5,0



Na základě 102 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Další informace o reklamě
Günthart potravinářské barvivo růžové 20 g2 740,00 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Heera Food Color Yellow 25g866,00 Kč/1kg
30,31 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,98 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Potravinářské Barvivo V Prášku Zelené Potravinářské Barvivo Na Dortovou Zmrzlinu56,36 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
3 966 600,10 Kč/1kg
396,66 Kč
Prodejce: Store-Germany

Rainbow Dust ProGel, Gel, Žlutá, Umělé potravinářské barvivo, Mandlová pasta, Těsto na dort, Cukrová pasta, 25 g, Tuba
3 628,57 Kč/1kg
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes FunColours Metalická potravinářská barva zlatá 30 ml
4 800,00 Kč/1kg
144,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Gum pasta bílá 250g
364,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Rychlá startovací sada potravinářských barev Colour Mill 12x 20 ml
8 200,00 Kč/1l
1 968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kuchendekorationen

Barva ve spreji perleťová 100ml modrá
2 210,00 Kč/1l
221,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Gelová barva limetka 20g
4 200,00 Kč/1l
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Colourgel Verde Bosco 20g tmavě zelená gelová barva - Modecor
25 549,00 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Funcakes Funcolors Sada pastových barev 8 x 30 g
2 116,67 Kč/1kg
508,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Gelová barva hnědá 20g
14 196,00 Kč/1l
283,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Gelová barva (Carmine Red) karmínově červená 35 g
3 266,67 Kč/1kg
98,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Sada naturálních prachových barev - 8ks
20 453,75 Kč/1kg
490,89 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

Semiš ve spreji malinový Sametové potravinářské barvivo 100 ml malinový
2 264,50 Kč/1l
226,45 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

PME gelová barva - červená
3 200,00 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Funcakes Paste Colour Dark Brown 30g
1 800,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wilton gelová barva Kelly Green 28g - zelená
Koncentrát gelové potravinářské barvy.
Hmotnost balení 28 g. Barva je určená k barvení jakýchkoliv cukrářských hmot - krémů, glazur, gelů, těst, modelovacích hmot - tzv. na párátko. Vnášíme od malého množství až po docílení požadovaného odstínu.
Vhodné pro potraviny na vodní bázi. Není vhodné pro barvení čokolády.
Maximální použitelná dávka: 0,58 g / 100 g.
Složení: glukózový sirup, cukr, zvlhčovadlo (glycerol (E422)), voda, barviva (E102, E133), škrob, regulátory kyselosti (kyselina citronová (E330)), citráty sodné (E331), zahušťovadlo (agar (E406))), konzervant (sorbát draselný (E202)).
E102 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
Může obsahovat mléko, sóju, pšenici, arašídy, ořechy, ryby, korýši, celer, hořčici, sezam a měkkýše.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup Cukr Zvlhčovadlo: E422 Glycerin Voda Barvivo: E102 Tartrazin, E133 Brilantní modř FCF Škrob Antioxidant: E330 Kyselina citronová Kyselina: E330 Kyselina citronová, E331 Citronan sodný Želírující látka: E406 Agar-agar Konzervační látka: E202 Sorban draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- není nutné uvádět
- Hmotnost
- 28 g
- Potravinářský podnik
- NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
- Prodejní název
- Potravinářské barvivo
- Výrobce
- Wilton
- Číslo produktu
- 04-0-0046
- Kód EAN
- 708960587820070896058782
- Seznam přísad
- Glukózový sirup Cukr Zvlhčovadlo: E422 Glycerin Voda Barvivo: E102 Tartrazin, E133 Brilantní modř FCF Škrob Antioxidant: E330 Kyselina citronová Kyselina: E330 Kyselina citronová, E331 Citronan sodný Želírující látka: E406 Agar-agar Konzervační látka: E202 Sorban draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- není nutné uvádět
- Hmotnost
- 28 g
- Potravinářský podnik
- NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
- Prodejní název
- Potravinářské barvivo
- Výrobce
- Wilton
- Číslo produktu
- 04-0-0046
- Kód EAN
- 708960587820070896058782
K tomu se hodí také

Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
153,26 Kč
Prodejce: VISO

Glasurfarbe, Icing Colour Teal 28 g
5 724,29 Kč/1kg
160,28 Kč
Prodejce: VISO

Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
3 966 600,10 Kč/1kg
396,66 Kč
Prodejce: Store-Germany

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia potravinářské barvivo fialové 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 687,00 Kč/1l
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Royal Icing 900 g
281,11 Kč/1kg
253,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Originální profesionální sada sáčků na pipetování Kaiser 7dílná La Forme Plus
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dr. Oetker 2456, Bílá, 30 kusů
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
129,46 Kč
-2,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
95,00 Kč
-2,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia potravinářské barvivo modré 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 687,00 Kč/1l
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

PME potravinářské barvivo ve spreji rose gold 100ml
2 220,00 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

KAPAK Karton na dorty, bílý, 30 x 30 x 30 cm, s uchem
311,37 Kč/1m
93,41 Kč
Prodejce: KapakBox24

Rainbow Dust ProGel, Gel, Žlutá, Umělé potravinářské barvivo, Mandlová pasta, Těsto na dort, Cukrová pasta, 25 g, Tuba
3 628,57 Kč/1kg
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Belissia potravinářské barvivo smaragdově zelená 10ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. polevy a mnoho dalšího.
10 687,00 Kč/1l
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
332,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší barvy vůbec
Barvy Wilton používám už léta, pro mě osobně nejlepší potravinářské barvy, můžete s nimi obarvit vše, ať už těsto, krémy, těstoviny, rýži atd. Stačí jen trochu barvy pro skvělý výsledek.
Ohodnoceno dne 25. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře a rychle
Barvy na polevy Wilton používám už léta - jsou prostě dobré. Poprvé jsem si je objednala v Kauflandu. Zásilka dorazila za 24 hodin - neuvěřitelně rychle...
Ohodnoceno dne 23. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré barvy
Potravinářské barvy používám k barvení fondánu. Tato sada získává plný počet bodů, protože obsahuje velmi krásné barvy té nejlepší kvality!
Ohodnoceno dne 10. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Potravinářské barvivo Wilton
Toto potravinářské barvivo jsem koupila již mnohokrát. Její použití je velmi úsporné. Skvěle barví, dobře kryje a dodává krémům, dortům a zákuskům fantastický vzhled.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi spokojen, skvělý produkt a rychle dodán
Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý výsledek barvení
S barvou jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní potravinářské barvivo
Nejlepší barva na polevu dodaná rychle. Děkuji
Ohodnoceno dne 22. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše velmi dobré
Vynikající a vysoce kvalitní značka. Jsem velmi spokojen.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Belissia Lebensmittelfarbe Set Ostern 7x10ml extrem hoch konzentriert. flüssig zum Färben von Getränken. Teig. Toppings und allen anderen Lebensmitteln



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
231,39 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
23 139,00 Kč/1l

Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
314,97 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
3 149,70 Kč/1l

Colourgel Verde Bosco 20g tmavě zelená gelová barva - Modecor



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
25 549,00 Kč/1l

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Barvivo 5 g – bílé, 1 balení.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102 196,00 Kč/1kg

FunCakes metalické potravinářské barvivo červené 30 ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
451,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15 034,00 Kč/1l

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
2 756,80 Kč/1l

Žlutý barevný gel Giallo Chiaro gelová barva 20g - Modecor



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
283,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
14 182,50 Kč/1l

Colourgel Verde Prato světle zelená gelová barva 20g - Modecor



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
284,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 423,60 Kč/1l

ČERNÉ gelové potravinářské barvivo 30 g – intenzivní a bez lepku
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 606,25 Kč/1kg

Colorgel Pansy Violet Gel-Farbe 20g - Modecor
283,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 464,00 Kč/1kg

Belissia sada potravinářských barev Halloween 5x10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a mnoho dalšího



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
193,77 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
19 377,00 Kč/1l

Belissia sada potravinářských barev Vánoce 5x10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a mnoho dalšího.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
194,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
19 452,00 Kč/1l

Belissia sada potravinářských barev Dino 5x10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
193,77 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
19 377,00 Kč/1l

CHEF Vegan Like Chicken Tekutý koncentrát s kuřecí příchutí 1000ml
854,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,09 Kč/1l

Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
10 646,00 Kč/1l

Belissia potravinářské barvivo třešňově červené 10ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
106,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
10 615,00 Kč/1l

Potravinářské barvivo jahodově červené 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
107,04 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
10 704,00 Kč/1l

Belissia potravinářské barvivo modré 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
10 687,00 Kč/1l

Belissia potravinářské barvivo fialové 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
10 687,00 Kč/1l