4,5



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zklidňující krém na obličej Lenitivo 50 ml14 460,00 Kč/1l
723,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Babor SeaCreation The Serum106 991,00 Kč/1l
3 571,35 Kč
-361,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 209,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
FarmStay Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z peptydami, 50ml9 327 666,90 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SKIN1004 Madagaskarský zklidňující krém Centella 75 ml5 853,33 Kč/1l
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mustela 5882631, 100 ml
5 018,10 Kč/1l
501,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zklidňující krém na obličej Mustela, 40 ml - dlouhodobě!
5 500,00 Kč/1l
220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
2 225 000,06 Kč/1kg
222,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bébé sprchový gel Gentle Cleansing Gel Hair and Body pro děti 500 - Mustela
830,00 Kč/1l
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mustela Dětský krém Cold Cream vyživující a hydratační pro suchou pokožku 40 ml
8 537,75 Kč/1l
341,51 Kč
Prodejce: MANADA

Vianek Prebiotický rozjasňující krém na obličej s vitaminem C, 50 ml
1 299,30 Kč/1kg
129,93 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Guinot, pleťový krém pro dlouhodobou péči
52 402,00 Kč/1l
2 620,10 Kč
Prodejce: somnia24

Novaclear Zmatňující krém na akné 40ml - Dlouhodobý účinek!
9 903,75 Kč/1l
396,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Isdin Isdinceutics Flavo-C sérum 15 ml
52 866,67 Kč/1l
793,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
9 753,08 Kč/1l
507,16 Kč
Prodejce: somnia24

Cosrx Krem na obličej s kyselinou hyaluronovou 100 g
3 488,40 Kč/1l
348,84 Kč
Prodejce: Visage

Bepanthol Derma Intenzivní krém na obličej, 50 ml Krém
11 353,80 Kč/1l
567,69 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Sebium Kerato+ gel-krém proti akné, 30 ml - Dlouhodobý!
14 491,67 Kč/1l
434,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SOLVERX Atopický pleťový krém - zvláčňující 50ml
7 264,00 Kč/1l
363,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ahava Osmoter Concetrate vyhlazující krém
17 373,60 Kč/1l
868,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 30 52 ml
7 865,19 Kč/1l
408,99 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis:
Stelatopia zvláčňující krém na obličej na bázi výtažku ze slunečnicových semínek byl speciálně vyvinut pro děti s pokožkou náchylnou k atopii.
Poskytuje dlouhotrvající hydrataci a zklidňuje pocit svědění na podrážděných místech pokožky. Lze použít na novorozence* a na oční víčka a oční okolí dítěte.
* Včetně předčasně narozených dětí mimo novorozenecké oddělení.
Složení:
VODA/VODA/VODA, PROPANEDIOL DIKAPRYLÁT, C10-18 TRIGLYCERIDY, GLYCERIN, TRIISOSTEARIN, GLYCERYL STEARÁT CITRÁT, OLEJ ZE SEMEN RICINUS COMMUNIS, MÁSLO BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MÁSLO), NEZMÝDELNĚNÝ OLEJ ZE SEMEN HELIANTHUS ANNUUS (SLUNEČNICE), 1,2-HEXANDIOL, CETYLALKOHOL, POLYAKRYLÁTOVÝ CROSSSPOLYMER-6, STEAROYLGLUTAMÁT SODNÝ, GLYCERYLKAPRILÁT, HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ, CITRÁT SODNÝ, KYSELINA CITRONOVÁ, GLYCYRRHIZÁT DIPOTASSIUM, TOKOFEROL, EXTRAKT Z PLODŮ PERSEA SIMA (AVOKÁDO) , CERAMID NP, FYTOSFINGOSIN
Návod k použití:
Praktická tuba krému se snadno vejde do kabelky. Balení dávkuje správné množství krému na obličej dítěte.
Krok 1
Stiskněte tubu a naberte krém do dlaní. Stačí malé množství.
Krok 2
Rozetřete krém mezi prsty, aby se zahřál.
Krok 3
Ráno a večer jemně naneste na obličej svého dítěte. Opatrně naneste na oční víčka a oční okolí, vyhněte se přímému kontaktu s očima vašeho dítěte.
Mustela Stelatopia zvláčňující krém na obličej zklidňuje a doplňuje pokožku obličeje vašeho dítěte náchylnou k ekzémům a poskytuje jí dlouhotrvající hydrataci a komfort.
• Složení obsahuje přírodní složky, jako je destilát slunečnicového oleje.
• Složení bez vůně a nemastné.
• Hypoalergenní a testováno pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.
Pleťový krém Stelatopia
Mustela Atopic
Skin (40 ml) Pleťový krém Stelatopia Mustela Atopic Skin (40 ml) je kvalitní přípravek určený pro náročné lidi, kteří dbají o svou image a vzhled a chtějí tu nejlepší kosmetiku pro každodenní péči o svou krásu. Patříte mezi ně? Pokud ano, jsou pro vás 100 % originální výrobky Mustela jako stvořené.
- Objem: 40 ml
- Doporučené použití: Atopická pleť
- Vlastnosti: Složení obsahuje: 1: Neobsahuje parabeny
- Typ: Pleťový krém
Weasel Stelatopia CrA me A 0mollient Visage EmolliA
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Mustela se řadí pod pleťové krémy a byl vytvořen speciálně pro děti. Toto balení obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Mustela Stelatopia Crème Émolliente Visage Velmi suchá / atopická pleť 40ml
STELATOPIA zvláčňující krém na obličej 40 ml
- Hmotnost
- 0.055 g
- Objem
- 40 ml
- Složení
- Mustela Stelatopia zvláčňující krém na obličej 40ml - Dlouhodobý!
- Výrobce
- Cílové skupiny
- DětiŽeny
- Kód EAN
- 3504105031572
- Číslo produktu
- KEYHT7KU4V
- Hmotnost
- 0.055 g
- Objem
- 40 ml
- Složení
- Mustela Stelatopia zvláčňující krém na obličej 40ml - Dlouhodobý!
- Výrobce
- Cílové skupiny
- DětiŽeny
- Kód EAN
- 3504105031572
- Číslo produktu
- KEYHT7KU4V
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Německý zákon o likvidaci baterií (Batterieentsorgungsgesetz)
K tomu se hodí také

Mustela Stelatopia Čistící olej pro klidnou koupel, extra velký objem 500ml
813,56 Kč/1l
406,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mustela Stelatopia Lipid Replenishing Cream, 300 ml - Dlouhodobá platnost!
1 499 999,93 Kč/1kg
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
625,21 Kč/1l
468,91 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Arendo 1200W TURBO sada ručních mixérů 4v1, nerezová ocel, mixér, mixovací tyč, ruční mixér, šlehací metla, odměrka, sekáček, stříbrná/bílá
1 164,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Elektrické autíčko Mercedes G, černé, Jednomístné sedátko, Lithiová baterie, 2,4 GHz DO, 2XMOTOR, USB, SD karta, ORGINAL licence
5 315,00 Kč
Prodejce: BeneoShop

Čistící olej Mustela pro jemnou péči o pokožku, 500 ml
722,60 Kč/1l
361,30 Kč
Prodejce: VISO

Mustela Bébé Hydra Bébé Facial Cream 40 ml
6 489,00 Kč/1l
259,56 Kč
Prodejce: VISO

Mustela Stelatopia Lipidový Hydratační Krém, 150 ml
2 365,87 Kč/1l
354,88 Kč
Prodejce: MANADA

Mustela BéBé Stelatopia vyživující čisticí gel Cleansing Gel 500 ml
430,11 Kč
Prodejce: VISO

Mustela Pěnový Šampon pro Kojence 150 ml, Jemná péče o dětské vlasy. Šetrně čistí a hydratuje, hypoalergenní a bez parabenů.
2 009 176,48 Kč/1kg
341,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mustela Stelatopia, 150 ml, Dermatologicky testováno
2 270,73 Kč/1l
340,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
2 225 000,06 Kč/1kg
222,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Mustela Bébé Gentle Shampoo 500 ml
610,00 Kč/1l
305,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zklidňující krém na obličej Mustela, 40 ml - dlouhodobě!
5 500,00 Kč/1l
220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rozplétací sprej na vlasy pro děti Mustela, 200 ml
1 832,90 Kč/1l
366,58 Kč
Prodejce: somnia24

Mustela 5882631, 100 ml
5 018,10 Kč/1l
501,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dětský masážní olej (Baby Oil) 100 ml
254 949,99 Kč/1l
254,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mustela Bébé Foam Shampoo for Newborns 150 ml
1 459,47 Kč/1l
218,92 Kč
Prodejce: Bugelo

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

KIDUKU® Dětský zimní fusak Dětský zimní fusak Dětský zimní fusak Kočárek Buggy
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Wolketon Dětská vanička Děti skládací Skládací koupání Bezpečné 3 v 1 0-6 let
1 007,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

CEBA BABY Podložka přebalovací měkká (50x70) Big Bear
428,00 Kč
-39,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
389,00 Kč
Prodejce: FEEDO

Mustela 5882631, 50 ml
6 018,60 Kč/1l
300,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Musti Parfémovaná Voda 50 ml - vůně pro každodenní péči o pleť
7 843,40 Kč/1l
392,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mustela Bébé No Rinse Soothing Cleansing Water čisticí voda pro děti 300 ml
961,23 Kč/1l
288,37 Kč
Prodejce: VISO

MONZANA, fusak do kočárku a pro kočíky
800,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Goleto

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%17% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
17%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
845,30 Kč
Prodejce: apohealth
12 075 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

La Mer Hydratační jemný krém



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
7 668,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders
127 812,50 Kč/1l

Cr?me Fine 50 ml
8 681,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders
173 635,20 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 879,69 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
417,76 Kč
Prodejce: apohealth
4 177,60 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(185)Počet hodnocení: 185
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 641,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders
121 370,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

La Mer The Treatment Lotion



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 659,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 590,00 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-361,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 209,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders
106 991,00 Kč/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzální pleť, 75 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 261,88 Kč
-58,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 203,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders
29 384,67 Kč/1l

Celltone – Šnečí gel – Pleťový krém



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 384,00 Kč
Prodejce: Lebula
2 767 999,87 Kč/1kg

La Mer Hydratační jemný krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 242,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders
149 506,00 Kč/1l