4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Temptation tělové mléko pro ženy 236 ml5 099,70 Kč/1kg
1 346,32 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Sisley Soir de Lune tělový krém pro ženy 150 ml16 959,00 Kč/1l
2 543,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Tělové mléko Byredo Gypsy Water7 493,20 Kč/1l
1 685,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

White Tea tělový krém Wild Rose pro ženy 384 - Elizabeth Arden
1 141,86 Kč/1kg
491,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden - White Tea Ginger Lily Body Cream 400ml
542,69 Kč/1kg
542,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tělový krém Green Tea Pistachio Crunch 500ml
1 137,06 Kč/1l
568,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Tělové mléko se zeleným čajem 500 ml
638,00 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden, balzám na tělo Green Tea, 200 ml
1 485,80 Kč/1l
297,16 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kneippovo zpevňující tělové mléko Rose Petals 200 ml
806,15 Kč/1l
161,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Jo Malone English Pear & Freesia tělový krém pro ženy 175 ml
10 336,91 Kč/1l
1 808,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alyssa Ashley White Musk tělové mléko pro ženy 500 ml
726,86 Kč/1l
363,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alyssa Ashley Vanilla tělové mléko pro ženy 500 ml
654,00 Kč/1l
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Parfémovaná tělová mlha White Musk (Body Mist) 100 ml
5 868,50 Kč/1l
586,85 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,12 Kč/1kg
393,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bulfresh - Tělové mléko Rose 300 ml
399,27 Kč/1l
119,78 Kč
Prodejce: RosesOils

Estee Lauder Beautiful Body Lotion 250 ml
5 402,92 Kč/1l
1 350,73 Kč
Prodejce: somnia24

Lolita Lempicka Sweet balsam do ciała, 75ml
2 459,20 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
White Tea Mandarin Blossom od Elizabeth Arden je tělový krém pro ženy inspirovaný citrusovou květinovou vůní, která má nejprve osvěžující nádech mandarinky, citronu, bergamotu a exotického ovoce. Dále se rozvinou neodolatelné tóny jasmínu, květu pomerančovníku, neroli a bílého čaje. Spodní tóny tvoří ambroxan, osmanthus, nezaměnitelná vůně cedrového dřeva a pižma.
Dámský tělový krém
mandarinka,bergamot,citron,tropické ovoce
bílý čaj,jasmín,květy pomerančovníku,neroli
pižmo,cedr,vonokvětka,ambroxan
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom tělový krém FemmeWomen 400 ml
Tělový krém White Tea Mandarin Blossom od značky Elizabeth Arden. Vámi vybrané balení má objem 400 ml.
- Hmotnost
- 459 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 008580557406285805574062085805574062
- Číslo produktu
- EAA0123069
- Hmotnost
- 459 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 008580557406285805574062085805574062
- Číslo produktu
- EAA0123069
K tomu se hodí také

White Tea tělový krém Wild Rose pro ženy 384 - Elizabeth Arden
1 141,86 Kč/1kg
491,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops tělový krém pro ženy 400 ml
922,50 Kč/1l
369,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
4 167,50 Kč/1l
416,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
9 169,88 Kč/1l
733,59 Kč
Prodejce: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
14 244,53 Kč/1l
1 068,34 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
7 459,30 Kč/1l
745,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir parfémovaná voda unisex 75 ml
15 077,07 Kč/1l
1 130,78 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Elizabeth Arden Tělové mléko se zeleným čajem 500 ml
638,00 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Club de Nuit Intense Woman EDP 105 ml W
5 761,90 Kč/1l
605,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Větvičník slívový, Santalové dřevo
7 808,40 Kč/1l
780,84 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Pride Fakhar Extrait EDP 100 ml W
5 937,50 Kč/1l
593,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
8 497,25 Kč/1l
679,78 Kč
Prodejce: FragraDE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Dávkovač
1 292,12 Kč/1l
516,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Hydratující, Zklidňující, Suchá pokožka, 250 ml, 238 g
2 231,60 Kč/1l
557,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea EDT 100 ml W
6 359,80 Kč/1l
635,98 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
4 188,50 Kč/1l
418,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Jantar, Pižmo, Santalové dřevo
4 442,40 Kč/1l
444,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Summer EDT 100 ml W
4 335,00 Kč/1l
433,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Denní sérum pro omlazení pleti v kapslích 90,0 ks
10 495,83 Kč/1l
1 889,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vyživující tělový krém Green Tea Citron Freesia Honey Drops (Body Cream) 500 ml
982,00 Kč/1l
491,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Lotus EDT 100 ml W
3 956,30 Kč/1l
395,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
8 786,40 Kč/1l
878,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Našla jsem zde svůj oblíbený tělový krém za nejlepší cenu a přišel velmi rychle.
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Rozhodně doporučujeme.
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý tělový krém s krásnou vůní
Kupuji ho znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 10. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Rychlé dodání, špičková cena a velmi dobrý produkt. Líbí se mi to!
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
647,50 Kč
Prodejce: apohealth
6 475,00 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l

Varikosette krém – podpora pro nohy, prokrvení a každodenní péči o pokožku, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Mixa Ceramidy Protect tělový balzám 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
676,59 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 691,47 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
20 558,00 Kč/1kg

Softto+Plus Milk Therapy lotion obličej tělo bambucké máslo protein 120 ml
480,76 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 006,33 Kč/1l