5,0



Na základě 2 hodnocení
BRUBAKER Cosmetics Hand Wash Lotion Liquid Soap Aloe Vera 240 ml v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje - jako ochrana a pro hygienicky čisté ruce
49,75 Kč
207,29 Kč / 1l
plus 149,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
12h 03m 42s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ziaja Hydratační tělový gel s keramidy, 500 ml.486,38 Kč/1l
243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sagrotan No Touch Refill Aloe Vera mýdlo na mytí rukou 250 ml0,57 Kč/1kg
142,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sebamed tekutá mycí emulze s dávkovačem 200 ml737,94 Kč/1kg
179,32 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Babaria Tekuté mýdlo na ruce Aloe Vera 500ml236,30 Kč/1l
118,15 Kč
Prodejce: PolisElectro

BRUBAKER Cosmetics 10-pack Hand Wash Lotion Liquid Soap Aloe Vera - 10 x 240 ml v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje - pro hygienicky čisté ruce
166,56 Kč/1l
399,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Palmolive 78267 Palm.Fl.Seife Aquarium 300 Ml
171 470,59 Kč/1kg
58,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

PALMOLIVE 150290 Tekuté mýdlo HYGIENE-PLUS SENSITIVE 300 ml(T)
174,47 Kč/1l
65,99 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,34 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, kokos, balení po 1 ks (240 ml)
207,29 Kč/1l
49,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Malizia tekut mdlo mln krm 1000 ml npl balen
286,27 Kč/1kg
300,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, levandule, balení po 50 ks (50 x 240 ml)
145,83 Kč/1l
1 749,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, mléčný med, balení po 10 ks (10 x 240 ml)
166,56 Kč/1l
399,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, kokos, balení po 30 ks (30 x 240 ml)
156,22 Kč/1l
1 124,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Tekuté mýdlo na ruce Verbena & Chamomile (Hand Wash) 500 ml
200,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: FRAGONITO_

Tekuté mýdlo na ruce Citrón & Bazalka (Hand Wash) 500 ml
200,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: FRAGONITO_

Sanytol Antibakteriální hydratační mýdlo na ruce 500 ml
588,44 Kč/1l
294,22 Kč
Prodejce: somnia24

Lavera Citlivé Tekuté Mýdlo s Aloe Vera a Heřmánkem, 250 ml (Vyrobeno v Německu)
284 851,86 Kč/1kg
76,91 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo na ruce Heavenly Gingerlily (Fine Liquid Hand Wash) 200 ml
3 527,55 Kč/1l
705,51 Kč
Prodejce: VISO

Urtekram Aloe Vera, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Aloe, Průhledná, 300 ml
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Dettol 3028712, Kůže, Mýdlo pro doplnění dávkovače, Antibakteriální, Hydratující, Aloe vera, Vitamin E, 500 ml
841,12 Kč/1l
420,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Výživné mýdlo na ruce Sanytol 250ml
1 204,48 Kč/1l
301,12 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Jemné každodenní mytí rukou – tekuté mýdlo BRUBAKER hygienicky a antibakteriálně čistí vaše ruce.
- Cenné minerály, proteiny a enzymy z extraktů listů aloe vera hydratují pokožku, zjemňují ji a jsou skvělým prostředkem proti stárnutí.
- Snadné použití díky praktickému dávkovači – ideální pro každodenní čištění a péči o ruce, i při častém mytí.
- Jemné, s neutrálním pH a dermatologicky dobře snášitelné – tekuté mýdlo BRUBAKER je vhodné pro všechny typy pleti.
- Objevte svůj oblíbený produkt mezi 6 různými vůněmi – vyberte si z aloe vera, mléka a medu, jablka, třešňového květu, levandule nebo kokosu.
- Rozměry
- 240 ml
- Hmotnost
- 499 g
- Objem
- 240 ml
- Složení
- VODA (AQUA), LAURETHSULFÁT SODNÝ, COCAMIDOPROPYLBETAIN, CHLORID SODNÝ, COCAMIDE MEA, KOPOLYMER KYSELINY AKRYLOVÉ A KYSELINY AKRYLAMIDOMETHYLPROPANSULFONOVÉ, GLYKOLDISTEARÁT, VŮNĚ (PARFUM), FENOXYETHANOL, BENZYLALKOHOL, CHLORFENESIN, FD&C RED NO.4 (CI 14700), FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), FD&C BLUE NO.1 (CI 42090), LINALOOL, EXTRAKT Z LISTŮ ALOE BARBADENSIS.
- Výrobce
- Brubaker
- Kód EAN
- 4251219627151
- Číslo produktu
- Handseife_7725_AloeVera_240 ml_se
- Rozměry
- 240 ml
- Hmotnost
- 499 g
- Objem
- 240 ml
- Složení
- VODA (AQUA), LAURETHSULFÁT SODNÝ, COCAMIDOPROPYLBETAIN, CHLORID SODNÝ, COCAMIDE MEA, KOPOLYMER KYSELINY AKRYLOVÉ A KYSELINY AKRYLAMIDOMETHYLPROPANSULFONOVÉ, GLYKOLDISTEARÁT, VŮNĚ (PARFUM), FENOXYETHANOL, BENZYLALKOHOL, CHLORFENESIN, FD&C RED NO.4 (CI 14700), FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), FD&C BLUE NO.1 (CI 42090), LINALOOL, EXTRAKT Z LISTŮ ALOE BARBADENSIS.
- Výrobce
- Brubaker
- Kód EAN
- 4251219627151
- Číslo produktu
- Handseife_7725_AloeVera_240 ml_se
K tomu se hodí také

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, třešňový květ, balení po 1 ks (240 ml)
207,29 Kč/1l
49,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Pap Star ručník krep zelený 25x23cm 250 kusů
453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, levandule, balení po 1 ks (240 ml)
207,29 Kč/1l
49,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

BRUBAKER Cosmetics tekuté mýdlo na mytí rukou v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje, mléčný med, balení po 1 ks (240 ml)
207,29 Kč/1l
49,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 10-pack Hand Wash Lotion Liquid Soap Aloe Vera - 10 x 240 ml v praktickém dávkovači - jemně čistí a hydratuje - pro hygienicky čisté ruce
166,56 Kč/1l
399,75 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Palmolive 78267 Palm.Fl.Seife Aquarium 300 Ml
171 470,59 Kč/1kg
58,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
748,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Zabiják hmyzu Elektrická USB lampa proti komárům Lampy proti hmyzu Zabiják komárů Vnitřní Venkovní Kempování, bílá
811,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
6 509,80 Kč
Prodejce: Elektrolocke

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Leitz IQ Home Office P-4, Na malé částice, 22 cm, 4 x 28 mm, 23 l, 225 listy, 58 dB
2 678,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Philips Norelco OneBlade QP1424/10, Planžetový holicí strojek, Tmavě šeda, Baterie, 30 min, 8 h, 0,5 W
582,00 Kč
Prodejce: Alky

SANILO® WC sedátko s automatickým sklápěním a rychloupínáním, bílá s třpytkami, WC sedátko přímo od výrobce, WC víko, WC sedátko, WC víko
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
2 639,63 Kč/1kg
211,17 Kč
Prodejce: somnia24

Konstsmide - LED zahradní světelný řetěz, čirá, 20 čirých žárovek / 160 jantarově zbarvených diod, 24 V venkovní trafo, černý kabel - 2379-800
4 400,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: NovaMBSmart

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Automatický dávkovač mýdla o objemu 300 ml s infračervenou technologií, bezdotykový, pro mycí prostředky, tekuté mýdlo, krémy, gely a šampony, vhodný do koupelny a
1 020,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Oral-B iO Series 4 , Dospělý, Denní péče, Citlivý, Super sensitive, Bělicí, Černá, 4 x 30 sec, Černá, Kulatý
3 073,12 Kč/1kg
2 458,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doručeno ze dne na den!
Skvělá vůně, skvělá konzistence!
Ohodnoceno dne 24. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l