Mutti Tomato Polpa 6x400g – Rajčata nakrájená najemno, celková hmotnost 2400g

543,16 Kč

181,05 Kč / 1l

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
1 451,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
1 030,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
216,60 Kč/1l
86,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mumiová rajčatová dřeň s česnekem 400g
Mumiová rajčatová dřeň s česnekem 400g
265,27 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
72,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
34,15 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
127,30 Kč/1kg
50,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Datterini Pelati 220 g italské cherry rajčátka bez slupky v konzervě
Mutti Datterini Pelati 220 g italské cherry rajčátka bez slupky v konzervě
268,73 Kč/1l
59,12 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Pulpa Pomidorowa Drobno Krojona 5 kg
Mutti Pulpa Pomidorowa Drobno Krojona 5 kg
105,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
590,95 Kč
-63,16 Kč
527,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Mutti Tomato Pelati 6x400g – Rajčata loupaná, 2400g, balení 6 ks
Mutti Tomato Pelati 6x400g – Rajčata loupaná, 2400g, balení 6 ks
235,20 Kč/1kg
564,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mutti Tomatoes Polpa Pezzi2500g – kouskyrajčat, 100% přírodní
Mutti Tomatoes Polpa Pezzi2500g – kouskyrajčat, 100% přírodní
186,54 Kč/1kg
466,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cirio rajčata celá bez slupky 2,5 kg
Cirio rajčata celá bez slupky 2,5 kg
104,34 Kč/1kg
302,59 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rolnik Nakrájené rajčata 400 g
Rolnik Nakrájené rajčata 400 g
63 130,43 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,69 Kč
-55%
29,04 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Pudliszki Tomatová drť 2,5 kg
Pudliszki Tomatová drť 2,5 kg
124,67 Kč/1kg
364,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
331,90 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cirio rajčata v konzervě pelati 400 g loupaná bez slupky italská
Cirio rajčata v konzervě pelati 400 g loupaná bez slupky italská
134 875,00 Kč/1kg
32,37 Kč
Prodejce: foodperium

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vítejte ve světě Mutti Polpa - dokonalého požitku pro všechny milovníky rajčat! Nejjemnější rajčatová dužina pochází ze 100% produkce rajčat a nabízí nesrovnatelnou chuť a sametovou konzistenci. Skvěle se hodí do omáček, polévek, těstovinových pokrmů a mnoha dalších. S obsahem 400 g je naše balení Polpa ideální do každé kuchyně. Objevte kvalitu Mutti a dopřejte si pravou italskou chuť. Objednejte si nyní a vneste do svých pokrmů chuť Itálie!

%0a

Hmotnost: 400 g

%0a

Složení: Složení: rajčata 99,8 %, sůl.

%0a

Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.

%0a%0a%0a%0a%0aPrůměrné
nutriční hodnoty:%0a%0a%0a%0a%0aKalorická hodnota

(kj / kcal)

%0a%0a%0a

110 kj / 26

kcal%0a%0a%0a%0a%0a%0a%0aTuky

%0ad z toho

nasycené mastné kyseliny%0a%0a%0a0a0

,2

g%0a<0,1

g%0a%0a%0a%0a%0aSacharidy

%0ad z toho

cukr%0a%0a%0a3

,9 g%0a2

,8

g%0a%0a%0a%0aBílkoviny%0a1,2
g%0a%0a%0aSůl%0a0,30 g%0a%0a%0a%0a%0a
%0a

Mutti S.p.A.

%0a

Via Traversetolo 28

%0a

43022 Montechiarugolo,

%0a

Parma

%0a

Italia

%0a

Mutti Tomato Polpa 6 x 400g - Rajčata nakrájená najemno, ideální do omáček, polévek a různých pokrmů. Vyrobeno ze 100% italských certifikovaných rajčat. Složení: 99,8% rajčata, sůl. Nutriční hodnoty na 100 g: 26 kcal, tuky 0,2 g, nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 3,9 g, cukry 2,8 g, bílkoviny 1,2 g, sůl 0,3 g. Celková hmotnost: 2400g.
Objem
3 l
Seznam přísad
Složení: Rajčata 99,8 %, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g/ml: Energie: 110 kJ / 26 kcal Tuk: 0,20 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 3,90 g z toho cukry: 2,80 g Bílkoviny: 1,20 g Sůl: 0,30 g
Hmotnost
2400 g
Potravinářský podnik
Mutti S.p.A., Via Traversetolo 28, Piazza PR, 43122, IT
Prodejní název
Mutti Tomaten polpa 6x400G
Výrobce
Mutti
Číslo produktu
Mutti-Polpa-6x400g
Kód EAN
8005110170263

Objem
3 l
Seznam přísad
Složení: Rajčata 99,8 %, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g/ml: Energie: 110 kJ / 26 kcal Tuk: 0,20 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 3,90 g z toho cukry: 2,80 g Bílkoviny: 1,20 g Sůl: 0,30 g
Hmotnost
2400 g
Potravinářský podnik
Mutti S.p.A., Via Traversetolo 28, Piazza PR, 43122, IT
Prodejní název
Mutti Tomaten polpa 6x400G
Výrobce
Mutti
Číslo produktu
Mutti-Polpa-6x400g
Kód EAN
8005110170263
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
741,66 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 064,28 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
31,54 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
72,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
34,15 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
66,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 301
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark
Obrázek produktu pro Černá dárková taška MERRY CHRISTMAS v sadě 6 kusů - dárková taška na láhev
Černá dárková taška MERRY CHRISTMAS v sadě 6 kusů - dárková taška na láhev
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Relaxdays 10025023, Bílá, 4 police/polic, MDF, MDF, 500 mm, 500 mm
Relaxdays 10025023, Bílá, 4 police/polic, MDF, MDF, 500 mm, 500 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 922,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Obrázek produktu pro Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 Kč
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
71,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
37,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 87
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Mutti Double Concentrated, Rajčatová pasta, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
Mutti Double Concentrated, Rajčatová pasta, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
345,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
48,36 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Vánoční ozdoby sada 100 kusů | stříbrné
Vánoční ozdoby sada 100 kusů | stříbrné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 33
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Obědová termoska VENUS 5 l z oceli
Obědová termoska VENUS 5 l z oceli
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 84
595,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz
Obrázek produktu pro Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 110
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa
Obrázek produktu pro Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 47
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 805
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Inateck BK2007, QWERTY, Touchpad, Apple, iPad Air 11 Inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 Inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9..., Šedá, Stav baterie, Bluetooth, Caps Lock, Nabíjecí
Inateck BK2007, QWERTY, Touchpad, Apple, iPad Air 11 Inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 Inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9..., Šedá, Stav baterie, Bluetooth, Caps Lock, Nabíjecí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 58
1 508,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ochranný kryt pro Samsung Galaxy S22 Ultra Case Transparent Slim Cover Clear Case
Ochranný kryt pro Samsung Galaxy S22 Ultra Case Transparent Slim Cover Clear Case
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 208
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405
Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Černé olivy Hellriegel bez pecky
Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čočka Bonduelle 400g
Čočka Bonduelle 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Norw.Gurken-Salat 1000g
Norw.Gurken-Salat 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 Kč
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z norských okurek 530g
Salát z norských okurek 530g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Červené zelí Kühne
Červené zelí Kühne
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg