5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kondicionér pro suché vlasy Insight, 900 ml3 349,58 Kč/1kg
3 182,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CHI Deep Brilliance kondicionér Optimum Moisture pro ženy 946 - Farouk Systems
809,93 Kč/1l
766,19 Kč
Prodejce: EasoMagno

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozplétání vlasů, Posilující, Hlasitost, 355 ml, Láhev, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Gluten, Paraben, Síran
1 360,87 Kč/1l
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

CHI Luxury kondicionér Black Seed Oil pro ženy 355 - Farouk Systems
1 207,77 Kč/1kg
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Farouk Systems CHI Color Illuminate Silver Blonde Conditioner 251 ml
1 454,18 Kč/1l
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Farouk Systems CHI Volume Care Volume Conditioner 355 ml
926,76 Kč/1l
329,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
2 606,80 Kč/1l
651,70 Kč
Prodejce: somnia24

RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
2 720,40 Kč/1l
680,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nečistící kondicionér Salerm (1000 ml)
1 577,98 Kč/1l
1 577,98 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 847,84 Kč/1l
355,98 Kč
Prodejce: MANADA

Vlasový kondicionér More4Care Vitality Strength - Proti vypadávání vlasů, posilující formule, 200ml
1 317,90 Kč/1l
263,58 Kč
Prodejce: Katomix

Joico Kondicionér Joico Innerjoi Strengthen Conditioner 300ml
677,60 Kč/1l
311,01 Kč
-107,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér SEBMAN THE SMOOTHER 1000 ml
1 214,76 Kč/1l
1 214,76 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Swiss-o-Par Arganöl Spülung
255,08 Kč/1l
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sachajuan Colour Protect Conditioner 250 ml
2 849,08 Kč/1l
712,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kosmetická značka CHI nabízí ženám širokou škálu vysoce kvalitních výrobků pro péči o vlasy. Součástí oblíbené řady hydratačních přípravků na vlasy CHI je také kondicionér Deep Brilliance Optimum Moisture Conditioner. Tento kondicionér poskytuje vlasům dostatek hydratace. Při pravidelném používání se vyrovnává rovnováha vlhkosti vlasové struktury a vlasy jsou opět zdravé a lesklé. Vlasy se díky většině vlhkosti snadněji rozčesávají. Měkké vlasy se při úpravě méně lámou. Hydratační komplex kondicionéru Deep Brilliance je založen na cenných monomerních olejích a bohatém olivovém oleji.
Kondicionér Optimum Moisture - hydratační péče pro každodenní použití
Kondicionér CHI Deep Brilliance Optimum Moisture obsahuje kromě hydratačních olejů také hedvábí a bambucké máslo. Čisté hedvábí vyživuje vlasy od kořínků a přirozeným způsobem regeneruje strukturu vlasů. Posílené vlasy působí při úpravě dojmem. Po umytí vlasů šamponem vmasírujte kondicionér do vlhkých vlasů z praktické lahvičky. Po krátké době působení kondicionér opláchněte vodou.
Farouk Systems CHI Brilliance Optimum Moisture Conditioner 355 ml je hydratační kondicionér pro barvené vlasy, který zajišťuje intenzivní výživu, chrání barvu a podporuje zdravý lesk vlasů. Obohacený o hedvábné proteiny, vitamíny a antioxidační látky, které pomáhají udržet intenzitu barvy a hydrataci vlasového vlákna.Vlastnostilehká, výživná textura bez zatíženíobsahuje hedvábné proteiny a vitamín Eurčený pro barvené vlasyideální pro každodenní použití u barvených vlasůobjem: 355 mlKlíčové benefityhydratuje a zjemňuje vlasy po chemickém ošetřeníchrání barvu před vyblednutím a ztrátou leskuzvyšuje pružnost a hebkost vlasového vláknausnadňuje rozčesávání a zabraňuje lámání vlasůzanechává vlasy hladké, poddajné a zářivéPoužitínaneste na umyté, vlhké vlasy, zejména do délek a konečkůnechte působit 1–3 minutydůkladně opláchnětepro maximální efekt kombinujte s šamponem CHI BrillianceTento kondicionér je ideální pro každého, kdo hledá hydratační péči s ochranou barvy – pro lesklé, hladké a zdravě vypadající barvené vlasy každý den.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky CHI z kolekce Deep Brilliance byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 355 ml.
- Model
- CHI Brilliance
- Hmotnost
- 386 g
- Objem
- 355 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, BISAMINO PEG/PPG-41/3 AMINOETHYL PG-PROPYL, DIMETHICONE, DICETYLDIMANIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GARDENIA TAITENSIS FLOWER EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, COCOS NUCIFERA OIL, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) FLOWER EXTRACT, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, SALVIA SCLAREA (CLARY) EXTRACT, SYMPHYTUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, HYDROLYZED SILK, TOCOPHERYL (VITAMIN E) ACETATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, ALGAE EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ROSEMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, THYMUS VULGARIS (THYME) EXTRACT, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT, PANTHENOL, CETEARETH-20, AMODIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-37, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, GLYCOLIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, PPG-1 TRIDECETH-6, HEXYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL BENZOATE, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Farouk Systems
- Kód EAN
- 0633911778784633911778784
- Číslo produktu
- 2031665
- Model
- CHI Brilliance
- Hmotnost
- 386 g
- Objem
- 355 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, BISAMINO PEG/PPG-41/3 AMINOETHYL PG-PROPYL, DIMETHICONE, DICETYLDIMANIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GARDENIA TAITENSIS FLOWER EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, COCOS NUCIFERA OIL, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) FLOWER EXTRACT, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, SALVIA SCLAREA (CLARY) EXTRACT, SYMPHYTUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, HYDROLYZED SILK, TOCOPHERYL (VITAMIN E) ACETATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, ALGAE EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ROSEMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, THYMUS VULGARIS (THYME) EXTRACT, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT, PANTHENOL, CETEARETH-20, AMODIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-37, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, GLYCOLIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, PPG-1 TRIDECETH-6, HEXYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL BENZOATE, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Farouk Systems
- Kód EAN
- 0633911778784633911778784
- Číslo produktu
- 2031665
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Farouk Systems CHI Brilliance Optimum Moisture Shampoo 355 ml
761,18 Kč/1l
302,22 Kč
-32,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

CHI Magnified Volume Shampoo 355 ml
1 269,38 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozplétání vlasů, Posilující, Hlasitost, 355 ml, Láhev, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Gluten, Paraben, Síran
1 360,87 Kč/1l
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

CHI Deep Brilliance kondicionér Optimum Moisture pro ženy 946 - Farouk Systems
809,93 Kč/1l
766,19 Kč
Prodejce: EasoMagno

Ochranný sérum pro konečky vlasů s olejem z kamélie, 50 ml
4 308,20 Kč/1l
215,41 Kč
Prodejce: MANADA

Sada CHI Set Infra Home Stylist
4 414,87 Kč/1l
3 311,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Color Wow - Dream Coat For Curly Hair 200ml
794,13 Kč/1kg
794,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

CHI Deep Brilliance pro lesk vlasů Shine Serum pro ženy 177 - Farouk Systems
4 862,03 Kč/1l
860,58 Kč
Prodejce: somnia24

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
822,42 Kč/1kg
822,42 Kč
Prodejce: VISO

Farouk Systems CHI Luxury Black Seed Oil Blow Dry Cream 177 ml
1 390,51 Kč/1l
278,85 Kč
-32,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aphro Celina sérum na řasy 3 ml přípravek na růst řas
370 406,66 Kč/1l
1 111,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders

CHI CleanCare Clarifying Shampoo hloubkově čistící šampon pro hebkost a lesk vlasů 355 ml
1 269,38 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

CHI Luxury kondicionér Black Seed Oil pro ženy 355 - Farouk Systems
1 207,77 Kč/1kg
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 044,80 Kč/1l
904,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ergonomické matrace 160 × 200 pro klidný spánek – příjemná matrace z komfortní pěny
2 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

CHI Luxury Black Seed Oil Curl Defining Gel-Cream gelový krém pro definici vln 148 ml
2 560,81 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Hydratující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Posilující, 355 ml, Láhev, Keratin
1 360,87 Kč/1l
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

CHI Keratin Mist, Ženy, Ochana, Změkčující, Posilující, 300 ml, Sprej, Keratin, Gluten, Paraben, Síran
1 502,10 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

CHI Argan Oil šampon Plus Moringa Oil pro ženy 355 - Farouk Systems
1 576,12 Kč/1l
535,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

CHI Infra Treatment, Ženy, Všechny vlasy, Ochara barvy, Hydratační, Lesklý, Změkčující, Posilující, 300 ml, Láhev, Gluten, Paraben, Síran
1 146,27 Kč/1l
343,88 Kč
Prodejce: AllYour

CHI Aloe Vera Curls Defined Detangling Conditioner uhlazující kondicionér pro snadné rozčesávání vlasů 340 ml
2 891,32 Kč/1l
983,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

CHI Silk Infusio, Ženy, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Ochana, Oprava, Revitalizační, Lesklý,..., 50 ml, Láhev, Alkohol, Gluten, Paraben, Síran
8 817,00 Kč/1l
440,85 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg