5,0



Na základě 12 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haslinger Levandulové mýdlo 100 g648,40 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Shoproither

Další informace o reklamě
Barwa Mydło Rose,190g2 536 750,06 Kč/1kg
507,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Hammam tuhé mýdlo 125g525,68 Kč/1kg
83,68 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Tekuté mýdlo Hammam 300ml278,53 Kč/1l
83,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 369,00 Kč/1kg
505,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
427,60 Kč/1kg
106,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Artisan Soap Works Florentine Maiglöckchen Seife 100 g
1 203,00 Kč/1kg
120,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Saponificio Artigianale Fiorentino Levandulové mýdlo 200 g
1 140,05 Kč/1kg
228,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
353 799,98 Kč/1kg
130,10 Kč
-23,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Pistacchio Di Sicilia Dárková sada 6 x 150 g
915,56 Kč/1kg
824,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mýdlo - Marsiglia in Fiore Med a slunečnice 125g
459,50 Kč/1kg
73,52 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Medlar & Jujube (Handseife, langanhaltender Duft) 664109
439,16 Kč/1kg
109,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
564 745,46 Kč/1kg
310,61 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
1 235,96 Kč/1kg
308,99 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
631,24 Kč/1kg
347,18 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dárková sada mýdel - Le Rose 3x150g | NESTI DANTE
Dárková sada Nesti Dante Le Rose obsahuje tři mýdla ze série Le Rose od značky Nesti Dante.
Obsah:
Le Rose Rosa Principessa - okouzlující a půvabné 150 g
Le Rose Rosa Sensuale - vášnivé a smyslné 150 g
Le Rose Rosa Champagne - elegantní a rafinované 150 g
Použití: Navlhčete pokožku, umyjte ji mýdlem a důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
Složení:Le Rose Rosa Principessa:
SODIUM PALMATE ( Aqua, Glycerin, Sodium Chloride ), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM ( Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT ECTRACT
Le Rose Rosa Campagna:
SODIUM PALMATE ( Aqua, Glycerin, Sodium Chloride ), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM ( Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT ECTRACT
Le Rose Rosa Sensuale:
SODIUM PALMATE ( Aqua, Glycerin, Sodium Chloride ), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM ( Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT ECTRACT
Výrobce: Nesti Dante s.r.l.- Via delle Molina, 39 - 50013 San Donnino - Itálie
Zásilky zasíláme výhradně prostřednictvím DHL!
Dárkové balení obsahuje tři květinová mýdla (3x 150g) z kolekce Rosa:
- Mýdlo Rosa Sensuale 150g
- Mýdlo Rosa Principessa 150g
- Mýdlo Rosa Champagne 150g
Neváhejte vyzkoušet, budete nadšeni!
Vyrobeno s láskou v Itálii.
Společnost Nesti Dante byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle rodinné receptury se sídlem ve Florencii. Mýdla mají dlouhotrvající vůni a bohatou pěnu.
Pro své vyjímečné a zpracování jsou žádaná po celém světě.
Za použití tradiční metody a surovin je mýdlo Nesti Dante:
- zcela přírodní a 100% biologicky rozložitelné
- není testováno na zvířatech
- je BEZ parabenů
Mýdla Nesti Dante jsou vyrobena z vysoce kvalitního olivového, palmového nebo kokosového oleje a mají svěží, smyslnou vůni, která vás zve k relaxaci, snění a rozmazlování. S tímto mýdlem očistíte nejen svou pokožku, ale i tělo a duši. Každá kostka mýdla má dlouhotrvající jemnou vůni a je doplněna krásným balením. Tato sada mýdel obsahuje 3 x 150 g: Rose Senusal, Champagne a Principessa.
Pro každodenní použití ve sprše nebo u umyvadla napěňte mýdlo jako obvykle. Umyjte se krémovou pěnou a opláchněte si ruce pod teplou vodou. Ve sprše můžete také použít mýdlový sáček nebo koupelovou houbu. Žádná varování.
Dárková sada mýdel Nesti Dante Rose Sladká dárková krabička obsahuje tři vysoce kvalitní rostlinná mýdla Nesti Dante Firenze, z nichž všechna tři jsou věnována růži.Mýdlo Rosa Sensuale ztělesňuje smyslnost růže a vůni lásky s vášnivou kyticí.Rosa Campagna znamená elegantní notu života. Vonná kompozice mýdla je opojná a romantická. okouzlující a půvabná vůně mýdla Rosa Principessa je nezaměnitelnou vůní růžové zahrady na jaře. The set contains: - 1 x mýdlo Nesti Dante Rosa Sensuale 150 g - 1 x mýdlo Nesti Dante Rosa Campagna 150 g - 1 x mýdlo Nesti Dante Rosa Principessa 150 g
Mýdlo s přírodními ingrediencemi Nesti Dante Le Rose - dárková sada v limitované edici. "Le Rose" - růže, královna květin s klasickou, všeobecně oblíbenou vůní. Tato sada obsahuje následující mýdla: Nesti Dante Le Rose - Rosa Sensuale Nesti Dante Le Rose - Rosa Champagne Nesti Dante Le Rose - Rosa Principessa Le Rose od Nesti Dante Firenze představuje vynikající mýdla o třídu výš, která mají nejen podmanivou vůni, ale zaujmou i vynikající péčí o pokožku. Bohaté a jemně pěnící kostky mýdla obsahují vzácný růžový olej, který kromě nádherné vůně prospívá pokožce a zanechává ji hebkou a vláčnou. Nesti Dante Firenze stále vyrábí svá mýdla tradičním způsobem, protože jen tak se mohou plně rozvinout blahodárné účinky růže. wellness mýdlo s cennými ingrediencemi a nádhernou vůní. Tajemství spočívá v pečlivé, tradiční výrobě podle starých řemeslných tradic a v kombinaci přísad a vůní. Výsledkem láskyplné ruční výroby a cenných ingrediencí je mimořádně kvalitní a výživný konečný produkt. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající, jemnou vůni a je doplněn krásným obalem. Mýdla Nesti Dante jsou vyráběna z vysoce kvalitních přírodních surovin. Záměrně se vyhýbáme syntetickým povrchově aktivním látkám.
- Hmotnost
- 450 g
- Složení
- Le Rose Rosa Principessa:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (benzylsalicylát, citronellol, geraniol), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Campagna:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izomethyl ionon, citronellol, limonen, geraniol, hexyl cinnamal, linalool), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Sensuale:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izomethyl ionon, benzylsalicylát, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524002032837524002032
- Číslo produktu
- L15.3
- Hmotnost
- 450 g
- Složení
- Le Rose Rosa Principessa:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (benzylsalicylát, citronellol, geraniol), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Campagna:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izomethyl ionon, citronellol, limonen, geraniol, hexyl cinnamal, linalool), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Sensuale:SODIUM PALMATE (voda, glycerin, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izomethyl ionon, benzylsalicylát, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524002032837524002032
- Číslo produktu
- L15.3
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 369,00 Kč/1kg
505,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Oranžová, Růžový pepř, Červený rybíz, Zelený čaj, Jasmín, Pivoňka, Fialka, Ambra, Cedr, Pižmo, Větvičník slívový
6 050,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Královská Vůně: Cacharel Noa Toaletní Voda 100ml - Dřevitá Jemnost
8 280,00 Kč/1l
828,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Saponificio Artigianale Fiorentino Lavendel Seife 100 g
1 203,00 Kč/1kg
120,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfémovaná voda ve spreji 30 ml
59 310,67 Kč/1l
1 779,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Zewa 43223 Küchenrollen WISCH&WEG eXtra Lang Original 2-lagig 2 Rollen
304,75 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo - Marsiglia in Fiore Mandle a pomerančové květy 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bosch TSM6A017C, Čepelový mlýnek, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
570,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
430,87 Kč/1kg
272,45 Kč
-35,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
624,20 Kč/1l
312,10 Kč
Prodejce: taleoo

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
8 497,25 Kč/1l
679,78 Kč
Prodejce: FragraDE

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
574,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
564 745,46 Kč/1kg
310,61 Kč
Prodejce: MANADA

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
551,68 Kč/1l
275,84 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo Saponetta Mirra 125g - Tesori d'Oriente
403,12 Kč/1l
55,52 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Saponificio Artigianale Fiorentino Levandulové mýdlo 200 g
1 140,05 Kč/1kg
228,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
781,64 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nedoplnitelná lahvička, Levandule, Růže, Jasmín, Lilie z údolí, Koření, Mech, Pačuli, Vetiver
11 402,84 Kč/1l
763,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mýdlo - Středomořská modrá levandule 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé, levné a dobře vonící
Mýdlo Nesti Dante (tuhé nebo tekuté) znám již více než 10 let. Za poslední 3 roky nikdy nebylo tak levné.
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dárková sada mýdel – Dolce Vivre
Jsem velmi spokojená, darovala jsem ji jako dárek
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dárková sada mýdel
Všechno přesně podle očekávání
Ohodnoceno dne 15. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Moje žena je velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 16. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mýdla Nesti Dante
Nejlepší mýdla navždy
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l