5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung382,43 Kč/1kg
764,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g530,20 Kč/1kg
668,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500385807, Sušenka, Mléčná čokoláda, Bílá čokoláda, 150 g, 524 kcal, 2190 kJ, 7,2 g
1 344,40 Kč/1kg
201,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Kinder Cards, Čokoládové pochoutky, Další, 128 g, 2134 kJ, 510 kcal, 42,5 g
671,00 Kč/1kg
107,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
1 142,06 Kč/1kg
904,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
707,08 Kč/1kg
697,89 Kč
Prodejce: somnia24

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kinder Cards oplatky plněné mlékem a kakaovou náplní 76,8 G (6 kusů)
996,87 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix

Oplatky "Manner Schokolade", čokoláda, 75 g, MANNER 52475
437,50 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Hellma cantuccini 60 kusů, 1 balení (1 x 480 g)
1 001,33 Kč/1kg
480,64 Kč
Prodejce: somnia24

Manner Original neapolské křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 75g
466,67 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lambertz Balena chlebíčky hořká čokoláda 125g balení po 5 kusech
1 730,72 Kč/1kg
216,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oplatky - plnotučné mléko 125g
936,48 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dinkelové křupavé placky – mléčná čokoláda, 100g, balení po 3 kusech
1 328,27 Kč/1kg
398,48 Kč
Prodejce: taleoo

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
470,00 Kč/1kg
188,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Karty Kinder 4347 v praktické sadě 30 kusů jsou ideální pro kreativní projekty, poznámky nebo blahopřání. Vysoce kvalitní karty jsou vyrobeny z pevného kartonu a nabízejí hladký povrch pro nejlepší výsledky psaní tužkou, perem nebo fixem.
Technické údaje
Obsah: 30 prázdných karet (bez potisku)
Formát: Standardní velikost (např. A6 nebo uvedená velikost)
Materiál: karta 250 g/m² (na přání zákazníka, pokud se liší)
Barva: bílá nebo podle skutečné barvy výrobku
Povrch: bez povrchové úpravy/matný (případně "lesklý")
Balení: plastová fólie nebo kartonový obal
Informace vyžadované zákonem
Výrobce/odesílatel: Úplná adresa osoby, která uvádí výrobek na trh (povinnost EU)
Příklad: "Kinder GmbH, Musterstraße 1, 12345 Musterstadt, Německo".Označení Pokud je to relevantní (např. u hracích karet s věkovou klasifikací)
Upozornění na věk: Žádné malé části, které by mohly být spolknuty - vhodné od 3 let (je-li relevantní)
Země původu: " [země]" (např. "EU" nebo konkrétní země)
EAN kód: 8000500290897
Další povinné informace
Informace o recyklaci: "Likvidace prostřednictvím papíru/kartonu" (pro kartonové obaly)
Případné materiálové složení: "100% recyklovatelný" (pokud je to relevantní)
Poznámky k přizpůsobení
Přizpůsobte formát, tloušťku materiálu a barvu skutečným vlastnostem výrobku.
Pokud jsou karty potištěné, je třeba popsat potisk (např. "30 karet s motivy zvířat").
U hracích karet jsou vyžadována dodatečná upozornění (norma EN71).
Kinder Cards oplatková specialita s kakaovým krémem 25g balení po 30 kusech
Kinder Cards jsou dvě tenké křupavé oplatky s lahodnou mléčnou a kakaovou náplní. Světlá a kakaová oplatka uzavírají krémovou náplň a zajišťují jedinečnou chuť. Dvě Kinder Cards jsou vždy baleny společně. S kinder Cards máte sladkost vždy u sebe.
30 x 2 jednotlivě balené oplatkové speciality s jemným odstředěným mléčným krémem a kakaovým krémem
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanemE-Mail:[email protected]Lahodné sušenkové oplatky kinderZnačka kinder přišla opět s něčím lahodným: oplatkovými kartami kinder. Jsou neuvěřitelně tenké, překvapivě krémové a ne příliš sladké.jedinečný chuťový zážitekPrvní sušenkové oplatky od kinder s krémovou mléčnou a kakaovou náplní chutnají malým i velkým. Pečlivě vybrané ingredience bez konzervantů a barviv zaručují tu nejlepší kvalitu. kinder karty jsou k dostání - jednotlivě balené - v balení po 30 kusech, takže jsou ideální na svačinu mezi jídly nebo na cesty. Šikovná pochoutka pro každé roční období a každou příležitost. informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2157/516 kJ/kcalTuky 26,9 gz toho nasycené mastné kyseliny 12,9 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 55,5 gz toho cukry 43,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 11,9 gsůl 0,438 gVitamíny a minerální látky -
Dětské karty (30 x 26g)
Karetní hra pro ty, kteří mají chuť na sladké: Kinder karty jsou dvě tenké křupavé oplatky s lahodnou mléčnou a kakaovou náplní. Jedna světlá a jedna kakaová oplatka uzavírají lahodnou krémovou náplň a poskytují jedinečný chuťový zážitek, který si oblíbily nejen děti. Praktické: Dvě Kinder Cards jsou vždy zabaleny společně - jsou tak ideální na cesty, do kanceláře nebo jako sladký doplněk do krabičky na svačinu do školy. S kinder Cards máte vždy sladké eso v rukávu.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sušené odstředěné MLÉKO (28 %), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka (15 %), nízkotučné kakao (4 %), slunečnicový olej, emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; vanilin. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 510,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 134,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 12,10 Sacharidy: 55,20 Sacharidy, z toho cukr: 42,50 Tuky: 26,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,30 Sůl: 0,52g
- Hmotnost
- 768 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Oplatková specialita plněná jemným odstředěným mléčným krémem a kakaovým krémem
- Výrobce
- Kinder
- Počet kusů
- 30
- Číslo produktu
- 4347
- Kód EAN
- 8000500290897
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sušené odstředěné MLÉKO (28 %), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka (15 %), nízkotučné kakao (4 %), slunečnicový olej, emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; vanilin. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 510,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 134,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 12,10 Sacharidy: 55,20 Sacharidy, z toho cukr: 42,50 Tuky: 26,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,30 Sůl: 0,52g
- Hmotnost
- 768 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Oplatková specialita plněná jemným odstředěným mléčným krémem a kakaovým krémem
- Výrobce
- Kinder
- Počet kusů
- 30
- Číslo produktu
- 4347
- Kód EAN
- 8000500290897
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack
3 356,02 Kč/1kg
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
856,89 Kč/1kg
1 002,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Double White 40er (40x18,2g)
1 827,42 Kč/1kg
1 330,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
1 142,06 Kč/1kg
904,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
69 226,96 Kč/1kg
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
449,17 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nike Boty Air Max 270, AH6789001
3 937,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 085,12 Kč/1kg
268,98 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg