4,5



Na základě 264 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sada Calathea Lancifolia do sklenice - nenárocná rostlina ve sklenici1 229,43 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
Ohřívač nad přebalovací pult Brandson s nástěnným držákem a dálkovým ovládáním, infračervený ohřívač, 3 stupně, 1800 W, pro kojence a děti, s bezpečnostní mřížkou, sklopný o 25°, pro vnitřní i venkovní použití1 992,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Další informace o reklamě
Vibrační masážní přístroj YD-1008A, 10 tréninkových programů, černo/červený2 918,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 818,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Další informace o reklamě
Olympia BS 50, 1,8 m, IP20, CE TUV, Vnitřní, Podlaha, Tabulka, Bílá1 050,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Katlenburger Kirschwein 8,5 %
182,03 Kč/1l
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Strandgut Wine Spritzer Rosé (12 x 0,275L)
844,54 Kč/1l
2 786,97 Kč
Prodejce: Store-Germany

Katlenburger jahodový punč klasické ovocné víno s kyselinou uhličitou 1000ml
78,25 Kč/1l
78,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choya Silver Japonské švestkové víno Japonské ovoce ume sladké 500ml
303,10 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 750ml ] CHOYA ORIGINAL Ochucený nápoj na bázi vína - Japonsko Ume Fruit](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dcaf11f6cedfdad41abe111591bbecab.webp)
[ 750ml ] CHOYA ORIGINAL Ochucený nápoj na bázi vína - Japonsko Ume Fruit
1 450,56 Kč/1l
1 087,92 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Ohřívač vlhčených ubrousků Kidnort Lykkelig bílý
790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Absinthe St.Antoine Žufánek 70% 0,5
1 920,00 Kč/1l
960,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits

Absint Tabu 55% 700ml
1 245,76 Kč/1l
872,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olympia 40178 Olympia H+H babyruf BR 80 WLAN
2 739,85 Kč
Prodejce: somnia24

Absint 77 Brandy z pelyňku a vybraných bylin 500ml
1 861,50 Kč/1l
930,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

reer 19040, Infračervený elektrický přímotop, Vnitřní, Zeď, Šedá, Bílá, 500 W, 230 V
2 440,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Přesný laserový vyrovnávač
4 192,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

reer FeelWell, 1,85 m, CE, Vnitřní, Zeď, Šedá, Bílá, Kov, Plast
1 376,01 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Leštička na nehty 3 v sadě č. 59-3 1 ks
127,89 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Olympia BS 55, Infračervený elektrický přímotop, 1,9 m, IPX4, Podlaha, Černá, 2000 W
2 835,61 Kč
Prodejce: somnia24

reer FeelWell, 1,85 m, IEC 601-2-21, Vnitřní, Podlaha, Zeď, Šedá, Bílá, Kov, Plast
3 172,56 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Více o produktu






Popis produktu a údaje o produktu
24 okének. 24 vín. Advent plný výjimečných okamžiků požitku.
Zapomeňte na obyčejné čokoládové kalendáře: S vinným adventním kalendářem Boxiland začíná za každým okénkem nový chuťový objev. Celkem 24 různých vín z Evropy a vybraných zámořských vinařských oblastí zve k ochutnávání, porovnávání a vychutnávání.
Od ovocného Ryzlinku a elegantního Chardonnay přes aromatické Pinot Grigio až po výrazný Merlot, Tempranillo a Dornfelder: Pestrý výběr spojuje bílá, červená a růžová vína i suché, polosuché, jemně nasládlé a sladké varianty.
Součástí jsou vína z Německa, Francie, Itálie a Španělska i vybraná vína z Chile, Austrálie a Kalifornie. Každý adventní den se tak stane malou cestou mezinárodním světem vína.
Každý den nový objev ze světa vína
Svěží, ovocné, jemné, kořeněné nebo plné – za každým okénkem čeká jiné víno na objevení. Pečlivě sestavený výběr zahrnuje známé odrůdy a rozmanitá cuvée, například:
Ryzlink · Chardonnay · Merlot · Tempranillo · Pinot Grigio · Dornfelder · Grenache · Sangiovese · Cabernet Sauvignon
Ať už jako malá večerní degustace, doprovod k výjimečnému jídlu nebo společné objevování s partnerem: Tento kalendář přináší každý den nový okamžik požitku.
Dárek, který skutečně potěší milovníky vína
Tento adventní kalendář je víc než jen odpočítávání do Vánoc. Je to 24denní cesta plná požitku pro všechny, kteří rádi objevují nová vína, porovnávají různé odrůdy a oslavují výjimečné okamžiky.
Dokonalý tip na dárek pro:
Milovníky vína · gurmány · labužníky · páry · přátele · kolegy
Ať už pro partnera, rodiče, dobré přátele, kolegy nebo jako speciální překvapení pro sebe: S tímto kalendářem nedarujete jen obyčejný adventní kalendář, ale 24 individuálních vinných zážitků plných rozmanitosti a očekávání.
24 lahví – 6 litrů rozmanitých vín
Za každým okénkem se nachází láhev vína o objemu 0,25 litru. Celkem 24 různých vín a 6 litrů obsahu nabízí mnoho příležitostí k ochutnávání, sdílení a objevování.
Výběr zahrnuje:
Bílá, červená a růžová vína
Suché, polosuché, jemně nasládlé a sladké varianty
Vína z Evropy a vybraných zámořských oblastí
Různé odrůdy, cuvée a chuťové profily
Obsah alkoholu od 9,5 do 14 % obj.
Všechna obsažená vína obsahují siřičitany.
Ručně baleno v Německu s láskou a péčí
Každou láhev pečlivě ručně vybírají a vkládají do kalendáře lidé se zdravotním postižením v německých integračních dílnách.
Nedarujete tak pouze 24 dní plných vinného požitku, ale s každým kalendářem zároveň podpoříte hodnotnou práci – požitek, který pomáhá.
Elegantní ozdoba vánočního období
Pečlivě navržený kalendář ve slavnostním černo-červeném designu spojuje moderní eleganci s vánoční atmosférou. Díky svému neobvyklému motivu se okamžitě stane dekorativní ozdobou kuchyně, jídelny, obývacího pokoje nebo kanceláře.
Proč si ho zamilujete
24 různých mezinárodních vín
Bílá, červená a růžová vína v rozmanitých chuťových variantách
24 × 0,25 l – celkem 6 litrů vína
Vína z Německa, Francie, Itálie, Španělska, Chile, Austrálie a Kalifornie
Známé odrůdy a rozmanitá cuvée
Každý den nová malá degustace vína
Ručně baleno lidmi se zdravotním postižením v německých integračních dílnách
Stylový dárek pro milovníky vína a gurmány
Proměňte každý adventní den v nový okamžik požitku.
24 dní. 24 vín. Nezapomenutelná cesta světem vína.
Prodej a předání výhradně osobám starším 18 let.
- Objem
- 6 l
- Hmotnost
- 13200 g
- Obsah alkoholu
- 9.5 % vol.
- Rozměry
- 330x140x400cm
- Potravinářský podnik
- Umbrella GmbH Königstraße 48 30175 Hannover Deutschland
- Prodejní název
- Wine Advent Calendar
- Výrobce
- Boxiland
- Číslo produktu
- BXA-23
- Kód EAN
- 4251323903011
- Objem
- 6 l
- Hmotnost
- 13200 g
- Obsah alkoholu
- 9.5 % vol.
- Rozměry
- 330x140x400cm
- Potravinářský podnik
- Umbrella GmbH Königstraße 48 30175 Hannover Deutschland
- Prodejní název
- Wine Advent Calendar
- Výrobce
- Boxiland
- Číslo produktu
- BXA-23
- Kód EAN
- 4251323903011
K tomu se hodí také

BOXILAND® semena adventní kalendář 2026, zelenina bylinky ovoce květiny
969,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

BOXILAND® zrnková káva adventní kalendář 2026, 24 druhů, Fairtrade
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

APPLE AirPods (3. generace)
3 200,00 Kč
-81,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 118,54 Kč
Prodejce: evomag

BOXILAND® mletá káva adventní kalendář 2026, 24 druhů, Fairtrade & bio
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
672,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kuchyňská police VASAGLE se 6 háčky, 80 x 40 x 167 cm, vintage hnědočerná barva
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

BOXILAND® nostalgický adventní kalendář 2026, 24 retro sladkosti, klasika
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Intex 57190NP, Nafukovací bazén, 590 l, Kulatý, 6 rok/roky, Vinyl, Modrá, Bílá
2 052,51 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Zimní bunda Pánská podšívka Dlouhá bunda s kapucí Pánská péřová bunda Pánská větruodolná venkovní bunda Zateplená bunda, Pánská, Khaki, XL
1 680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Whisiskey - Karafa na whisky - Dárky pro muže - Kompletní sada na whisky - Globe - 900ML - 4 kamenů na whisky, 2 sklenic na whisky a nálevky
2 266,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 000,10 Kč/1kg
600,02 Kč
Prodejce: somnia24

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Landgarten Merry Fitness adventní kalendář 2026, 24 slaných bio snacků
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
790,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Háček na kuchyňské náčiní s 8 háčky - Bez vrtání - Samolepicí - 40 cm - Nastavitelný
1 335,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PLAYMOBIL 9486, Krabice, Volně stojící, Vícebarevný
3 055,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let)
854,46 Kč
Prodejce: M_plus_L

Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm šedobílý s volným výběhem a dřevěnými hnízdními boxy, kurník s přístřeškem, pozinkovaným roštem a vaničkou na trus
10 011,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Jazwares - Pokemon Christmas Advent Calendar
1 437,00 Kč
Prodejce: Magule-cz

BOXILAND® superfood adventní kalendář 2026, bio, 24 druhů, acai chia
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 759,83 Kč/1kg
527,95 Kč
Prodejce: somnia24

JBL FLIP 5, 2.0 kanály/kanálů, 20 W, 65 - 20000 Hz, 80 dB, Kabelový a bezdrátový, A2DP, AVRCP
4 132,11 Kč
Prodejce: OrigineProd

HP 201X Azurová originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností, 2300 str., Azurová, 1 kusů
3 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TisknuLevneCZ

Fiqops 2X zátka proti kolizi ochrana parkovací zastávky garáž 54x15x10cm parkovací podložka
895,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
1 196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Warner Bros Hogwarts Legacy (PS5), PlayStation 5, Očekáváno hodnocení, Fyzické médium
741,83 Kč
-28,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
713,27 Kč
Prodejce: DITH-Shop-Online
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
adventní kalendář s občerstvením
Objednávku jsem obdržela - ale protože ještě není datum otevření, mám jen letmý pohled na obsah na obálce... takže bude radost objevovat...
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Překvapení
Článek je mega dobrý, splňuje všechna přání. Ušetří vám nutnost kupovat drahou zeleninovou zahrádku. Pěstování, setí a sklizeň v jednom. Lepší už to být nemůže.
Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Adventní kalendář
Kalendář jsem darovala dvěma mladým mužům, kteří milují kávu. První dvířka otevřeli včera, káva byla čerstvě namletá a s chutí ji vypili. Opravdu skvělý kávový zážitek.
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spousta různých sladkostí
Dcera byla z kalendáře nadšená, koupila by ho znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vzrušující sladkosti
Od dveří č. 1 toho zatím moc nečekejte - jsme zvědaví, co nás ještě čeká.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasné!
Skvělý adventní kalendář! Každý den nový zážitek s kávou! Velmi chutná a aromatická. Prostě fantasticky voní! Obdarovaného potěší každý den znovu!
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Obsah adventního kalendáře mohl být lepší.
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše skvělé
Super výběr a připomnělo mi to dětství.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Katlenburger Kirschwein 8,5 %



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,03 Kč/1l

Choya Silver Japonské švestkové víno Japonské ovoce ume sladké 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
303,10 Kč/1l

Katlenburger jahodový punč klasické ovocné víno s kyselinou uhličitou 1000ml
78,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,25 Kč/1l