5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food
326,55 Kč/1kg
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini sáčků
845,17 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslové aroma & vanilkový cukr
273,92 Kč/1kg
364,32 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn kyblík Fun se sladkou příchutí 250g
497,60 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PopCorn - slaný 50g
968,80 Kč/1kg
48,44 Kč
Prodejce: taleoo

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Pytlík na popcorn Lausbub Polybeutel 100 kusů 2,5 litru
372,00 Kč/1kg
182,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg
164,20 Kč/1kg
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

Popcorn Pikantny Hel 90 g
236,50 Kč/1kg
50,68 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23,65 Kč
Prodejce: Katomix

Felix směs sladké a slané 200 g
617,67 Kč/1kg
129,71 Kč
Prodejce: Katomix

Popcornový sáček Lausbub papír 100 kusů 1 litr
540,14 Kč/1kg
194,45 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Speciální směs soli na popcorn od společnosti Haase Food je velmi jemná sůl určená k dochucení popcornu.
Sůl je ochucená a hodí se k přípravě popcornu.
Díky jemné struktuře se sůl rovnoměrně rozprostře na teplém popcornu.
Hlavní přednosti
- Velmi jemná sůl pro dochucení popcornu
- Sůl s příchutí
- Rovnoměrné rozložení na teplém popcornu
- Vhodné pro domácnosti i gastronomii
Použití
Přidejte odpovídající množství speciální směsi soli na popcorn do předehřáté nádoby.
Popcorn je hotový za cca 3,5 minuty.
Dávkování: přibližně 1 čajová lžička na 170 g kukuřice.
Poznámka k AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s podporou umělé inteligence.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Sůl, barvivo: kurkuma, aroma. Může obsahovat stopy mléka a lepku.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 96,5 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Haase Food GmbH
- Prodejní název
- Popcornová sůl
- Výrobce
- Haase Food GmbH
- Kód EAN
- 4250472500751
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Sůl, barvivo: kurkuma, aroma. Může obsahovat stopy mléka a lepku.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 96,5 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Haase Food GmbH
- Prodejní název
- Popcornová sůl
- Výrobce
- Haase Food GmbH
- Kód EAN
- 4250472500751
K tomu se hodí také

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Bílá, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
646,87 Kč
Prodejce: TR8

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Houbový popcorn 10 kg
61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Průhledná, Červená, Bílá, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
3 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buy-Store-Official

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium popcorn do kina, 500 g – bez GMO
212,37 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Diamant Pudersalz 1 kg plechovka – jemná sůl na popcorn
175,93 Kč/1kg
184,73 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

SureFlap MPF001, Automatický podavač krmiva pro zvířata, Plast, Bílá, Pes, 400 g, Baterie
4 641,13 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Brandslandia

MIX Barevný ochucený cukr do cukrové vaty SET 8x 400g
6 760,00 Kč/1kg
676,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
181,37 Kč/1kg
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn kyblík Fun se sladkou příchutí 250g
497,60 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini sáčků
845,17 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food
326,55 Kč/1kg
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
432,99 Kč/1l
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
1 621,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pizza mouka LA FARINA 14 - Nadýchaná a křupavá - Typ 00 - 1 kg
53,40 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: domoelektro_cz

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tip top
Vše perfektní
Ohodnoceno dne 13. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 381,92 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
441,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 416,30 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 663,75 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 309,70 Kč/1kg

Bramborové chipsy s příchutí cibule Wiejskie Ziemniaczki 130 g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 078,36 Kč/1kg