5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Bielenda Vegan Friendly Avokádové tělové máslo 250ml1 569,28 Kč/1l
392,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Weleda Skin Food tělové mléko 250 ml
458,69 Kč
Prodejce: somnia24

Sheabutter - Tělové mléko 150ml
2 899,27 Kč/1l
434,89 Kč
Prodejce: taleoo

Retterspitz tělové mléko 125 ml
2 032,67 Kč/1kg
296,77 Kč
Prodejce: apohealth

Exomega Control tělové mléko Emollient Lotion 400 - A-Derma
746 589,96 Kč/1l
746,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kakaové máslo na tělo Ziaja, 200 ml
1 105,70 Kč/1l
221,14 Kč
Prodejce: MANADA

Bepanthol Derma Regenerační tělové mléko, 400 ml Lotion
1 407,50 Kč/1kg
669,97 Kč
Prodejce: apohealth

Elemis Skin Nourishing koupelové mléko 400ml
4 771,57 Kč/1l
1 908,63 Kč
Prodejce: somnia24

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
1 278,77 Kč/1kg
708,44 Kč
Prodejce: apohealth

Vyživující tělové mléko Cocoa Butter 400 ml
513,55 Kč/1l
205,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Tělové mléko Lipikar Urea 5% (Hydration Body Lotion), 400 ml
1 484,05 Kč/1kg
593,62 Kč
Prodejce: apohealth

Dexeryl pečující mléko 500 ml
367 609,98 Kč/1l
367,61 Kč
Prodejce: apohealth

Lactovit zpevňující tělové mléko 400 ml
769,37 Kč/1l
307,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sebamed Rich Lotion 1000ml
1 021,09 Kč/1l
1 021,09 Kč
Prodejce: somnia24

Sebamed Lotion 50 ml
1 843,33 Kč/1kg
116,13 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin Ph5 Lotion Sensitive Skin s pumpikou 400 ml
484 369,98 Kč/1l
484,37 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Tělové mléko Sebamed
833,03 Kč/1l
624,77 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivní péče a výživa i pro velmi suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla. Dodává intenzivní péči a výživu i velmi suché pokožce. Přírodní složení s kakaovým a bambuckým máslem a s výtažky z měsíčku lékařského, violky trojbarevné a heřmánku přináší pokožce okamžitou úlevu. Navíc se lehce roztírá a rychle vstřebává, takže je ideální nejenom večer, ale i po ranní sprše. Přípravek díky čistě rostlinnému složení bude vyhovovat i veganům.
Složení
Voda, slunečnicový olej, kakaové máslo, glycerin, glyceryl stearát citrát, bambucké máslo, kyselina stearová, kyselina palmitová, pentylen glykol, extrakt listů rozmarýnu, extrakt květů heřmánku lékařského, extrakt květů měsíčku lékařského, extrakt z violky trojbarevné, alkohol, betain, karagenan, xantanová guma, kyselina mléčná, glyceryl kaprylát, kaproyl/lauroyl laktylát sodný, Vůně*, limonen*, linalool*, benzyl benzoát*, geraniol*
Weleda Skin Food Body Butter 150ml - Tělový krém - Výrobce: Weleda AG, Möhlerstraße 3, 73525 Schwäbisch Gmünd 1 balení
SLOŽENÍ
Aqua (voda), Helianthus Annuus (slunečnicový) olej ze semen*, Theobroma Cacao (kakaové) máslo ze semen*, glycerin, glyceryl stearát citrát, Butyrospermum Parkii (bambucké máslo)*, kyselina stearová, kyselina palmitová, pentylenglykol, Rosmarinus Officinalis (rozmarýn) extrakt z listů*, Heřmánek pravý (Matricaria) extrakt z květů*, Výtažek z květů měsíčku lékařského (Calendula Officinalis)*, výtažek z violky trojbarevné (Viola Tricolor), alkohol*, betain, karagenan, xanthanová guma, kyselina mléčná, glycerylkaprilát, kaproyl/lauroyllaktylát sodný, vůně (parfum)*, limonen*, linalool*, benzylbenzoát*, geraniol*.
(*z přírodních éterických olejů, organické složky) POPIS Přípravek s mimořádně bohatou konzistencí, dokonale se roztírá na pokožce a rychle se vstřebává. Nezanechává mastný film. Okamžitě hydratuje a vyživuje suchou pokožku, zklidňuje ji a dodává jí hebkost a pružnost. Výtažky z měsíčku lékařského, macešky a heřmánku zklidňují podrážděnou pokožku, zatímco organické bambucké a kakaové máslo ji účinně vyživují. Jemná kombinace pomerančových a levandulových tónů dodává výrobku výjimečně uvolňující a příjemnou vůni.
APLIKACE Rozetřete a jemně vmasírujte do suché pokožky těla. Používejte podle potřeby.
Využijte síly generacemi milované univerzální péče Skin Food, kterou jsme ukryli do praktického balení tak, aby vystačila pro péči o pokožku celého těla. Voňavé tělové máslo je plné jedinečné kombinace rostlinných extraktů. Violka, měsíček a heřmánek pomáhají zklidnit suchou pokožku zatímco organické bambucké a kakaové máslo ji zanechávají intenzivně vyživenou a jemnou jako okvětní plátky. Přestože kůži poskytuje dlouhotrvající hydrataci nezanechává na ní pocit mastnoty. To všechno obohacené o zcela přírodní vonnou kompozici sladkých pomerančů, harmonické levandule a balzámového benzoinu. Zahalte své smysly do voňavého u a užijte si nepřekonatelně pružnou pokožku.
Složení: Kakaové máslo (Theobroma Cacao), glycerin, glyceryl-stearát citrát, bambucké máslo (Butyrospermum Parkii), kyselina stearová, kyselina palmitová, pentylenglykol, extrakt z listů rozmarýnu lékařského (Rosmarinus Officinalis), Extrakt z květů heřmánku pravého (Chamomilla Recutita), extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), extrakt z violy trojbarevné (Viola Tricolor), alkohol, betain, karagenan, xantanová guma, kyselina mléčná, glycerylkaprilát, kaproyl/lauroyllaktylát sodný, vůně
(Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Geraniol*.
*De aceites esenciales naturales
- obsahuje vysoce kvalitní rostlinné látky
- pro citlivou pokožku
- Krém se nanáší na pokožku
- přírodní kosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Weleda AG, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 14026434
Režim péče o sebe: Posílení kožní bariéry se stává chvílí relaxace! Díky výživnému bio bambuckému máslu a kakaovému máslu, a také díky našemu přípravku Skin Food Phyto Infusion, který obsahuje 100% přírodní extrakty z heřmánku, měsíčku, rozmarýnu a violky, tento přípravek poskytuje suché až velmi suché pokožce cenné živiny a intenzivní hydrataci. Rychle se vstřebává, okamžitě zklidňuje a zanechává pokožku neobyčejně jemnou. Drsná a šupinatá místa pokožky se dlouhodobě vyhlazují a pocity napětí se snižují. Přírodní péče pro zářivě krásnou pleť! Dermatologicky testováno a potvrzena snášenlivost a účinnost.
Tělové máslo Skin Food je intenzivně vyživující přípravek pro suchou až velmi suchou pokožku. Přípravek se skládá ze 100% přírodních složek. Přípravek obsahuje mimo jiné měsíček lékařský, heřmánek a fialku. Tyto složky obsahují zklidňující a regenerační vlastnosti. Přípravek obnovuje kožní bariéru a intenzivně vyživuje pokožku. Výrobek obsahuje květinovou, ovocnou vůni levandule, pomeranče a benzoinu.
Pro suchou a velmi suchou pokožku Tělové máslo Weleda Skin Food
Nádherný,
- Hmotnost
- 325 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil+, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter+, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter+, Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentylene Glycol, Rosmarinus Officinalis (Rosmarinus) Leaf+ Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower+ Extract, Calendula Officinalis Flower+ Extract, Viola Tricolor Extract, Alcohol+, Betaine, Carrageenan, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Geraniol*. *z přírodních esenciálních olejů a/nebo rostlinných výtažků + organická složka
- Výrobce
- Kód EAN
- 400163852670804001638526708
- Číslo produktu
- FLM39093
- Hmotnost
- 325 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Voda (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil+, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter+, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter+, Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentylene Glycol, Rosmarinus Officinalis (Rosmarinus) Leaf+ Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower+ Extract, Calendula Officinalis Flower+ Extract, Viola Tricolor Extract, Alcohol+, Betaine, Carrageenan, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Geraniol*. *z přírodních esenciálních olejů a/nebo rostlinných výtažků + organická složka
- Výrobce
- Kód EAN
- 400163852670804001638526708
- Číslo produktu
- FLM39093
K tomu se hodí také

Weleda Skin Food, Krém, Unisex, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Drsná kůže, 75 ml, Mandlový olej, Heřmánek, Glycerin, Slunečnicový olej, Rozmarýn, Měsíček, Viola tricolor extract
2 975 000,08 Kč/1kg
238,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

Weleda, Regenerační krém na ruce, granátové jablko, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
3 510 000,09 Kč/1kg
210,60 Kč
Prodejce: apohealth

Weleda Lippenpflege Everon, Balzám na rty, Ženy, Citlivá pokožka, Ochana, Změkčující, Tyčka, 4,8 g
26 551 000,67 Kč/1kg
265,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Stahovací taška Pely 95 % recyklovaná klimaticky neutrální 25 l 17 kusů
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sonett Öko-Spülschwamm 2-er Pack
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Péče o utěrky na podlahu 500ml
503,06 Kč/1l
251,53 Kč
Prodejce: taleoo

Hydrophil 3000, Bílá, Dřevo, Dospělý, 100 kusů, Bavlna
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

The Humble Co. 16460, Zubní kartáček, Dospělý, Modrá, Dřevo, Bamboo, Nylon-6, 1 kusů
173,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Brabantia 800108 - 40 l - andere - Grün - Terrasse - 280 mm - 352 mm
1 655,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Dentální nitě - bambusová rukojeť
4 747,50 Kč/1m
94,95 Kč
Prodejce: taleoo

Edding EcoLine 25, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Kuličkový hrot, Vícebarevný, Plast, 1 mm, Inkoust na alkoholové bázi
145,32 Kč
Prodejce: M_plus_L

Šálek na čištění zubů – dětský, modrý | Slon | HYDROPHIL
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Brabantia Pedal Bin newIcon, 17 cm, 170 mm, 235 mm, 264 mm, 835 g, 180 mm
865,98 Kč
Prodejce: Arthome

Hydratační a vyživující krém Skin Food Light, 75 ml
271,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Natracare 771489, 20 kusů
709,15 Kč/1kg
141,83 Kč
Prodejce: taleoo

Natracare 771464, 20 kusů
1 408,33 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Brabantia Sort & Go, 40 l, Obdélníkový, Zelená, 267 mm, 341 mm, 620 mm
1 532,72 Kč
Prodejce: TCollection

Koš na odpadky s pedálem Brabantia NewIcon 1005524, 3 l, plynulé zavírání, protiskluzová základna, světle modrá
1 017,94 Kč
Prodejce: TCollection

Brabantia Sort & Go 3 l 1 Korb/Körbe Grau (213229)
624,25 Kč
Prodejce: TCollection

The Humble Co. 4 bambusová brčka + 1 kartáček
369,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koš na třídění odpadu Brabantia Sort&Go 1006309, 20 l, skládací, tmavě zelený
1 094,89 Kč
Prodejce: alleop

Brabantia 8710755109805
874,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Brabantia SORT & GO RECYCLE BIN, 40 l, Obdélníkový, Šedá, 267 mm, 341 mm, 620 mm
1 543,64 Kč
Prodejce: somnia24

Pouzdro na zubní kartáček 1 ks
303,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

pandoo POFTTT01 pandoo Taschentücher, 100 St.
69,00 Kč
Prodejce: ALTXCZ

Brabantia Pedal Bin newIcon, 20,6 cm, 206 mm, 266 mm, 292 mm, 1,1 kg, 217 mm
1 017,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mondi 2100005084 NAUTILUS Classic - A4, 80 g/m2, bílá, 500 listů
1 216,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Edding EcoLine 24, 10 kusů, Žlutá, Písková, Žlutá, Písková, Tuba, 2 mm
179,51 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Péče o pokožku za výhodnou cenu
Originální tělové mléko Weleda Skin Food za zvýhodněnou cenu! Rychlé doručení, snadná platba, špičková služba, špičkový produkt, špičková cena
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l