5,0



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
272,45 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,98 Kč-35,47Kč
473,96 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006715,60 Kč/1kg
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml716,00 Kč/1l
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 6650093 386,67 Kč/1kg
508,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
430,87 Kč/1kg
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
430,87 Kč/1kg
272,45 Kč
-35,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
564 745,46 Kč/1kg
310,61 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
544,90 Kč/1l
272,45 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
781,64 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
1 202,64 Kč/1kg
300,66 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
544,90 Kč/1l
272,45 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury Black mit Aktivkohle Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
613,74 Kč/1l
363,52 Kč
-56,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,87 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
526,92 Kč/1l
131,73 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
495,36 Kč/1kg
272,45 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Poppy/Mohn (Handseife, langanhaltender Duft) 664201
0,51 Kč/1l
126,67 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Villa Sole Chinotto Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
645,11 Kč/1kg
354,81 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Marsiglia Toscano Lavender Mydło toaletowe, 200 g
454,32 Kč/1kg
113,58 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thymian, Wachholder und Pinien, 250 g) 664402
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Olivae Sicilia, 150g | NESTI DANTE
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SICILIA Blockseife 250 g, Unisex
343 999,98 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tekuté mýdlo Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender má romantickou vůni čerstvé levandule z Toskánska a osvěžující verbeny. Mýdlo s lehce kořeněnou vůní je skutečným skvostem pro vaši koupelnu a poskytuje nezapomenutelné voňavé okamžiky při každém mytí rukou.
Použití: Mýdlo je vhodné pro každodenní použití: Tekuté mýdlo lze použít na ruce i tělo.
Tekuté mýdlo Nesti Dante Dei Colli Fiorentini LevanduleToto tekuté mýdlo od Nesti Dante okouzlí jemnou vůní levandule z Toskánska. S touto okouzlující vůní se můžete zasnít a přenést se do jedné z nejkrásnějších oblastí Itálie, aniž byste museli opustit koupelnu. Mýdlo potěší také svěží fialovou barvou, která ladí s levandulovou vůní.
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Camphor, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Oil /extract, Limonene, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol, C.I.60730
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001141837524001141
- Číslo produktu
- 3800071
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Camphor, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Oil /extract, Limonene, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol, C.I.60730
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001141837524001141
- Číslo produktu
- 3800071
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
544,90 Kč/1l
272,45 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
430,87 Kč/1kg
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
430,87 Kč/1kg
272,45 Kč
-35,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Philosophia Collagen Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
781,64 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury 60th Annivers. Gold Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
686,22 Kč/1l
343,11 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
781,64 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dusche Roma 300ml
2 680,50 Kč/1l
826,20 Kč
-22,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
804,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
564 745,46 Kč/1kg
310,61 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Luxury Black mit Aktivkohle Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
613,74 Kč/1l
363,52 Kč
-56,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,87 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
632,55 Kč/1kg
347,90 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
624,20 Kč/1l
312,10 Kč
Prodejce: taleoo

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
1 202,64 Kč/1kg
300,66 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 386,67 Kč/1kg
508,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Romantica Rosa Medicea e Peonia Koupelová sprcha 300 ml
579,83 Kč/1l
173,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
551,68 Kč/1l
275,84 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
632,55 Kč/1kg
347,90 Kč
Prodejce: MANADA

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi příznivé
Toto mýdlo používám již mnoho let.
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Velmi pěkně vonící tekuté mýdlo, za velmi příznivou cenu
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP!!!
... . skvělý produkt!!!
Ohodnoceno dne 16. června 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tekuté mýdlo
dokonalá, krásná vůně
Ohodnoceno dne 29. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělý tekutý sefe
velmi svěží a příjemná.
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Všechno je v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg