5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tělový krém s aloe vera 180 ml3 920,72 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zklidňující dětské tělové mléko Eubos, 125ml1 764,20 Kč/1kg
529,26 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Dermasence Adtop Creme 250 ml2 303,04 Kč/1l
575,76 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion1 416,88 Kč/1l
708,44 Kč
Prodejce: apohealth

Johnson's Baby 3574669909136, 300 ml, Hypoalergenní, Neutrální pH, Dermatologicky testováno
260,47 Kč/1l
278,33 Kč
-200,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,14 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Johnsons, tělový olej, aloe vera, 300 ml
260 466,65 Kč/1kg
111,74 Kč
-33,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,14 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Johnson & Johnson Baby Łagodna oliwka, 200 ml
702,20 Kč/1l
140,44 Kč
Prodejce: Katomix

Johnson's Baby tělové mléko s kokosovým olejem, 500 ml
1 688 749,92 Kč/1kg
1 013,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Babaria Hydratační Tělový Olej S Aloe Vera 400Ml
741,52 Kč/1l
296,61 Kč
Prodejce: somnia24

Herbamedicus Aloe Vera gel (250ml), 11523
257,96 Kč/1l
64,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nivea Baby Oliwka pielęgnacyjna, 200ml
800 719,96 Kč/1kg
200,18 Kč
Prodejce: MANADA

Aloe Vera Balzám Schupp, 200 ml
789,10 Kč/1l
157,82 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Babaria Tělový krém s aloe 400ml
297 749,99 Kč/1l
297,75 Kč
Prodejce: somnia24

Sebamed Rich Lotion 1000ml
1 021,09 Kč/1l
1 021,09 Kč
Prodejce: somnia24

Herbamedicus Měsíčkový balzám (250ml), 11521
480,32 Kč/1l
120,08 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační krém s aloe vera 500 ml
625,14 Kč/1l
312,57 Kč
Prodejce: somnia24

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
625,21 Kč/1l
468,91 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nacomi Balsam arganowy, 150 ml
1 011 176,47 Kč/1kg
171,90 Kč
Prodejce: Katomix

Nacomi Dětská a kojenecká hydratační emulze, 250ml
1 128,80 Kč/1l
282,20 Kč
Prodejce: MANADA

Dexeryl pečující mléko 200 ml
348 379,98 Kč/1l
348,38 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Johnsons Babyöl Aloe Vera 500 ml
Johnson's Aloe Vera Body Oil 500 ml je hydratační pečující krém z řady Johnson's baby care. Je speciálně vyvinutý pro citlivou dětskou pokožku, poskytuje jemný, zahalující pocit čistoty a svěžesti a chrání pokožku díky obzvláště jemnému a šetrnému složení, které hydratuje 10krát více než jiná mléka. Po nanesení po koupání zanechává pokožku jemnou a svěže provoněnou. Johnson's Aloe Vera Care Cream je ideálním doplňkem každodenní péče o dítě a je také ideální pro šetrné odstranění kolébkové čepičky. Krém byl dermatologicky testován a neobsahuje žádné konzervační látky.
Johnsons Dětský olej Aloe Vera 500ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Parfum.
- Výrobce
- Johnson's Baby
- Cílové skupiny
- UnisexDívky
- Kód EAN
- 3574661440408
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Parfum.
- Výrobce
- Johnson's Baby
- Cílové skupiny
- UnisexDívky
- Kód EAN
- 3574661440408
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Johnson & Johnson Baby Łagodna oliwka, 200 ml
702,20 Kč/1l
140,44 Kč
Prodejce: Katomix

Bedtime tělový olej Baby Oil pro děti 200 - Johnson´s
562,50 Kč/1l
112,50 Kč
Prodejce: ProTechShop

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Johnson's Baby Classic ampon 300 ml
198,00 Kč/1l
316,14 Kč
-256,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,40 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dětská ložní souprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – přikrývka a polštář s prošíváním ve tvaru medvídků
486,02 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dětský olej Johnson's Sweet Dreams 300ml
889,40 Kč/1l
266,82 Kč
Prodejce: somnia24

Johnsons, tělový olej, aloe vera, 300 ml
260 466,65 Kč/1kg
111,74 Kč
-33,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,14 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Johnson & Johnson Baby, Oliwka dla dzieci i niemowląt, 300 ml
273 371,44 Kč/1kg
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dětský šampon Johnson's 750ml
160,03 Kč/1l
125,18 Kč
-5,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hrací deka MoMi PASTEL
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
6 108,10 Kč/1l
610,81 Kč
Prodejce: FragraDE

Medicube PDRN Pink Peptide Serum 30 ml
12 789,67 Kč/1l
383,69 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Lionelo Bianka 3v1 Kočárek, autosedačka, skládací, cestovní systém Opěrka zad nastavitelná 360o Čalounění kol, stříška XXL-černá
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Pasabahce 5831700, Čtverec, 300 °C, Sklo, Turecko, 2 kusů
368,34 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Aveeno - Skin Relief Body Oil Spray 200ml
466,60 Kč/1kg
466,60 Kč
Prodejce: VISO

Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka Odsávačka mateřského mléka s volným průtokem pro kojení 2 režimy a 9 nastavitelných úrovní Ochrana proti zpětnému toku s nízkou hlučností Napájení přes USB s 2 lahvičkami na mléko o objemu 150 ml
978,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Simba Lví král, Mufasa dětské povlečení 100x135 cm, 100 % bavlna
495,00 Kč
Prodejce: Krocoworld

PENATEN 4046682004 PENATEN Pflege- und Massageöl 500 ml
385,02 Kč/1l
192,51 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nůžky Canpol s kleštěmi a pilníkem, model 9/809
131,00 Kč
-16,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,90 Kč
Prodejce: LOVI

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 322,33 Kč/1l
669,67 Kč
Prodejce: somnia24

Noční stolek VASAGLE s LED osvětlením, se 3 zásuvkami, bílý
1 943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Axis-Y Korekční sérum proti tmavým skvrnám rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
8 768,60 Kč/1l
438,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

PETIT CHERI kolínská voda 750ml
316,72 Kč/1l
237,54 Kč
Prodejce: EasoMagno

Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový
5 362,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
360,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Samsung Galaxy A51 SM-A515F/DSN, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 10, Modrá
15 522,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l