5,0



Na základě 1 hodnocení
It's a 10 Miracle Hair Mask 240ml, 240 ml, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Proti kudrnacení, Vyživující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1 kusů
448,82 Kč
1 870,08 Kč / 1l
plus 96,40 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy1 959,65 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil, Moroccanoil, Hair Oil Treatment, Revitalizing & Fortifying, 50 ml12 740,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Felps Leave-in regenerační termoochrana na vlasy - 140ml3 399,93 Kč/1l
475,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
K18 Molecular Repair Hair Oil 30 ml42 660,67 Kč/1l
1 279,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Vlasový sprej, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
4 791,67 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

RAUSCH 12034, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Ochana, Lesklý, 200 ml
1 532,50 Kč/1l
306,50 Kč
Prodejce: apohealth

Pantene Pro-V Repair, maska pro suché vlasy, 15 ml
361 600,01 Kč/1kg
72,32 Kč
Prodejce: Di-Life

MAE 696185, Unisex, 300 ml, Ochana, 1 kusů
2 260,00 Kč/1l
678,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Sleek Line Maska do włosów z jedwabiem, 250 ml
403 392,85 Kč/1kg
112,95 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Mohani vyhlazující maska na vlasy Dawn, 280 ml
1 450,73 Kč/1kg
435,22 Kč
Prodejce: MANADA

Nioxin Posilující maska proti lámavosti 500 ml
2 578,72 Kč/1l
1 289,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609851813, Krém na vlasy, Ženy, 50 ml, Všechny vlasy, Vyhlazující, Všechny barvy
12 400,00 Kč/1l
620,00 Kč
Prodejce: Anteros

MORFOSE Keratinová maska na vlasy - 250 ml
748,76 Kč/1l
187,19 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Uhlazující maska na vlasy (8 Seconds Salon Hair Mask), 200 ml
4 272,80 Kč/1l
854,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

KAYPRO Keratin - Restrukturalizační kúra pro ošetřené a poškozené vlasy 100 ml
1 584,80 Kč/1kg
187,45 Kč
-28,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nanoil Argan Hair Maska do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
992 675,03 Kč/1kg
397,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ryor Hair Care Keratinový sprej na vlasy 250 ml
1 100,56 Kč/1l
275,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schwarzkopf 4015100813517, 400 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Sklenice
690,47 Kč/1l
276,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KERASILK 4021609312598, Krém na vlasy, Ženy, 150 ml, Coarse hair, Vyhlazující, Všechny barvy
2 968,20 Kč/1l
461,00 Kč
-15,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Guhl - Maska na vlasy - Stříbrný lesk a péče proti žloutnutí - 200 ml - hodnotné balení - 20 kusů
974,50 Kč/1l
4 141,68 Kč
-243,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 897,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 240 ml
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Poškozené vlasy, Suché vlasy
- Efekt vlasové masky:
- Proti kudrnacení, Vyživující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Maska na vlasy It's a 10 Miracle 240 ml
Tato krémová hydratační maska je skvělým začátkem pro hedvábně hladké vlasy. Ideální pro barvené, tepelně upravené nebo jinak ošetřené vlasy.
Čím déle se nechá působit, tím větší je její pečující účinek. Ideální pro pravidelnou hloubkovou péči nebo každodenní použití na sepnuté, suché nebo poškozené vlasy.
Rozplétá vlasy
obnovuje rovnováhu vlhkosti
dodává vlasům pružnost
dodává pružnost
uhlazuje vlasy
dodává vlasům zářivý lesk
posiluje přirozenou strukturu
dodává potřebné živiny
zvyšuje zářivost barvy
Maska na vlasy It's a 10 Miracle 240ml
Napravte každodenní poškození pomocí tohoto čisticího pečujícího přípravku, který proniká ke kořínkům a dodává maximální hydrataci bez zatížení. 1. 1. Rozplétá vlasy 2. Dodává neuvěřitelnou hebkost 3. Redukuje krepatění 4. Odstraňuje zbytky 5. Pomáhá udržovat barvu vlasů 6. UV ochrana 7. Hydratuje vlasy a pokožku hlavy 8. Obnovuje lesk 9. Probouzí pružnost a vitalitu 10. Tepelná ochrana při použití horkých stylingových nástrojů
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 240 ml
- Složení
- Voda (Aqua/Eau), glycerin, dimethikon, cetylalkohol, isopropylpalmitát, behentrimoniumchlorid, C15-23 alkan, methylgluketh-20, C13-14 alkan, parfém (Parfum), isopropylalkohol, benzoát sodný, amodimethikon, hydroxyethylcelulosa, trideceth-12, olej ze semen meruňky (Prunus Armeniaca), olej ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), tokoferylacetát, chlorid sodný, kyselina citronová, hydrolyzovaný kolagen, keratinové aminokyseliny, extrakt ze zrna ovesu setého (Avena Sativa), askorbylfosfát sodný, extrakt ze semen lně olejného (Linum Usitatissimum), hydrolyzovaný ovsený protein, palmitoyl hydrolyzovaný ovsený protein, hexyl cinnamal, linalool, hexamethylindanopyran, olej z kůry bergamotu (Citrus Aurantium Bergamia), limonen
- Výrobce
- Its a 10
- Kód EAN
- 0898571000204898571000204
- Číslo produktu
- 89857100020
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 240 ml
- Složení
- Voda (Aqua/Eau), glycerin, dimethikon, cetylalkohol, isopropylpalmitát, behentrimoniumchlorid, C15-23 alkan, methylgluketh-20, C13-14 alkan, parfém (Parfum), isopropylalkohol, benzoát sodný, amodimethikon, hydroxyethylcelulosa, trideceth-12, olej ze semen meruňky (Prunus Armeniaca), olej ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), tokoferylacetát, chlorid sodný, kyselina citronová, hydrolyzovaný kolagen, keratinové aminokyseliny, extrakt ze zrna ovesu setého (Avena Sativa), askorbylfosfát sodný, extrakt ze semen lně olejného (Linum Usitatissimum), hydrolyzovaný ovsený protein, palmitoyl hydrolyzovaný ovsený protein, hexyl cinnamal, linalool, hexamethylindanopyran, olej z kůry bergamotu (Citrus Aurantium Bergamia), limonen
- Výrobce
- Its a 10
- Kód EAN
- 0898571000204898571000204
- Číslo produktu
- 89857100020
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Vlasový sprej, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
4 791,67 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Redken Extreme Length Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

It's a 10 Silk Express Miracle Silk Leave-In, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Ochana,..., 120 ml, Sprej
5 433,33 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Tepe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0.45mm Pomarańczowe, 6 sztuk
1 900 000,05 Kč/1kg
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Avene Hydrance Aqua-Gel, Tělový BB krém, 50 ml, Bílá, Hydratační, Suchá pokožka, Sklenice
16 578,40 Kč/1l
828,92 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/efe5b9ecfa8faa110a2225431879d5d0.webp)
Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]
113,45 Kč/1kg
453,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Flex Akku Winkelschleifer (Schleifer mit Bremse) LB 125 18.0-EC C - 499.307
7 451,03 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

reer Clip&Go Hook háček na kočárek, sada 2 ks, háček na kočárek, nástavec na tašku na pleny, 84101
178,51 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Smoby 105953451, Chlapec/děvče, 3 rok/roky, Vícebarevný
799,26 Kč/1kg
97,51 Kč
Prodejce: Nejhracka

reer BabyCam L, 50°, 300 m, 0 - 70°, FSK, FHSS, 2.4 GHz
5 599,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

reer 9633, Kontaktní, Bílá, Univerzální, °C, Tělesná teplota, 90 s
243,21 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

NEONAIL LHybridní gel lak na nehty 7,2 ml - Aloha Mood
34 722,22 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: BeautyOK

Ravensburger 26888, 8 rok/roky, 30 min, Rodinná hra
1 447,39 Kč
Prodejce: M_plus_L

FAT BRAIN strhující hra "Dimpl"
222,38 Kč
Prodejce: VISO

Přípravek na regeneraci pokožky Eau Thermale Avene Cicalfate+ 100 ml
4 718,30 Kč/1l
471,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Duo umělé řasy Quick-Set Striplash Adhesive Dark Tone pro ženy 5 - Ardell
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Moskinto sádrová plechovka 42 ks
300,17 Kč
Prodejce: apohealth

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 025,40 Kč/1kg
512,70 Kč
Prodejce: somnia24

Munchkin Miseczki z przyssawką 3 sztuki
380,00 Kč
Prodejce: Toyrama

Sada 2 štipek na nehty na rukách a nohách (Stainless Steel Nail Clipper Set)
499,55 Kč
Prodejce: VISO

TePe Extra Soft mezizubní kartáčky 1 oranžové (0,45 mm) 8 ks
16 076,92 Kč/1kg
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Avene Cleanance HYDRA, Čisticí krém, Ženy, Hydratující, Vyživující, Tuba, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
12 978,25 Kč/1l
519,13 Kč
Prodejce: VISO

Flex S 44 L AC, 1400 W, Bubnový vysavač, Suché a mokré, Prachový sáček, 42 l, Filtrování
18 278,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mepal thermo lunchpot elipse - zářivě modrý
872,13 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Avene DermAbsolu Night, Noční krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Obličej, Krk, Proti stárnutí, Vyživující, Lesklý, 40 ml
40 597,25 Kč/1l
1 753,88 Kč
-129,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 623,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Eucerin Sun Kids Spray Lsf 50+ 200 ml
635 349,97 Kč/1l
635,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Maybelline Fit Me Fit Me Concealer Korektor w płynie 08 Nude, 6,8 ml
16 859 500,43 Kč/1kg
337,19 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oreal Paris Infallible 32H Długotrwały podkład do twarzy 130 Beige Peau, 30ml
7 816,67 Kč/1l
234,50 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, dobrý poměr cena/výkon
Líbí se mi, dělá to, co má.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felps Professional Rekonstruktor Rp Sada 2 X 500Ml Regenerace Rp Premium
2 800,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 800,99 Kč/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
9 709,14 Kč/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista
4 654,80 Kč/1l

I.C.O.N. Hydration Inner 1000ml
2 876,65 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 876,65 Kč/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada
2 514,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 257,50 Kč/1l

Natureza cosmeticos Magic Brush kartáč maracuja keratin na vlasy 1l
2 340,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 340,99 Kč/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL sada nanoplastyka 2x1000ml
2 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 344,50 Kč/1l

Love Potion 2x1000 ml Marshmallow - sada šampon + nanoplastie + maska
2 520,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,40 Kč/1l

Natureza Sada Cafe Verde Pro Keratinové Narovnání Vlasů 2X1000Ml
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,50 Kč/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500gr
1 954,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 909,98 Kč/1l

QUARTA CAMADA - Finalizador Exo CromaTech 500ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 481,98 Kč/1l

Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 1000ml
2 520,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

Love Potion Pistache sada keratin 2x1000 ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 120,50 Kč/1l

Maxwell Ultimate Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Maxwell Revolution Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde - keratin na vlasy v novém balení 1000ml
1 792,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 792,99 Kč/1l

Maxwell Total Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 377,98 Kč/1l

MAXWELL COLLAGEN keratin na vlasy - 500ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Maxwell Sky Blond Botox Na Vlasy - 500Ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Intensive Treatment sérum na vlasy Night Density Rescue pro ženy 70 - Nioxin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 245,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 799,00 Kč/1l