV ochrana a detailní provedení - třída a skvělé provedení - 2 figurky lze naplnit pískem nebo vodou - Dlouhá životnost Robustní a odolná proti UV záření - Kompletní hra se super detailními figurkami
Velká šachová sada XL - 64 cm - UV ochrana a detailní provedení - třída a skvělé provedení - 2 figurky lze naplnit pískem nebo vodou - Dlouhá životnost Robustní a odolná proti UV záření - Kompletní hra se super detailními figurkami
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
15 243,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profi-Sport-und-Spiele
Obrázek produktu pro GiiKER Super Reversi – chytrá desková hra s umělou inteligencí, elektronická strategická hra s AI protivníkem, magnetická a cestovní hra, tahy vedené světlem
GiiKER Super Reversi – chytrá desková hra s umělou inteligencí, elektronická strategická hra s AI protivníkem, magnetická a cestovní hra, tahy vedené světlem
939,63 Kč
1 159 Kč
Doprava zdarma
10% poukaz
Prodejce: Lo10M
Obrázek produktu pro SucceBuy 11,5 stop dlouhý kombinovaný stůl na shuffleboard a bowling
SucceBuy 11,5 stop dlouhý kombinovaný stůl na shuffleboard a bowling
26 968,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Star Wars: Legion – Sada pro začátečníky Separatistické aliance (EN)
Star Wars: Legion – Sada pro začátečníky Separatistické aliance (EN)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
2 015,06 Kč
Prodejce: Social-Discount
Obrázek produktu pro 3 x 4 Pác Malá násobilka do 100
3 x 4 Pác Malá násobilka do 100
860 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Pán prstenů: Cesty ve Středozemi – Rozšíření Stínové cesty
Pán prstenů: Cesty ve Středozemi – Rozšíření Stínové cesty
2 724,99 Kč
-175 Kč
2 549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Zajímavé logické bludiště pro děti – SPARKTOY
Zajímavé logické bludiště pro děti – SPARKTOY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 049 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro GiiKER Smart Sudoku hádanky, Sudoku s 2500 úrovněmi
GiiKER Smart Sudoku hádanky, Sudoku s 2500 úrovněmi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 083,13 Kč
1 330 Kč
Doprava zdarma
10% poukaz
Prodejce: Lo10M
Obrázek produktu pro Pán prstenů: Cesty ve Středozemi – Balíček figurek Zkázy Pustiny
Pán prstenů: Cesty ve Středozemi – Balíček figurek Zkázy Pustiny
874,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Precise Super Satin 82 x 82 cm - 8 kg - 6 mm - Carrom Board - komplett mit Striker Powder Discs - hergestellt in Indien
Precise Super Satin 82 x 82 cm - 8 kg - 6 mm - Carrom Board - komplett mit Striker Powder Discs - hergestellt in Indien
4 046,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profi-Sport-und-Spiele
Obrázek produktu pro Biggdesign Happy Backgammon | MDF tělo, magnetický zámek, odolný lesklý povrch, povrch odolný proti poškrábání, kostky a dáma v balení
Biggdesign Happy Backgammon | MDF tělo, magnetický zámek, odolný lesklý povrch, povrch odolný proti poškrábání, kostky a dáma v balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 575,33 Kč
1 662,77 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: BiggBrands_EU
Obrázek produktu pro Biggdesign Blue tile Backgammon, tělo z MDF, magnetický uzávěr, lesklý ochranný povlak, hrací plocha odolná proti poškrábání, včetně kostek a herních dílků
Biggdesign Blue tile Backgammon, tělo z MDF, magnetický uzávěr, lesklý ochranný povlak, hrací plocha odolná proti poškrábání, včetně kostek a herních dílků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 575,33 Kč
1 662,77 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: BiggBrands_EU
Obrázek produktu pro Fantasy Flight Games FFGD1500, Stolní hra, Hra na hrdiny, 14 rok/roky, 180 min
Fantasy Flight Games FFGD1500, Stolní hra, Hra na hrdiny, 14 rok/roky, 180 min
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 737,69 Kč
-244,71 Kč
3 492,98 Kč
Prodejce: Social-Discount
Obrázek produktu pro Philos Roulette-Set Design 1, Durchmesser 25 cm, Metallrad
Philos Roulette-Set Design 1, Durchmesser 25 cm, Metallrad
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
4 854 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Asmodee Gloomhaven 2nd Edition, Stolní hra, Strategie, 12 rok/roky, 60 min
Asmodee Gloomhaven 2nd Edition, Stolní hra, Strategie, 12 rok/roky, 60 min
4 578 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Lumaland – Sada pro rodinné konstelace, systémová deska, sada z bambusu – 32 dílků, doplňek do domácnosti, dekorace, vybavení pro každodenní použití a vybavení domácnosti
Lumaland – Sada pro rodinné konstelace, systémová deska, sada z bambusu – 32 dílků, doplňek do domácnosti, dekorace, vybavení pro každodenní použití a vybavení domácnosti
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
974,36 Kč
-80,06 Kč
894,30 Kč
10% poukaz
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Asmodee Zombicide 2. Edition, Stolní hra, Úniková hra, 12 rok/roky, Rodinná hra
Asmodee Zombicide 2. Edition, Stolní hra, Úniková hra, 12 rok/roky, Rodinná hra
2 392,64 Kč
Prodejce: Social-Discount
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Vzrušující strategická hra pro 4 osoby, taktická stolní hra pro děti od 3 let, dětská míčová hra - TACTICX
Vzrušující strategická hra pro 4 osoby, taktická stolní hra pro děti od 3 let, dětská míčová hra - TACTICX
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 5
269 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Longfield Games 340650, Dřevo, Dětský, Dřevo, 1220 mm, 285 mm, 35 mm
Longfield Games 340650, Dřevo, Dětský, Dřevo, 1220 mm, 285 mm, 35 mm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 37
783,21 Kč
784 Kč
2% poukaz
Prodejce: MATFEL