4,5



Na základě 2 hodnocení
Artègo Rain Dance Hydra Conditioner hydratační kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 250 ml
317,90 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč-68,13Kč
999,08 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Aliver Batana kondicionér pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Elseve Hydra-Fixant 72H Hyaluron Repulp kondicionér na vlasy6 697,50 Kč/1l
1 339,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Artègo Rain Dance Hydrating Milk Spray bezoplachový kondicionér ve spreji pro hydrataci vlasů 150 ml
1 720,33 Kč/1l
258,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Good Society 02 Color Glow Milk Conditioner vyživující kondicionér pro lesk a ochranu barvených vlasů 1000 ml
379,53 Kč/1l
379,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sassoon Illuminating Conditioner vyživující kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 250 ml
2 336,97 Kč/1kg
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

PHILIP B Weightless Conditioning Water bezoplachový kondicionér ve spreji pro lesk vlasů 75 ml
10 314,93 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Phyto Softness Conditioner vyživující kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 175 ml
1 640,43 Kč/1kg
344,49 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sebastian DarkOil Kondicionér pro hladkost a lesk 200 ml
3 481,25 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Apivita Kondicionér Apivita Hyaluronic Hydra Moisture Leave-In Conditioner 100ml
5 340,60 Kč/1l
534,06 Kč
Prodejce: somnia24

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L3VEL3 Conditioner 500 ml – kondicionér pro péči, hydrataci a lesk
570,08 Kč/1kg
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Sebastian DarkOil Kondicionér pro hladkost a lesk 1000 ml
1 303,28 Kč/1l
1 303,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Shu Uemura Silk Bloom Restorative Conditioner vyživující kondicionér pro hebkost a lesk barvených a melírovaných vlasů 250 ml
6 650,16 Kč/1kg
2 061,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

We Are Paradoxx Detox Hydration Conditioner 250ml
1 101,76 Kč/1l
275,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hydratační kondicionér na vlasy s arganovým olejem (Hydrating Conditioner), 70 ml
2 918 250,07 Kč/1kg
258,84 Kč
-25,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Artâš©go Rain Dance Hydra Shampoo. Ideální pro všechny typy vlasů. Vlasy jsou po něm hedvábné a lesklé.
Má vyživující a regenerační vlastnosti: Tsubaki, arganový a kaméliový olej jsou esenciální oleje, které vlasy hydratují a zjemňují. Hedvábné proteiny vlasy posilují a směs aminokyselin hydratuje.
Produkty Artâšégo Rain Dance jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Artègo z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
- Hmotnost
- 271 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Artègo
- Kód EAN
- 8032605270795
- Hmotnost
- 271 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Artègo
- Kód EAN
- 8032605270795
K tomu se hodí také

Artègo Rain Dance Hydra Shampoo hydratační šampon pro hebkost a lesk vlasů 250 ml
999,08 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Hydrating Milk Spray bezoplachový kondicionér ve spreji pro hydrataci vlasů 150 ml
1 720,33 Kč/1l
258,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Rich Serum Oil ochranný olej pro tepelnou úpravu vlasů 75 ml
3 869,20 Kč/1l
290,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Touch Beauty Primer Restoring Equaliser Fluid revitalizační krém pro objem vlasů 200 ml
1 450,95 Kč/1l
290,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Hydra Shampoo hydratační šampon pro hebkost a lesk vlasů 1000 ml
572,10 Kč/1l
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Color Shampoo rozjasňující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Color Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 250 ml
999,08 Kč/1l
392,07 Kč
-142,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Touch Curl Must No-Frizz Curl Shaping Cream tvarující krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 100 ml
1 672,01 Kč/1kg
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Hydra Booster hydratační maska pro snadné rozčesávání vlasů 250 ml
1 273,72 Kč/1l
318,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artego Artego - Rain Dance Deep Repair Mask 250ml
1 386,68 Kč/1l
376,50 Kč
-29,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Volume Shampoo šampon pro objem pro lesk vlasů 1000 ml
678,44 Kč/1kg
744,25 Kč
Prodejce: Tersorte

Artègo Rain Dance Color Conditioner vyživující kondicionér pro barvené vlasy 250 ml
999,08 Kč/1l
392,39 Kč
-142,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Volume Shampoo šampon pro objem pro lesk vlasů 250 ml
921,20 Kč/1l
311,54 Kč
-81,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
230,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, černý
11 133,83 Kč
-285,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MOBII-X

Artègo Touch Thermo Shimmer Biphasic Illuminating Protection ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 150 ml
1 928,07 Kč/1l
289,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Replenishing Cream stylingový krém pro ochranu vlasů před teplem a vlhkem 150 ml
2 411,73 Kč/1l
361,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Pánské, 200 ml, Jablko, Bergamot, Černý rybíz, Citrón, Ananas, Bříza, Jasmín, Růže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
5 863,65 Kč/1l
1 172,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Artègo Rain Dance Hydra Conditioner hydratační kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Color Conditioner rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml
539,97 Kč/1l
539,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Multi-Benefit Leave On Spray bezoplachová péče pro snadné rozčesávání vlasů 150 ml
1 395,36 Kč/1kg
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Artègo Good Society 02 Color Glow Milk Conditioner vyživující kondicionér pro lesk a ochranu barvených vlasů 1000 ml
379,53 Kč/1l
379,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Good Society 02 Color Glow Milk Conditioner vyživující kondicionér pro lesk a ochranu barvených vlasů 200 ml
803,35 Kč/1l
204,00 Kč
-43,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
160,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost vyživující maska pro tenké, slabé a lámavé vlasy 250 ml
902,68 Kč/1l
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost vyživující maska pro tenké, slabé a lámavé vlasy 500 ml
719,14 Kč/1l
370,00 Kč
-10,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

kulatý konferenční stolek 2v1 CARTELLE bílý vysoký lesk, černý / bílý mramor
5 157,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Epson EcoTank ET-1810, Barva, 4, 5760 x 1440 DPI, A4, 33 str. za minutu, Duplexní tisk
4 852,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně to jsem chtěl
Vše je v pořádku, jen byl překvapen, odkud to přišlo
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg