Už jen 1 ks za tuto cenu
Gekeimtes Dinkelbrot naturell 400g
147,57 Kč
368,92 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA1 602,04 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Leimerova strouhanka 400g73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

E'sener špaldový chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Matzen - Špalda 200g
630,50 Kč/1kg
126,10 Kč
Prodejce: taleoo

Vitaminbrot 250g
416,08 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Meisterbäckers - Multigrain 300g
584,67 Kč/1kg
418,25 Kč
-242,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Löffelbiskuits - Dinkel 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pumpernickel 250g
174,16 Kč/1kg
43,54 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jižní Tyrolsko, křehké pečivo "Schüttelbrot" - mini balení, 125g |GOURMET
718,64 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Medový koláč 400g
260,05 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldový suchar neslazený 200g
289,40 Kč/1kg
57,88 Kč
Prodejce: taleoo

Bułka proteinowa 260 g
316,74 Kč/1kg
138,23 Kč
-52,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Špaldové rohlíky 250g
417,12 Kč/1kg
104,28 Kč
Prodejce: taleoo

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Plátky - proso 250g
293,04 Kč/1kg
73,26 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ
naklíčená PŠENIČNÁ špalda* (*z ho ho zemědělství)
POPIS
Ekologický špaldový chléb Essene, vyrobený výhradně z naklíčené špaldy DINKEL. klíčky 2-3 dny staré špaldy se rozemelou a pečou při nízké teplotě (110 °C - 130 °C). Chléb neobsahuje droždí ani kvásek.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota - 963 kJ / 227 kcal
Tuky - 2,0 g
včetně nasycených mastných kyselin - 1,0 g
Sacharidy - 43 g
včetně cukru - 9,0 g
Vláknina - 7,0 g,6 g
Bílkoviny - 9,7 g
Sůl - 0 g
INFORMACE PRO ALERGIKY
může obsahovat SÓJU, OŘECHY a SEMENO
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů
naklíčená PŠENIČNÁ špalda* (*z ho ho zemědělství)
POPIS
Ekologický špaldový chléb Essene, vyrobený výhradně z naklíčené špaldy DINKEL. klíčky 2-3 dny staré špaldy se rozemelou a pečou při nízké teplotě (110 °C - 130 °C). Chléb neobsahuje droždí ani kvásek.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota - 963 kJ / 227 kcal
Tuky - 2,0 g
včetně nasycených mastných kyselin - 1,0 g
Sacharidy - 43 g
včetně cukru - 9,0 g
Vláknina - 7,0 g,6 g
Bílkoviny - 9,7 g
Sůl - 0 g
INFORMACE PRO ALERGIKY
může obsahovat SÓJU, OŘECHY a SEMENO
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů
- Seznam přísad
- vařená SÓJA, OŘECHY a SEMENO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 963 kJ / 227 kcal Tuky - 2,0 g včetně nasycených mastných kyselin - 1,0 g Sacharidy - 43 g včetně cukru - 9,0 g Vláknina - 7,6 g Bílkoviny - 9,7 g Sůl - 0 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- TERRASANA NATUURVOEDING B.V., WAAIER 10, 2451 LEIMUIDEN
- Prodejní název
- špaldový chléb Essen
- Výrobce
- Terrasana
- Označení množství
- 400 g
- Kód EAN
- 8713576203516
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů
- Seznam přísad
- vařená SÓJA, OŘECHY a SEMENO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 963 kJ / 227 kcal Tuky - 2,0 g včetně nasycených mastných kyselin - 1,0 g Sacharidy - 43 g včetně cukru - 9,0 g Vláknina - 7,6 g Bílkoviny - 9,7 g Sůl - 0 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- TERRASANA NATUURVOEDING B.V., WAAIER 10, 2451 LEIMUIDEN
- Prodejní název
- špaldový chléb Essen
- Výrobce
- Terrasana
- Označení množství
- 400 g
- Kód EAN
- 8713576203516
K tomu se hodí také

E'sener špaldový chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Naklíčený pšeničný chléb 400g
322,47 Kč/1kg
128,99 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PINSA400 g - TERRASANA
484,95 Kč/1kg
193,98 Kč
Prodejce: taleoo

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g
135,40 Kč/1kg
67,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen venkovský chléb krájený bez lepku bez laktózy 400g
275,82 Kč/1kg
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krups KP2401, Espresso kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Bílá
3 622,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Stolek 80x36x80 cm s mramorovým vzhledem | Wohnling
2 664,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FineBuy_de

oneConcept Kebap Master gril na kebab, gyros, se skleněnými dveřmi, vertikální
2 794,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

XMaster mini řetězová pila 1000 W, se 2 akumulátory 2,0 Ah, 6palcovou vodicí lištou, akumulátorovou řetězovou pilou, zahradními
1 008,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg