5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
217,33 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125062, Tvrdé gumové bonbóny, 175 g, Lékořice, Černá, 1343 kJ, 317 kcal
2 079,83 Kč/1kg
363,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové bonbóny Jahnke plněné salmiakovou solí originální recept 125g
486,16 Kč/1kg
60,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
Skvělá kombinace jemné, pikantní a lahodné lékořice. Sallos Black Soft je měkká lékořicová pochoutka bez živočišné želatiny.
Villosa Vertriebsgesellschaft mbHDechant-Sprünken-Str. 53-57
46446 Emmerich (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, škrob, 8,8 % šťáva z lékořice, hnědý cukrový sirup, modifikovaný škrob, 1,6 % salmiaková sůl, přírodní aromata, rostlinný olej (slunečnicový), potahová látka: včelí vosk, bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1497 kJ / 352 kcal Tuky: 0,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: 87 g, z toho cukr: 57 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,05 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Villosa
- Číslo produktu
- 59540
- Kód EAN
- 4030300572040
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, škrob, 8,8 % šťáva z lékořice, hnědý cukrový sirup, modifikovaný škrob, 1,6 % salmiaková sůl, přírodní aromata, rostlinný olej (slunečnicový), potahová látka: včelí vosk, bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1497 kJ / 352 kcal Tuky: 0,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: 87 g, z toho cukr: 57 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,05 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Villosa
- Číslo produktu
- 59540
- Kód EAN
- 4030300572040
K tomu se hodí také

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
217,33 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg