5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml4 759,72 Kč/1l
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Cantu Pro přírodní vlasy Kokosový krém na kulmování 340g
2 017,60 Kč/1l
201,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kudrnaté vlasy, 355 ml, Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující, 1 kusů
568,34 Kč/1l
201,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Shea Butter Define & Shine Custard stylingový krém pro lesk vlnitých a kudrnatých vlasů 340 g
486,50 Kč/1kg
165,41 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Shea Butter Moisturizing Twist & Lock Gel hydratační gel pro definici vln
591,89 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
2 785,97 Kč/1kg
1 459,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Cantu Curling Cream, Krém na vlasy, Unisex, 227 ml, Proti kudrnacení, Tuba, 1 kusů
714,71 Kč/1l
162,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Shea Butter Coil Calm Detangler bezoplachová péče pro snadné rozčesávání vlasů 237 ml
680,00 Kč/1l
161,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
1 101,19 Kč/1kg
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Grow Strong Strengthening Treatment, Krém na vlasy, Ženy, Lámavé vlasy, 173 ml, Ochrana proti horku, Lesklý, Posilující, Dávkovač
906,76 Kč/1l
156,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Argan Oil Leave-In Conditioning Repair Cream 453g
1 370,60 Kč/1l
291,00 Kč
-153,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Formovací Pěna pro Kudrnaté Vlasy Cantu Shea Butter 248ml
867,18 Kč/1l
215,06 Kč
Prodejce: MANADA

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
786,49 Kč/1kg
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Behandlung Creme Of Nature 7 In 1 Leave In (125ml)
2 820,48 Kč/1l
352,56 Kč
Prodejce: somnia24

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
1 097,01 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
cantus Next Day Revitalizing Spray zdokonaluje, hydratuje a obnovuje vaše kadeře, které jsou hladké, bez krepatění a plné života. Cantu obsahuje 100% čisté bambucké máslo, ale žádné drsné přísady. Obnoví tak vaši skutečnou, autentickou krásu.nnRefine curlsReduce frizzRestore shine in hairS bambuckým máslem a ricinovým olejem
CANTU Kondicionér na kudrny s bambuckým máslem - 355 ml
Cantu Bambucké máslo Comeback Curl Revitalizer 12oz.
CANTU Kondicionér na kudrny s bambuckým máslem - 355 ml
Cantu Bambucké máslo Comeback Curl Revitalizer 12oz.
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.355 l
- Složení
- Voda, glycerin, polysorbát 20, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, fenoxyethanol, parfém, síran hořečnatý, hydroxyethylcelulóza, kyselina citronová, máslo Butyrospermum parkii (bambucké máslo), kumarin, hexylcinnamal.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8175130156560817513015656
- Číslo produktu
- 24705
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.355 l
- Složení
- Voda, glycerin, polysorbát 20, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, fenoxyethanol, parfém, síran hořečnatý, hydroxyethylcelulóza, kyselina citronová, máslo Butyrospermum parkii (bambucké máslo), kumarin, hexylcinnamal.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8175130156560817513015656
- Číslo produktu
- 24705
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kudrnaté vlasy, 355 ml, Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující, 1 kusů
568,34 Kč/1l
201,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Pro přírodní vlasy Kokosový krém na kulmování 340g
2 017,60 Kč/1l
201,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Natural Hair Leave-In Conditioner Cream Jar 12 uncí 354 ml
1 222,29 Kč/1l
432,69 Kč
Prodejce: somnia24

Cantu Shea Butter Coil Calm Detangler bezoplachová péče pro snadné rozčesávání vlasů 237 ml
680,00 Kč/1l
161,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cantu Moisture Shampoo s bambuckým máslem 400 ml pro kudrnaté, barvené a přírodní vlasy
455,00 Kč/1l
182,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tvarující gel Cantu Moisture Regulator (524 g)
702,90 Kč/1kg
368,32 Kč
Prodejce: somnia24

Cantu Shea Butter Deep Tretment Masque posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 340 g
2 086,50 Kč/1l
208,65 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Cantu For Kids Tear-Free Nourishing Shampoo vyživující šampon pro děti 237 ml
637,22 Kč/1l
151,02 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Remington D52DU, Tryska difuzéru, Remington, Černá, 1 kusů
181,25 Kč
Prodejce: Elektrochram

LED svíčka z pravého vosku ve skle - sada 3 kusů - 10 / 12,5 / 15 cm - s časovačem
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera – tělové mléko, hydratace, zklidnění
526,68 Kč/1l
131,67 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
1 101,19 Kč/1kg
370,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Formovací Pěna pro Kudrnaté Vlasy Cantu Shea Butter 248ml
867,18 Kč/1l
215,06 Kč
Prodejce: MANADA

Cantu Shea Butter Define & Shine Custard stylingový krém pro lesk vlnitých a kudrnatých vlasů 340 g
486,50 Kč/1kg
165,41 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Grow Strong Strengthening Treatment, Krém na vlasy, Ženy, Lámavé vlasy, 173 ml, Ochrana proti horku, Lesklý, Posilující, Dávkovač
906,76 Kč/1l
156,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bateriový elektrický čistič oken Window Squeegee Window Cleaner Window Vacuum Cleaner Lehmann Window Wiper Window Wiper s rukojetí a podložkou, pro čištění vysokých oken, černá a červená, čisticí kapacita: 100 m2
750,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

IWH Sonnenblende / Eisschutz fr KFZ-Frontscheibe
783,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Univerzální difuzér do fénu pro kudrnaté a vlnité vlasy, nástavec do fénu pro trysku o průměru 1,77 palce, rovnoměrně vysušuje vlasy, černý
1 915,30 Kč/1kg
230,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Sada misek, 4 ks, 4 velikosti, 900–4000 ml, vícebarevná
811,41 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall

Obědový box, box na oběd se 3 přihrádkami a příbory 1400 ml, nepropustný bento box pro děti i dospělé, lze mýt v myčce nádobí
419,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Cantu Curling Cream, Krém na vlasy, Unisex, 227 ml, Proti kudrnacení, Tuba, 1 kusů
714,71 Kč/1l
162,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Výživná vlasová mlha s kokosovým olejem Coconut Oil Cantu 237 ml
2 019,20 Kč/1l
478,55 Kč
Prodejce: somnia24

DEUBA® Teleskopická sprchová polička bez vrtání 4 police 92-306 cm výškově nastavitelná nerezová ocel stříbrná Sprchová polička Teleskopická polička Koupelnová polička Rohová polička Sprchový koš
533,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
1 435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkou, výškově nastavitelným čelem a lamelovým roštem, čalouněná manželská postel s úložným prostorem v lněné barvě, šedá
8 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Cantu Shea Butter Moisturizing Twist & Lock Gel hydratační gel pro definici vln
591,89 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l