Instant nudlová polévka s příchutí kimchi 120 g

84,79 Kč

565,27 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
6 591,00 Kč/1kg
395,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
5 663,71 Kč/1kg
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
408,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Gulášová polévka Menzi připravená k podávání
Gulášová polévka Menzi připravená k podávání
225,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
847,91 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
387,10 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro NONGSHIM Kimchi Ramyeon 120g 5-pack
NONGSHIM Kimchi Ramyeon 120g 5-pack
665,43 Kč/1kg
399,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Instantní polévka ramen Shin Ramyun 114g - Nong Shim
Instantní polévka ramen Shin Ramyun 114g - Nong Shim
493,33 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Mama Bezlepková instantní polévka s rýžovými nudlemi s příchutí dušeného hovězího masa (55g), 102152
Mama Bezlepková instantní polévka s rýžovými nudlemi s příchutí dušeného hovězího masa (55g), 102152
462,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Instantní ramenová polévka Shin Ramyun 68 g – Nong Shim
Instantní ramenová polévka Shin Ramyun 68 g – Nong Shim
896,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro NONGSHIM Shin Ramyun JAYFAI Tom Yum 123g | Instantní nudle pikantní | Gourmet Spicy
NONGSHIM Shin Ramyun JAYFAI Tom Yum 123g | Instantní nudle pikantní | Gourmet Spicy
431,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
53,05 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
39,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Instantní polévka Red shin ramyun 120g - Nongshim
Instantní polévka Red shin ramyun 120g - Nongshim
338,46 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Instantní polévka Miso 4x10g
Instantní polévka Miso 4x10g
3 200,25 Kč/1kg
128,01 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Amino Rosol instantní nudlová polévka s kuřecí příchutí 59 g
Amino Rosol instantní nudlová polévka s kuřecí příchutí 59 g
413,22 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
24,38 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Instantní polévka Kim Chi Ramen 120g - Nong Shim Kimchi

Instantní polévka Kim Chi Ramen 120g od Nong Shim je rychlá a pohodlná volba pro milovníky intenzivních chutí korejské kuchyně. Tato pikantní polévka ramen kombinuje výraznou chuť tradičního kimči - fermentovaného korejského zelí - s bohatými a komplexními tóny koření a nabízí autentický zážitek z vaření během několika minut.

Balení o hmotnosti 120 g obsahuje vše, co potřebujete k přípravě zdravého a hřejivého jídla, včetně předem naporcovaných nudlí ramen a bohatě ochuceného a aromatického koření. Stačí přidat horkou vodu, počkat několik minut a pak si můžete vychutnat hloubku chuti, která dokonale vystihuje podstatu korejské kuchyně.

Polévka Kim Chi Ramen od společnosti Nong Shim je nejen chutná, ale nabízí také nádech pikantnosti, takže je ideální pro ty, kteří hledají jídla s charakterem. Pikantní pokrmy, jako je tato polévka, jsou často ceněny pro svou schopnost povzbudit chuť k jídlu a dodat teplo, takže se doporučují zejména pro chladnější dny.

Jako jeden z předních korejských výrobců ramenu je společnost Nong Shim proslulá svými vysoce kvalitními výrobky, které se snadno připravují a zároveň si zachovávají autentickou chuť a kvalitu. Díky tomu je polévka Kim Chi Ramen vynikající volbou pro každého, kdo ocení rychlé, chutné a výživné jídlo, ať už potřebuje rychlý oběd v práci nebo zahřívací večeři doma.

Složení: Těstoviny (87 %): pšeničná mouka, bramborový škrob, palmový olej, sůl, regulátory kyselosti: uhličitan draselný (E501), uhličitan sodný (E500), fosforečnan sodný (E339); emulgátor: (E322 - obsahuje sóju); koření (kvasničný extrakt, sójové boby, česnek, pšeničný škrob), extrakt ze zeleného čaje (oligosacharidy, čajové katechiny), barvivo: riboflavin (E101): (maltodextrin, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina (sója, pšenice), sůl, kvasničný extrakt, hořčičný olej), sůl, cukr, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutamát sodný (E621), guanylát disodný (E627), inosinát disodný (E631); koření (maltodextrin, česnek, glukóza, černý pepř), potravinářská kyselina: posyp (3 %): kimči vločky 1 % (čínské zelí, česnek, červená chilli paprička), bok choy, mrkev, zelená cibule čistá hmotnost: 120 g Energetická hodnota na 100 g: 1800 kJ/427 kcal Tuk 13 g, z toho nasycené tuky 6,5 g Sacharidy 68 g, z toho cukry 4,9 g Bílkoviny 9,6 g Sůl 4,5 g Země původu: Jižní Korea Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Nečekejte, objednejte si ještě dnes a ochutnejte pravou Koreu! Kupte si nyní a vychutnejte si pikantní aroma kimchi!



20 balíčků instantních nudlí kimči

Příprava: Do 550 ml vroucí vody přidejte nudle a obsah sáčků. vařte 4 minuty. Dobře promíchejte a podávejte.

Jedná se o 1 balení!!! Ne 20 balení!!!

Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Nong Shim
Prodejní název
Instantní nudle, Kimchi-Geschmack
Výrobce
Obsah balení
1 kus
Číslo produktu
7681
Kód EAN
8801043157742

Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Nong Shim
Prodejní název
Instantní nudle, Kimchi-Geschmack
Výrobce
Obsah balení
1 kus
Číslo produktu
7681
Kód EAN
8801043157742
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
589,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,77 Kč
-4%
70,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 2036
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Obrázek produktu pro IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
847,91 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,93 Kč
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
176,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 309,99 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 25
175,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
387,10 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Nongshim Instant Nudeln Tempura Udon Big Bowl 16er Pack (16 x 111g)
Nongshim Instant Nudeln Tempura Udon Big Bowl 16er Pack (16 x 111g)
620,90 Kč/1kg
68,92 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
[ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
339,18 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Obrázek produktu pro ISO 15672 Přepravní taška pro zvířata černá
ISO 15672 Přepravní taška pro zvířata černá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
606,00 Kč
Prodejce: SLEVIR
Obrázek produktu pro Samyang 8801073211667, Instantní nudle ramen, 80 g, Kuřecí maso, Spicy, Mléko, Sója, Pšenice, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Instantní nudle ramen, 80 g, Kuřecí maso, Spicy, Mléko, Sója, Pšenice, 330 kcal, 12 g
846,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
227,37 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení

Obrázky od zákazníků

Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Kvalita
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů
Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l
Obrázek produktu pro Gulášová polévka Menzi připravená k podávání
Gulášová polévka Menzi připravená k podávání
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml
Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
590,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hrnec na hrachovou polévku
Hrnec na hrachovou polévku
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G
Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml
Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vermicelli Suppe
Vermicelli Suppe
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ
Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuřecí polévkové pasty
Kuřecí polévkové pasty
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg