4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Griesson Schoko Butterkeks VM565,12 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Akora plnotučná mléčná perníková srdce s ovocnou náplní 150g
510,27 Kč/1kg
76,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Čokoládové preclíky s hvězdičkami z perníkových srdcí 500g
328,74 Kč/1kg
164,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová poleva Bahlsen Contessa z hořké čokolády 200g
1 273,30 Kč/1kg
254,66 Kč
Prodejce: somnia24

BAHLSEN 87400 Vánoční sušenky skořicové hvězdy - 100 g
2 704,80 Kč/1kg
270,48 Kč
Prodejce: somnia24

BAHLSEN 81810 Vánoční sušenky perníkové srdce Akora Edelherb - 150 g
1 538,33 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílá perníková srdce v mléčné čokoládě 6 balení
275,49 Kč/1kg
247,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Vánoční dárková plechovka se specialitami 7 druhů 300g
1 264,50 Kč/1kg
379,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Perník se srdcem Nobleheart Hnědý perník s polevou 300g
919,90 Kč/1kg
275,97 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Gingerbread Contessa Minis porcované balení se 3 perníčky 27g
570,33 Kč/1kg
17,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Prinzess perník lahodně kořeněný s hořkou čokoládou 200g
460,50 Kč/1kg
92,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein barevná perníková srdce v mléčné čokoládě 215g
476,18 Kč/1kg
104,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
1 155,40 Kč/1kg
231,08 Kč
Prodejce: somnia24

Oplatky "Manner Schokolade", čokoláda, 75 g, MANNER 52475
437,50 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bahlsen Jupiter Vollmilch 7 perník s mléčnou čokoládou 200g
Chutné perníkové potěšení obalené v mléčné čokoládě, která se rozplývá v ústech. sedm vlhkých hnědých perníčků. Ideální k adventní kávě a během vánočního období.
Bahlsen GmbH & Co KG Podbielskistraße 11 30163 Hannover
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, glukózo-fruktózový sirup, jablečné pyré, kakaové máslo, kakaová hmota, odstředěný mléčný prášek, karamelizovaný cukrový sirup, KUŘECÍ CELÁ VEJCE, mletá meruňková jádra, syrovátkový výrobek (MLÉKO), MÁSELNÝ OLEJ, palmový olej, kypřící látky: Mléčný cukr, invertní cukrový sirup, okyselovadlo: kyselina citronová, emulgátor: lecitiny, aroma. Může obsahovat: MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, PISTÁCIE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1703 kJ / 405kcal Tuky 12,0 g nasycené mastné kyseliny 6,8 g sacharidy 67,0 g z toho cukr 44,0 g bílkoviny 5,8 g sůl 0,15 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Hnědý perník s mléčnou čokoládou (23 %).
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 863660
- Kód EAN
- 4017100871016
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, glukózo-fruktózový sirup, jablečné pyré, kakaové máslo, kakaová hmota, odstředěný mléčný prášek, karamelizovaný cukrový sirup, KUŘECÍ CELÁ VEJCE, mletá meruňková jádra, syrovátkový výrobek (MLÉKO), MÁSELNÝ OLEJ, palmový olej, kypřící látky: Mléčný cukr, invertní cukrový sirup, okyselovadlo: kyselina citronová, emulgátor: lecitiny, aroma. Může obsahovat: MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY, PISTÁCIE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1703 kJ / 405kcal Tuky 12,0 g nasycené mastné kyseliny 6,8 g sacharidy 67,0 g z toho cukr 44,0 g bílkoviny 5,8 g sůl 0,15 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Hnědý perník s mléčnou čokoládou (23 %).
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 863660
- Kód EAN
- 4017100871016
K tomu se hodí také

Bahlsen Akora plnotučná mléčná perníková srdce s ovocnou náplní 150g
510,27 Kč/1kg
76,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
578,80 Kč/1kg
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
453,85 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81700 Vánoční sušenky Mini Gingerbread Contessa - 100g
2 307,50 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová poleva Bahlsen Contessa z hořké čokolády 200g
1 273,30 Kč/1kg
254,66 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath čokoládové speculoos s vánočním kořením 200g
328,75 Kč/1kg
65,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 87400 Vánoční sušenky skořicové hvězdy - 100 g
2 704,80 Kč/1kg
270,48 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 89700 Bahlsen Lebkuchen Brezeln Kuchen 250,0 g
1 014,76 Kč/1kg
253,69 Kč
Prodejce: somnia24

Bílá perníková srdce v mléčné čokoládě 6 balení
275,49 Kč/1kg
247,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schluckwerder marcipánový chléb v hořké čokoládě červené zlato 50g
471,80 Kč/1kg
23,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Domino Star z hořké čokolády a perníku 125g
507,92 Kč/1kg
63,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Čokoládové preclíky s hvězdičkami z perníkových srdcí 500g
328,74 Kč/1kg
164,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Jupiter Edelherb sedm lahodně vlhkých perníků 200g
500,65 Kč/1kg
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 21100 Bahlsen Waffelgebäck "Ohne Gleichen Vollmilch"
1 423,44 Kč/1kg
177,93 Kč
Prodejce: VISO

BAHLSEN 81810 Vánoční sušenky perníkové srdce Akora Edelherb - 150 g
1 538,33 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
1 265,80 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Lambertz Aachener Dominos hořká mléčná čokoláda 125g
536,23 Kč/1kg
69,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Adventní kalendář 18356 Čokoláda 200g
2 412,35 Kč/1kg
482,47 Kč
Prodejce: somnia24

Lambertz mandlové perníčky 100 g
1 247,20 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Gebäckmischung Zum Fest 82960 2x250g
554,16 Kč/1kg
277,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Vánoční dárková plechovka se specialitami 7 druhů 300g
1 264,50 Kč/1kg
379,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 006,50 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perník
Jako vždy byl vynikající!
Ohodnoceno dne 8. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg