5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Health&Beauty Balzám po holení 150 ml4 704,87 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
AVON care MEN balzám a hydratační krém po holení 2 v 15 596,60 Kč/1l
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Flosmen balzám po holení 100ml
2 631,31 Kč/1kg
342,07 Kč
Prodejce: Tersorte

RENÉE BLANCHE Balzám po holení 100 ml
7 054,70 Kč/1l
705,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dr K Soap Balzám po holení Aftershave Balm Zero, 70g
306,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Chladivý balzám po holení - Ralls. - 70 ml
1 022,20 Kč/1kg
1 022,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hydrocare balzám po holení 100 ml
3 175,00 Kč/1l
317,50 Kč
Prodejce: Tersorte

ELINA, balzám po holení pro muže s citlivou pokožkou, 100 ml
1 128,90 Kč/1l
112,89 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lacoste L´Homme Balzám po holení 75 ml
22 313,73 Kč/1l
1 673,53 Kč
Prodejce: Rareparfum

Balzám po holení pro muže For Men (After Shave Balm) 100 ml
2 680,60 Kč/1l
268,06 Kč
Prodejce: VISO

Tiande regenerační balzám po holení 170ml 1012210131
3 774,65 Kč/1l
641,69 Kč
Prodejce: Emerosa

Gel po holení Gillette – zklidnění a hydratace pro citlivou pokožku, 75 ml
53 550,00 Kč/1l
75,28 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Zklidňující balzám po holení Nivea Men Peau Sensible, 100 ml
2 432,93 Kč/1kg
729,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Balzám Balsalip 5 ml
13 411,43 Kč/1kg
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Citlivý Balzám po Holení pro Muže s Velmi Citlivou Pleťou, 100 ml
2 033,50 Kč/1l
203,35 Kč
Prodejce: Katomix

Proraso Refreshing Beard Balm 100 ml
2 819,60 Kč/1l
281,96 Kč
Prodejce: MANADA

Zklidňující balzám po holení AfterShave (Skin Soothing Balm) 200 ml
3 481,25 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Balzám po holení Uomo 100 ml
5 520,00 Kč/1l
552,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Balzám po holení Original pro ženy jemně zklidňuje pokožku po holení a zmírňuje zarudnutí a pocit napětí. Jeho pečující složení pokožku hydratuje, posiluje kožní bariéru a zanechává ji hebkou a příjemnou na dotek. Ideální pro ženy, které chtějí optimálně pečovat o citlivou pokožku po holení.
- Složení
- Voda, propylenglykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, extrakt z hamamelisu, mentol, panthenol, rozmarýnový olej, dekamethylcyklopentasiloxan, cyklosiloxan, polymer z alkylesterů kyseliny akrylové (C10-C30), fenoxyethanol, parfém, glyoxylkyselina diureid, ethylhexylglycerin
- Výrobce
- Dr. Severin
- Kód EAN
- 0721914763125
- Číslo produktu
- DRS-001
- Složení
- Voda, propylenglykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, extrakt z hamamelisu, mentol, panthenol, rozmarýnový olej, dekamethylcyklopentasiloxan, cyklosiloxan, polymer z alkylesterů kyseliny akrylové (C10-C30), fenoxyethanol, parfém, glyoxylkyselina diureid, ethylhexylglycerin
- Výrobce
- Dr. Severin
- Kód EAN
- 0721914763125
- Číslo produktu
- DRS-001
K tomu se hodí také

Gel po holení Gillette – zklidnění a hydratace pro citlivou pokožku, 75 ml
53 550,00 Kč/1l
75,28 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
12 200,00 Kč/1l
1 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující
6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml
12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Health&Beauty Balzám po holení 150 ml
4 704,87 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing, Krém na holení, Pánské, Univerzální pleť, 300 ml, Čisticí, Osvěžující, Dávkovač
893,33 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Diesel Bad After Shave Balm 200 ml
10 644,90 Kč/1l
2 223,40 Kč
-94,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 128,98 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Occitane Homme Cade balzám po holení
19 116,80 Kč/1l
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

NISHMAN Balzám po holení a toaletní voda 400 ml - odstín 03 Pyrogenous Red
405,62 Kč/1l
162,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Zklidňující balzám po holení AfterShave (Skin Soothing Balm) 200 ml
3 481,25 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Athenian Grooming balzám po holení 125ml
2 911,92 Kč/1l
394,15 Kč
-30,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
363,99 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Versace Eros Flame Perfumed After Shave Balm 100ml
7 200,00 Kč/1l
720,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lacoste Elegance voda po holení 90 ml
21 251,33 Kč/1l
2 031,51 Kč
-118,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 912,62 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml
2 427,06 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Depot zklidňující balzám po holení No. 408 Moisturizing After Shave Balm Fresh Black Pepper 100 ml
1 651,80 Kč/1kg
357,49 Kč
-27,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mens Master Professional pánský balzám po holení 120 ml
1 325,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Proraso Aftershave Balm, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml, Uklidňující, Osvěžující, Zelený čaj, Ovesná kaše
2 247,50 Kč/1l
224,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml
2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

NISHMAN Balzám po holení a toaletní voda 400 ml - 05 Invisible Touch Silver
405,62 Kč/1l
162,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

SAMPLE Proraso balzám po holení pro citlivou pleť White line 4ml
125,00 Kč/1kg
6,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
2 180,00 Kč/1l
218,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší balzám po holení
Tento produkt používám už téměř 10 let a jsem spokojen s jeho účinkem
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista
6 358,53 Kč/1l

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 794,40 Kč/1l

Farmasi Masculine After Shave Balm 100 ml – Zklidňující balzám po holení pro muže s vitamínem E a mentolem | KBruShop
396,33 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 963,30 Kč/1l

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 020,80 Kč/1l

Pánský balzám po holení 50ml
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither
7 309,60 Kč/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 427,06 Kč/1l

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 191,80 Kč/1l