4,7



Na základě 3 hodnocení
Nejprodávanější
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 13% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9






4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml792,00 Kč/1l
396,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml907,19 Kč/1kg
907,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Cetaphil Pro Itch Control Pflegelotion, 295 ml Lotion2 256,20 Kč/1l
665,58 Kč
Prodejce: apohealth

Uriage Xémose čistící pěnivý olej Cleansing Soothing Oil 1000 ml
1 473 488,91 Kč/1kg
663,07 Kč
Prodejce: somnia24

Uriage Eau Thermale, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 500 ml, Kyselina hyaluronová, Bambucké máslo
692,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
644,27 Kč/1l
257,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 857 711,14 Kč/1kg
835,97 Kč
Prodejce: somnia24

Uriage - Xémose SOS Anti-Itch Mist 200ml
324,00 Kč/1kg
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bioderma - Atoderm Intensive Baume Ultra Soothing Balm 200ml
437,00 Kč/1kg
437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gallinee, Microbiome Skincare, Prebiotics & Postbiotics, Nourishing, Oil, For Face, 30 ml
30 751,67 Kč/1l
922,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
8 650,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cetaphil Pro Itch Limpiador Corporal 295
1 954,92 Kč/1kg
781,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cetaphil Pro Itch Control Waschlotion, 295 ml Lotion
1 530,41 Kč/1l
451,47 Kč
Prodejce: apohealth

Zklidňující pleťové sérum Mugwort (Calming Ampoule) 50 ml
9 827,20 Kč/1l
491,36 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Isdin Ureadin Ultra10 Lotion Plus 1000ml
1 025,57 Kč/1l
1 025,57 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Isdin Ureadin Lotion10 Intensive Hydratation 200ml
2 638,20 Kč/1l
527,64 Kč
Prodejce: somnia24

Isdin Ureadin Lotion10 Intenzivní hydratace 400ml
1 801,80 Kč/1l
720,72 Kč
Prodejce: somnia24

Eucerin DermoPure tělový krém 200ml
1 445,00 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zklidňující balzám Xémose je určen pro suchou pokožku celého těla (včetně obličeje), kterou intenzivně hydratuje a zvláčňuje. Okamžitě zklidňuje podráždění a svědění pokožky, navrací ji ztracenou vitalitu a hebkost.
Uriage Xémose Anti - Gratting Soothing Oleo - Balm 500 ml je zklidňující krém pro velmi suchou pokožku. Krémová textura se vstřebává obzvlášť rychle a poskytuje suché pokožce trvalou a dlouhotrvající intenzivní hydrataci. Zklidňující složky a cenná termální voda cíleně působí proti vysušování i nepříjemnému svědění a vyživují ji obzvláště cennými látkami. Pokožka je dermatologicky testovaným krémem optimálně ošetřena a zklidněna a po aplikaci okamžitě září svěžestí a hydratací.
Díky trojitému bariérovému účinku tento olejový balzám roztírá vrcholy dehydratace a dlouhodobě zklidňuje pokožku.
Intenzivně vyživuje. Složení obohacené o bambucké máslo a illipé olej hloubkově vyživuje pokožku.
Uriage XA c mose Baume OlA c o Apaisant Anti Grattage Anti Itch Zklidňující olejový balzám proti svědění
Uriage Xemose Hydratační olejový krém je vysoce účinný krém navržen speciálně pro intenzivní hydrataci suché a podrážděné pokožky. Jeho jedinečná složení kombinuje jemné oleje s termální vodou Uriage, která pomáhá obnovit a posílit pokožku. Krém rychle proniká do pokožky, poskytujíc okamžitou úlevu a dlouhotrvající hydrataci. S pravidelným používáním se pokožka stává hladší, zklidněná a intenzivně hydratovaná. Vyzkoušejte Uriage Xemose Hydratační olejový krém a dopřejte vaší pokožce tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Uriage se řadí pod pleťové emulze a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Uriage - Xémose Anti-Itch Soothing Oil Balm - Soothing balm 500ml Cosmetics. For women.
Uriage Xémose Baume Oléo-Apaisant balzám proti poškrábání velmi suché/atopické pleti 500ml
Uriage Xémose Balm 500ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Uriage Xemose Uklidňující olej v krému obsahuje: aqua, glycerin, caprylic/capric triglyceride, cetearyl ethylhexanoate, butyrospermum parkii butter, glyceryl stearate, peg-100 stearate, cera alba, cetyl alcohol, euphorbia cerifera cera, palmitic acid, stearic acid, shorea robusta seed butter, tocopheryl acetate, tromethamine, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum, chlorphenesin, asiaticoside, butylene glycol.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3661434006968
- Číslo produktu
- 94527
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Uriage Xemose Uklidňující olej v krému obsahuje: aqua, glycerin, caprylic/capric triglyceride, cetearyl ethylhexanoate, butyrospermum parkii butter, glyceryl stearate, peg-100 stearate, cera alba, cetyl alcohol, euphorbia cerifera cera, palmitic acid, stearic acid, shorea robusta seed butter, tocopheryl acetate, tromethamine, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, xanthan gum, chlorphenesin, asiaticoside, butylene glycol.
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3661434006968
- Číslo produktu
- 94527
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Uriage Xémose čistící pěnivý olej Cleansing Soothing Oil 1000 ml
1 473 488,91 Kč/1kg
663,07 Kč
Prodejce: somnia24

Uriage Xémose zklidňující balzám Anti-Itch Soothing Oil Balm 200 ml
465 099,98 Kč/1kg
465,10 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Přístroj na odsávání ušního mazu, čistič uší - EARSIO
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Uriage - Eau Thermale Unctuous Body Balm - Tělový balzám pro suchou a citlivou pokožku 200ml
347,00 Kč/1kg
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uriage Vyživující Sprchový Olej pro Intenzivní Hydrataci 500ml
667,42 Kč/1l
333,71 Kč
Prodejce: MANADA

Uriage - Zklidňující krém pro velmi suchou, citlivou a atopickou pokožku Xemose (krém doplňující lipidy a zmírňující podráždění) 400 ml
786,59 Kč/1kg
786,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage čistící pěnivý olej Cleansing Oil 1000 ml
755 109,96 Kč/1kg
755,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
447,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Uriage Xemose Cerat Balsam 200ml – Vyživující tělový balzám pro atopickou pokožku.
2 190,00 Kč/1l
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Uriage Xémose čisticí balzám Gentle Cleansing Syndet 500 ml
376,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uriage Eau Thermale, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, 500 ml, Kyselina hyaluronová, Bambucké máslo
692,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uriage Xémose Gentle Cleansing Syndet zklidňující emulze pro suchou atopickou pokožku 200 ml
264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

PRITOM K7, dětská tabletová PC s 7palcovým displejem, operačním systémem Android 13, 32 GB interní pamětí, čtyřjádrovým procesorem, Wi-Fi, určená pro děti, barva: tmavě modrá
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Palmer's Cocoa Butter Formula, Máslo, Léčivé, Změkčující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 100 g, Kakaové máslo, Dávkovač
1 738 933,25 Kč/1kg
260,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
644,27 Kč/1l
257,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jiubiaz Dětská koloběžka Fun Scooter Kick Scooter 3-kolová dětská koloběžka LED kola do 50 kg Nastavitelná výška černá
1 315,72 Kč
-504,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
811,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Čistící Gel Uriage Dermatologický s Obsahem 1000 ml
474,60 Kč/1l
474,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

PRITOM K7, dětská tableta, 7 palců, operační systém Android 13, 32 GB interní paměti, čtyřjádrový procesor, Wi-Fi, růžová barva
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,91 Kč
Prodejce: JANADO

Uriage Eau thermale, Denní krém, Ženy, Smíšená pleť, Normální pokožka, Obličej, Hydratační, Povzbuzující, Vyživující, Změkčující, 40 ml
10 515,50 Kč/1l
420,62 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Cestovní taška na kolečkách JOY 160l, černá
781,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 332,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, černý
12 417,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 649,66 Kč
-617,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 031,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita podle očekávání
Bezchybné
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 161,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 807,30 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
396,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
792,00 Kč/1l

M.Brown Tělové mléko s pomerančem a bergamotem
751,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 504,70 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 765,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 300,04 Kč/1kg

BepanCare Narben-Gel, 20 ml Gel
534,67 Kč
Prodejce: apohealth
9 218,45 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
635,73 Kč
Prodejce: apohealth
6 357,30 Kč/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 605,56 Kč
-154,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
21 569,50 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

Australian Gold Moisture Lock po opalování 473ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 213,38 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Australian Gold 54402250068, Obličej a tělo, 237 ml, Gel, Uklidňující, Chlazení, Léčivé, Zklidňující, Ženy, Sprej
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 742,32 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 047,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 825,50 Kč/1l

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
704,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 760,00 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Mixa Ceramidy Protect tělový balzám 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
677,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 694,85 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l