Inebrya Color Natural Intense (7/00 Intense Blonde) 100 ml

207,00 Kč

2 070,00 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 2. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Loreal Majirel 7.44 3x50ml
Loreal Majirel 7.44 3x50ml
5 039,53 Kč/1l
755,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro 7.40 L'Oreal Majirouge Coloration Cream
7.40 L'Oreal Majirouge Coloration Cream
6 158,60 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
5 832,17 Kč/1l
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
6 018,60 Kč/1l
300,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Inebrya Color Pure (7 Pure Blonde) 100 ml
Inebrya Color Pure (7 Pure Blonde) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Garnier, Color Naturals, Odstín na Vlasy 7 Blond
Garnier, Color Naturals, Odstín na Vlasy 7 Blond
765,60 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
114,84 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Montibello Cromatone K 6.62 60ml
Montibello Cromatone K 6.62 60ml
2 130,17 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
127,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Syoss Color 9_53 Zářivě stříbřitý 50 ml
Syoss Color 9_53 Zářivě stříbřitý 50 ml
3 199 000,08 Kč/1kg
319,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Fanola crema colore Barvicí krém 100 ml
Fanola crema colore Barvicí krém 100 ml
1 671,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
119,90 Kč
-19,60 Kč
100,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
3 347,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
200,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Inebrya Color Matte (5/8 Light Chestnut Matte) 100 ml
Inebrya Color Matte (5/8 Light Chestnut Matte) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Barva na vlasy Topchic (Hair Color) 60 ml, 3VV
Barva na vlasy Topchic (Hair Color) 60 ml, 3VV
3 347,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
200,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Montibello Cromatone C 7.7 60ml
Montibello Cromatone C 7.7 60ml
2 130,17 Kč/1l
212,61 Kč
-84,80 Kč
127,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Goldwell Topchic 8K měděná světlá blond 60ml
Goldwell Topchic 8K měděná světlá blond 60ml
3 347,33 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
246,86 Kč
-46,02 Kč
200,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Evolution of the Color 9 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 9 60 ml
2 448,83 Kč/1l
146,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
2 353,33 Kč/1l
160,93 Kč
-19,73 Kč
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Garnier Color Sensation Krem koloryzujący do włosów 7.0 Delikatnie Opalizujący Blond
Garnier Color Sensation Krem koloryzujący do włosów 7.0 Delikatnie Opalizujący Blond
2 809 900,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
280,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Loreal Majirel 10 3x50ml
Loreal Majirel 10 3x50ml
5 972,87 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Profesionální permanentní barvicí krém s lněným olejem a aloe.

Výjimečná kvalita a vysoký obsah mikropigmentů pro dokonalou barvu a úplné zakrytí šedin.

Široká paleta nápaditých odstínů vám umožní vytvořit intenzivní, zářivé a dlouhotrvající barvy. Synergie lněného oleje a aloe vyživuje a pečuje o vlasy a dodává jim zdravý vzhled, hebkost a lesk.

Produkt je šetrný k pokožce a má jemné působení.

Zvláště přesná technologie barvení váže barevné částice ve vlasech a zabraňuje tak rozptylu pigmentu, který má negativní vliv na krytí šedin a stálost barvy. Díky speciální technologii zaručuje barva Inebrya rovnoměrnou a spolehlivou barvu, která je šetrná k pokožce.

Inebrya Color Coloring Cream:

  • 100% krytí šedivých vlasů
  • Zesvětluje až o 5 odstínů
  • Intenzivní a živé barvy
  • S přídavkem lněného oleje a aloe
  • Jemné, vyvážené složení
  • Bezpečné i pro tu nejcitlivější pokožku hlavy

Jak se čte číslování barev Inebrya?

První číslo udává odstín: 1/0 černá, 3/0 tmavě hnědá, 4/0 hnědá, 5/0 světle hnědá, 6/0 tmavě blond, 7/0 blond, 8/0 světle blond, 9/0 velmi světle blond, 10/0 extra světle blond. Druhé číslo udává dominantní tón a třetí číslo sekundární tón: /0 přírodní, /1 popelavý, /2 fialový, /3 zlatý, /4 měděný, /5 mahagonový, /6 červený, /7 tropický, /8 perleťový. Příklad: 7/73 – tropická zlatá blond.

PŘÍPRAVA: V nekovové misce smíchejte 50 ml barvy Inebrya s 75 ml oxidační emulze Inebrya zvolené koncentrace (poměr míchání 1:1,5). Míchejte, dokud nedosáhnete homogenní konzistence. Barvy ze série Superaufheller by se měly míchat v poměru 1:2 s 40 vol. (12 %) oxidační emulzí.

PRVNÍ APLIKACE: na suché, nemyté vlasy naneste barvicí směs na délky a konečky. Nechte působit 20 minut. Připravte novou směs, naneste ji na kořínky a nechte působit dalších 25–30 minut.

ODROSTY: Směs naneste na kořínky, nechte působit 25–30 minut, poté naneste zbývající směs na délky a konečky a nechte působit 5–10 minut (průměrná doba barvení: 30–40 minut).

UKONČENÍ OŠETŘENÍ: Po uplynutí doporučené doby barvu napěňte a důkladně opláchněte.

Profesionální produkt.



Barva na vlasy




Inebrya Color je profesionální barvicí krém, který poskytuje krásné, přirozené barvy a úplné krytí šedin.Obsahuje aktivní složky v podobě lněného oleje a aloe vera, které pomáhají snižovat riziko podráždění a poskytují přirozenou ochranu vlasů a pokožky hlavy.

Vlastnosti:

100% krytí šedin
zesvětlení až o 5 tónů
intenzivní a zářivé barvy
s přidaným lněným olejem a aloe vera
šetrné vyvážené složení
bezpečné i pro tu nejcitlivější pokožku hlavy

Návod k použití:

V plastové misce smíchejte 50 ml přípravku Inebrya Color Contrast se 100 ml vonné 12% oxidační emulze (v poměru 1:2), dokud nezískáte krémovou konzistenci. Aplikujte v několika sekcích ve vzdálenosti 2 - 3 cm od pokožky hlavy, každou sekci chraňte hliníkovou fólií. Nechte působit 35 - 45 minut v závislosti na typu vlasů. Hojně opláchněte vodou a umyjte šamponem.



Inebrya Color Natural Intense 7 00 Intensives Blond 100 ml

Barva vlasů, barva
Model
Color
Hmotnost
121 g
Objem
100 ml
Složení
AQUA(WATER), CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, POLYSORBATE-80, PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, GLYCOL DISTEARATE, AMMONIA, SORBITAN STEARATE, PALMITIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, OLEYL ALCOHOL, LAURETH-3, CERA ALBA (BEESWAX), BUTYROSPERMUM PARKAI BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKAI (SHEA BUTTER)), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, COCOS NUCIFERA OIL (COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL), SORBITAN OLEATE, CETEARETH-20, HYDROGENATED CASTOR OIL, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROSULFITE, SODIUM SULFITE, ASCORBIC ACID, ETIDRONIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SIMETHICONE, 2,4- DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL, 4-CHLORORESORCINOL, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 2- METHYLRESORCINOL, M-AMINOPHENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, PARFUM (FRAGRANCE).
Barva vlasů
Blond
Výrobce
Inebrya
Kód EAN
8033219166788

Model
Color
Hmotnost
121 g
Objem
100 ml
Složení
AQUA(WATER), CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, POLYSORBATE-80, PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, GLYCOL DISTEARATE, AMMONIA, SORBITAN STEARATE, PALMITIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, OLEYL ALCOHOL, LAURETH-3, CERA ALBA (BEESWAX), BUTYROSPERMUM PARKAI BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKAI (SHEA BUTTER)), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, COCOS NUCIFERA OIL (COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL), SORBITAN OLEATE, CETEARETH-20, HYDROGENATED CASTOR OIL, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROSULFITE, SODIUM SULFITE, ASCORBIC ACID, ETIDRONIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SIMETHICONE, 2,4- DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL, 4-CHLORORESORCINOL, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 2- METHYLRESORCINOL, M-AMINOPHENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, PARFUM (FRAGRANCE).
Barva vlasů
Blond
Výrobce
Inebrya
Kód EAN
8033219166788
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Inebrya Color Ash Intense (8/11 Light Blonde Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (8/11 Light Blonde Intense Ash) 100 ml
2 070,00 Kč/1l
207,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Inebrya Color Natural (8/0 Light Blonde) 100 ml
Inebrya Color Natural (8/0 Light Blonde) 100 ml
1 063,80 Kč/1l
142,77 Kč
-36,39 Kč
106,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Inebrya Color Ash (7/1 Blonde Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash (7/1 Blonde Ash) 100 ml
1 217,20 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
121,72 Kč
Prodejce: Bugelo
Obrázek produktu pro Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Inebrya Color Ash Intense (6/11 Dark Blonde Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (6/11 Dark Blonde Intense Ash) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Inebrya Color Pure (7 Pure Blonde) 100 ml
Inebrya Color Pure (7 Pure Blonde) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Light Master 8 Úrovní Předtavený 500G
Light Master 8 Úrovní Předtavený 500G
1 874,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
937,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Inebrya Color Pastel (Lavander) 100 ml
Inebrya Color Pastel (Lavander) 100 ml
1 063,80 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
142,77 Kč
-36,39 Kč
106,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 135
4 622,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Inebrya Color Violet (8/02 Light Blonde Violet Pastel) 100 ml
Inebrya Color Violet (8/02 Light Blonde Violet Pastel) 100 ml
2 500,00 Kč/1l
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2122
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
296,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro Echosline Echos Look Twister Cream Krém pro definování kudrlinek, 225 ml
Echosline Echos Look Twister Cream Krém pro definování kudrlinek, 225 ml
667,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
210,37 Kč
-23,41 Kč
186,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Fanola No Yellow - Intenzivní šampon pro neutralizaci žlutého nádechu, 100ml
Fanola No Yellow - Intenzivní šampon pro neutralizaci žlutého nádechu, 100ml
1 267,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
126,77 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Inebrya Ice Cream Balance Shampoo 1000 ml
Inebrya Ice Cream Balance Shampoo 1000 ml
293,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
216,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
216,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Regenerační šampon pro vlasy: Intenzivní Hydratace a Vyživení, 350ml
Regenerační šampon pro vlasy: Intenzivní Hydratace a Vyživení, 350ml
372,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
130,20 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Alter Ego ChromeEgo Color Care Color Protection Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml
Alter Ego ChromeEgo Color Care Color Protection Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml
493,43 Kč/1kg
199,87 Kč
-34,57 Kč
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Inebrya Ice Cream Keratin Keratin One Leave-In Multi-Action Spray Cream 200 ml
Inebrya Ice Cream Keratin Keratin One Leave-In Multi-Action Spray Cream 200 ml
987,15 Kč/1l
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
231,40 Kč
-33,97 Kč
197,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 62
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Alter Ego ChromeEgo Silver Maintain Anti-yellow Shampoo neutralizující šampon pro platinově blond a šedivé vlasy 300 ml
Alter Ego ChromeEgo Silver Maintain Anti-yellow Shampoo neutralizující šampon pro platinově blond a šedivé vlasy 300 ml
551,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Alter Ego CureEgo Hydraday Whipped Cream hydratační pěna na vlasy 200 ml
Alter Ego CureEgo Hydraday Whipped Cream hydratační pěna na vlasy 200 ml
1 100,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
239,50 Kč
-19,43 Kč
220,07 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Alter Ego CureEgo Silk Effect Shampoo šampon pro uhlazení a lesk vlasů 300 ml
Alter Ego CureEgo Silk Effect Shampoo šampon pro uhlazení a lesk vlasů 300 ml
691,37 Kč/1l
241,04 Kč
-33,63 Kč
207,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Echosline Energy Lotion sérum pro slabé a jemné vlasy 125 ml
Echosline Energy Lotion sérum pro slabé a jemné vlasy 125 ml
2 083,92 Kč/1l
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Inebrya 4.0 Barva na vlasy 100 ml
Inebrya 4.0 Barva na vlasy 100 ml
1 041,90 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
142,77 Kč
-38,58 Kč
104,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratin na vlasy
CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratin na vlasy
1 484,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 969,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Natureza Btox Cenoura Mrkev
Natureza Btox Cenoura Mrkev
1 400,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 801,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ybera DISCOVERY QUARTA CAMADA - Reconstructor Exo CromaTech 500 g
Ybera DISCOVERY QUARTA CAMADA - Reconstructor Exo CromaTech 500 g
1 568,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 137,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukce vlasů
Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukce vlasů
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 033,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Natureza Cafe Verde Ntox vyhlazující a vyživující zákrok - 1000g
Natureza Cafe Verde Ntox vyhlazující a vyživující zákrok - 1000g
1 288,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 288,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Love Potion Love Tox Brunette botox na vlasy 1000 ml
Love Potion Love Tox Brunette botox na vlasy 1000 ml
1 456,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 456,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Limba Reconstruction Treatment - Zákrok Profesionální Rekonstrukce Vlasů
Limba Reconstruction Treatment - Zákrok Profesionální Rekonstrukce Vlasů
1 679,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 239,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Love Potion Love Tox Blond 1000 ml na vlasy
Love Potion Love Tox Blond 1000 ml na vlasy
1 287,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 287,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loreal Majirel 7.44 3x50ml
Loreal Majirel 7.44 3x50ml
755,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Loreal Majirel 6 2x50ml
Loreal Majirel 6 2x50ml
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 809,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 8.34 50 ml
L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 8.34 50 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 748,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 10 60 g
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 10 60 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
7 698,83 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 1 50 ml
L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 1 50 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 829,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 7.40 L'Oreal Majirouge Coloration Cream
7.40 L'Oreal Majirouge Coloration Cream
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 158,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 5.0 60 g
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 5.0 60 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 765,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oréal Professional Inoa oksydacyjna farba do włosów 10.1
L'Oréal Professional Inoa oksydacyjna farba do włosów 10.1
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
377,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 298,83 Kč/1l