5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Sušenkové tyčinky „Choco minis“, sáček933,31 Kč/1kg
118,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel926,30 Kč/1kg
117,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
474,05 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
737,65 Kč/1kg
295,06 Kč
Prodejce: somnia24

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
1 142,06 Kč/1kg
904,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Minis Black n White máslové sušenky s bílou čokoládou 125g
723,84 Kč/1kg
90,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manner sušenky Original Neapolitan Minis 7501000 60ks
367,94 Kč/1kg
331,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Máslové sušenky Leibniz Minis s uzavíratelným křupavým pečivem 150g
603,20 Kč/1kg
90,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Snídaně Knoppers a vše je v ceně! Sáček Minis 200g
Sušenky Knoppers Minis nabízejí plnou chuť Knoppers v praktické mini podobě - ideální pro návštěvy, schůzky nebo malé pohoštění mezi nimi. Kombinace křupavé oplatky, jemného mléčného krému (30,4 %), oříškového nugátového krému (29,4 %), jemného kakaa a pražených lískových oříšků zajišťuje nesrovnatelný chuťový zážitek.
Sáček Knoppers Minis v detailu
Křupavé oplatkové plátky s lahodnou mléčnou a nugátovou náplní
Praktické balení v sáčku o hmotnosti 200 g - ideální na cesty nebo na sdílení
Harmonická kombinace sladké, křupavé a krémové chuti
Pro koho jsou Knoppers Minis vhodné?
Ideální svačinka pro rodiny, kolegy a přátele, kteří si chtějí dopřát sladkou pochoutku - ideální pro společné chvíle nebo jako malá odměna.
Nejlepší příležitosti pro Knoppers Minis
Na schůzky, přestávky nebo jako malé pohoštění
Ideální pro sdílení s rodinou a přáteli
Lahodná svačinka na cesty nebo mezi jídly
Kupte si nyní sáčky Knoppers Minis 200g
Pořiďte si oblíbenou svačinku Knoppers v praktickém sáčkovém balení! Objednejte si je nyní v supermarketu nebo online a vyzkoušejte jejich křupavou krémovou chuť.
Knoppers - a je to všechno!
AUGUST STORCK KGWaldstr. 27
13403 BerlinSTORCK KG Waldstr. 27, 13403 Berlín
Koppers Mini's - lahodný sortiment v jednom balení
Objevte pestrý výběr lahodných čokolád Koppers Mini's. Každá pralinka kombinuje pečlivě vybrané ingredience, které vám nabídnou nesrovnatelný chuťový zážitek. Ať už jako sladká svačinka mezi jídly, nebo jako speciální dárek - Koppers Mini's jsou vždy lahodnou volbou.
Kombinace jemné čokolády a různých náplní činí z každého sousta okamžik potěšení. Ať už se jedná o krémový nugát, ovocný marcipán nebo křupavé křehké bonbony - každý si zde najde svou oblíbenou příchuť. Čokolády jsou baleny jednotlivě, aby si zachovaly svou čerstvost a chuť. Můžete si tak vybrat své oblíbené a stále objevovat nové kombinace chutí.
Koppers Mini's jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Nejlepší čokoláda, rostlinné tuky, křupavé oříšky a další vybrané ingredience zaručují prvotřídní chuť. Každá pralinka je mistrovské dílo vytvořené s láskou a péčí. Vychutnejte si rozmanitost chutí a nechte se rozmazlovat pralinkami Koppers Mini's.
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstředěné mléko* (13,1 %), pšeničná mouka (12,7 %), lískové oříšky(9,2 %), PŠENIČNÁ mouka (7 %), MÁSELNÝ OLEJ* (2,7 %), kakao, nízkotučné kakao, emulgátor lecitiny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠEK* (0,4 %), sůl, PŠENIČNÉ OŘECHY, PŠENIČNÝ škrob, přírodní aromata, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté arašídy.#MŮŽE OBSAHOVAT MANDLE, JINÉ OŘECHY A VEJCE**Obsahuje 10 % mléka. | |
| Informace pro alergiky | |
| Může obsahovat stopy: Vejce a výrobky z vajec, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, arašídy a výrobky z arašídů.arašídy a výrobky z arašídů, obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, sóju a výrobky ze sóji, mandle a výrobky z mandlí, kešu ořechy a výrobky z kešu ořechů, lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů, Pekanové ořechy a výrobky z pekanových ořechů, makadamové ořechy a výrobky z makadamových ořechů, para ořechy a výrobky z para ořechů, pistácie a výrobky z pistáciových ořechů, vlašské ořechy a výrobky z vlašských ořechů, pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek) | |
| Výživové údaje na 100 g | |
| Kalorická hodnota (kcal): | obsah (kcal): 548,00 kcal |
| Výhřevnost (kJ): | 2.284,00 kJ |
| Tuk: | 33,20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 18,50 g |
| Sacharidy: 18,5 g, - 18,5 g: | 51,30 g |
| z toho cukr: | 34,60 g |
| Bílkoviny: | 9,20 g |
| Sůl: | 0,56 g |
- Typ produktu:
- Snack bars
- Dílčí ingredience:
- Ořechy
- Obsah:
- 200 g
- Množství:
- 1
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2301 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 551 kcal
- :
Gebäck Minis 200 g/Pack.
Knoppers oplatkové sušenky Minis 471564-00 200g
- Seznam přísad
- Cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstředěné mléko* (13,1 %), pšeničná mouka (12,7 %), lískové oříšky (9,2 %), celozrnná pšeničná mouka (7 %), máslový olej* (2,7 %), kakao, kakao se sníženým obsahem tuku, Emulgátor lecitiny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠEK* (0,4 %), sůl, PŠENIČNÉ MLÉKO, PŠENIČNÝ škrob, přírodní aromata, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté arašídy. Může obsahovat stopy MANDLÍ, JINÝCH OŘECHŮ A VEJCE. *odpovídá 10 % obsahu mléka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2301 kj Energie kcal 551 kcal Tuky 33,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18,6GRM Sacharidy 52,4GRM Sacharidy, z toho cukr 35,2GRM Bílkoviny 8,9GRM Sůl 0,39GRM
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Snídaně Knoppers a vše v ceně! Sáček Minis 200g
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4.7156.4
- Kód EAN
- 4014400929010
- Seznam přísad
- Cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstředěné mléko* (13,1 %), pšeničná mouka (12,7 %), lískové oříšky (9,2 %), celozrnná pšeničná mouka (7 %), máslový olej* (2,7 %), kakao, kakao se sníženým obsahem tuku, Emulgátor lecitiny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠEK* (0,4 %), sůl, PŠENIČNÉ MLÉKO, PŠENIČNÝ škrob, přírodní aromata, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté arašídy. Může obsahovat stopy MANDLÍ, JINÝCH OŘECHŮ A VEJCE. *odpovídá 10 % obsahu mléka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2301 kj Energie kcal 551 kcal Tuky 33,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18,6GRM Sacharidy 52,4GRM Sacharidy, z toho cukr 35,2GRM Bílkoviny 8,9GRM Sůl 0,39GRM
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Snídaně Knoppers a vše v ceně! Sáček Minis 200g
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4.7156.4
- Kód EAN
- 4014400929010
K tomu se hodí také

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 955,47 Kč/1kg
293,32 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
741,66 Kč/1kg
1 064,28 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
538,21 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 226,57 Kč/1kg
632,91 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
711,00 Kč/1kg
711,00 Kč
Prodejce: somnia24

Tempo 830339, Bílá, Jednobarevný, Krabice, 30 kusů, 300 mm, 100 mm
561,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 151,43 Kč/1kg
345,43 Kč
Prodejce: somnia24

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
993,97 Kč/1kg
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Knoppers mini
Vše super v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg