5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Eco Style Stylingový gel s arganovým olejem 32oz 946ml
1 172,85 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 145,29 Kč-27,56Kč
1 210,67 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

ECO Styler Styling Gel Olive Oil 16oz
689,60 Kč/1l
326,18 Kč
Prodejce: somnia24

Eco Styler Żel do stylizacji z olejem arganowym, 473ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
583 119,97 Kč/1kg
291,56 Kč
Prodejce: somnia24

ECO Styler Styling Gel Curl & Wave 32oz.(růžová)
1 147,65 Kč/1kg
1 147,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ECO Styler Styling Gel Coconut Oil 16oz.
553,36 Kč/1l
261,74 Kč
Prodejce: TR8

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
2 785,97 Kč/1kg
1 459,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eco Styler, Profesionální stylingový gel, Maximální fixace, Gel na vlasy, 1 kus
726,62 Kč/1l
343,69 Kč
Prodejce: somnia24

Morgan's Pomáda na vlasy Classic Almond Oil Shea Butter, 100 g
3 510,00 Kč/1l
351,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

100% přírodní bambucký olej 250ml
1 520,80 Kč/1l
380,20 Kč
Prodejce: somnia24

Krém na vlasy As I Am Jamaican (454 g)
759,91 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Krém na vlasy As I Am Jamaican (227 g)
1 859,03 Kč/1kg
422,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ARGANICARE Vlasový sprej k opláchnutí s keratinem a arganovým olejem, 150 ml
2 742,60 Kč/1l
411,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vatika vlasový olej s vaječným proteinem 200 ml
901,30 Kč/1l
180,26 Kč
Prodejce: CasteloStore

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým máslem 113g
1 920,35 Kč/1kg
217,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Difeel Prémiový přírodní arganový olej na vlasy 75ml
8 146,53 Kč/1l
610,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ECO Styler Stylingový gel Arganový olej 32oz.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 0.946 l
- Složení
- Webové stránky gt world
- Výrobce
- Eco Styler
- Kód EAN
- 7483780031780748378003178
- Číslo produktu
- 71720
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 0.946 l
- Složení
- Webové stránky gt world
- Výrobce
- Eco Styler
- Kód EAN
- 7483780031780748378003178
- Číslo produktu
- 71720
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

ECO Styler Styling Gel Olive Oil 16oz
689,60 Kč/1l
326,18 Kč
Prodejce: somnia24

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ochranná fólie na ochranu soukromí pro iPhone 13 sklo obrazovky proti špionáži skleněná fólie 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

Eco Styler Żel do stylizacji z olejem arganowym, 473ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
583 119,97 Kč/1kg
291,56 Kč
Prodejce: somnia24

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 182,67 Kč/1l
763,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Comair Toupierbü. Volume Master, 3-vrstvý, kančí štětiny Toupie Bru
166,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ECO Styler Stylingový gel Black Castor Oil 8oz.
3 585,78 Kč/1kg
917,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ECO Styler Styling Gel Curl & Wave 32oz.(růžová)
1 147,65 Kč/1kg
1 147,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Eco Style Styling Gel Argan Oil 8oz 235ml
4 310,60 Kč/1l
1 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Beautylushh 8944 Sada nástavců pro brusku na nehty XXL
216,07 Kč
-6,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
210,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Philips Series 3000 PowerPro Compact Bezsáčkový vysavač FC9333/09
2 852,00 Kč
Prodejce: Warehouse

INF Šablona šablony oční linky Růžový
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Palmer's Coconut Oil Formula Moisture Gro Shining Hairdress, Ženy, Barevné vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Zacuchané vlasy, Silné vlasy, Proti kudrnacení, Hydratující, Lesklý, Změkčující, 250 g, 236 ml, Sklenice
3 402,50 Kč/1l
1 026,06 Kč
-223,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
802,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
2 785,97 Kč/1kg
1 459,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Čalouněná postel Verona 200233, rám postele s LED osvětlením a lamelovým roštem, 120 x 200 cm
4 482,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Silikonové pouzdro pro Apple iPhone 13 Protective Cover Matt Black Back Cover Pouzdro na mobilní telefon
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Ochranné pouzdro pro iPhone 13 Pouzdro kompatibilní s průhledným silikonovým pouzdrem MagSafe
220,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Zündapp Green 7.7 E Bike d msk trekingov kolo 28 palcu 155 - 185 cm s 21 prevody
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Univerzální sekáček Bosch MMR08R2, plastový kryt, 400 W, nádoba 0,8 l
1 177,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 266,34 Kč
Prodejce: velmontask
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
366,31 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l