5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l177,21 Kč/1l
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Tekuté mýdlo "Degtjarnoe", s dávkovací lahvičkou, 300 ml180,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Palmolive pěnové mýdlo Raspberry 250ml317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Tekuté mýdlo Hammam 300ml278,53 Kč/1l
83,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mýdlo na ruce - Citrusová náplň 1 litr
334,63 Kč/1l
334,63 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo levandule 1l, náplň do mýdla levandule
243,21 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo, mýdlo na ruce sensitiv 1 litr, náhradní náplň
208,05 Kč/1l
208,05 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo na ruce - kanystr s měsíčkem lékařským 10L
202,22 Kč/1l
2 022,18 Kč
Prodejce: taleoo

Dove Care & Protect Hydratační Tekuté Mýdlo 500 ml - Ochrana a Péče o Pokožku
97,34 Kč/1l
48,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

SONETT Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 200 ml
1 347,20 Kč/1l
269,44 Kč
Prodejce: Emerosa

Kinderseife – tekuté mýdlo pro děti, 300 ml | SODASAN
299,83 Kč/1l
89,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pěnové mýdlo - Sensitive náplň 1l
201,05 Kč/1l
201,05 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo na ruce - měsíček lékařský 300ml
517,10 Kč/1l
155,13 Kč
Prodejce: taleoo

Sírové mýdlo
3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čisticí prostředek 10 litrů | SONETT
150,82 Kč/1l
1 508,17 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté - levandulové a olivové mýdlo 1L
240,79 Kč/1l
240,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Klar Seifen Kinderseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
121,48 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Sonett Tekuté mýdlo na ruce Měsíček 1 l
379,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Tekuté mýdlo Konwaliowe 1L
50,71 Kč/1l
50,71 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nádherně sladká pěna s ovocnou vůní přímo z dávkovače dělá z mytí rukou pro děti potěšení.
- Jemné mycí mýdlo pro citlivou dětskou pokožku
- Alkalická péče o ruce, obličej a celé tělo
- Vyrobeno ze 100% rostlinných olejů z ho ho pěstování
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Doporučeno pro děti od 3 let.
Skladujte pokud možno při teplotě od 10 °C do 25 °C. Teplota může krátkodobě klesnout pod toto rozmezí nebo je překročit, aniž by došlo k poškození výrobku.
SONETT Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 10 l
Pěnové mýdlo pro jemné čištění citlivé dětské pokožky
a šetrné k životnímu prostředí. Složení s pečujícím kokosovým a olivovým olejem nedráždí pokožku. Příjemnou ovocnou vůni si děti zamilují. Pouze k vnějšímu použití. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře. Může vyvolat alergickou reakci.
Náhradní náplň k produktu - SONETT Pěnové mýdlo pro děti s měsíčkem 200ml.
Vyrobeno z rostlinných bio olejů.
Biologické odbourávání
Mýdlo ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým v odpadní vodě, své vlastnosti snižující povrchové napětí (primární odbourávání). Vápenaté mýdlo je následně ze 100 % rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Pro mikroorganismy je proto snadné je kompletně rozložit. Etanol je do přírodního cyklu navrácen během několika hodin.
Celý obal je recyklovatelný
Zásady drogerie SONETT
- Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
- Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
- Suroviny při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ho zemědělství nebo volného sběru
- Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
- Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ů.
Technické údaje:
Hustota: (20°C) cca. 1,003 g/cm³
Hodnota pH: nezředěný cca. 8,5-9
Složení:
Aqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Alcohol denat.
*certified organically grown
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Mýdlo z olivového oleje z certifikované ekologické/biodynamické produkce: 5 – 15 %Rostlinný alkohol (ethanol) konvenční: 5 – 10 %Mýdlo z kokosového oleje z certifikované ekologické produkce: 5 – 10 %Sladový tenzid konvenční: 1 – 5 %Rostlinný glycerin z certifikované ekologické produkce: 1 – 5 %Spagyrický extrakt z měsíčku z certifikované ekologické produkce: < 1 %Citrát konvenční: < 1 %Esenciální oleje z citronové trávy, sladké pomeranče, litsea, bílé jedle, ylang-ylangu a levandule z certifikované ekologické produkce: < 1 %Bylinné extrakty z certifikované ekologické produkce / divoké sběru: < 1 %Voda, upravená do 100 %INCIAqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Alcohol denat., Glycerin*, Citric Acid, Calendula Officinalis Extract*, Cymbopogon Flexuosus Oil*, Citrus Sinensis Peel Oil*, Litsea Cubeba Fruit Oil*, Abies Alba Leaf Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Cananga Odorata Flower Oil*, Laurus Nobilis Leaf Extract*, Boswellia Serrata Gum*, Gold, Commiphora Myrrha*, Olea Europaea Fruit Oil*, Viscum Album Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*Esenciální oleje obsahují: Citral*, Limonene*, Linalool*, Linalyl-Acetate**certifikovaná ekologická produkce / divoký sběr
- Výrobce
- Sonett
- Kód EAN
- 4007547207509
- Číslo produktu
- DE2075
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Mýdlo z olivového oleje z certifikované ekologické/biodynamické produkce: 5 – 15 %Rostlinný alkohol (ethanol) konvenční: 5 – 10 %Mýdlo z kokosového oleje z certifikované ekologické produkce: 5 – 10 %Sladový tenzid konvenční: 1 – 5 %Rostlinný glycerin z certifikované ekologické produkce: 1 – 5 %Spagyrický extrakt z měsíčku z certifikované ekologické produkce: < 1 %Citrát konvenční: < 1 %Esenciální oleje z citronové trávy, sladké pomeranče, litsea, bílé jedle, ylang-ylangu a levandule z certifikované ekologické produkce: < 1 %Bylinné extrakty z certifikované ekologické produkce / divoké sběru: < 1 %Voda, upravená do 100 %INCIAqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Alcohol denat., Glycerin*, Citric Acid, Calendula Officinalis Extract*, Cymbopogon Flexuosus Oil*, Citrus Sinensis Peel Oil*, Litsea Cubeba Fruit Oil*, Abies Alba Leaf Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Cananga Odorata Flower Oil*, Laurus Nobilis Leaf Extract*, Boswellia Serrata Gum*, Gold, Commiphora Myrrha*, Olea Europaea Fruit Oil*, Viscum Album Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*Esenciální oleje obsahují: Citral*, Limonene*, Linalool*, Linalyl-Acetate**certifikovaná ekologická produkce / divoký sběr
- Výrobce
- Sonett
- Kód EAN
- 4007547207509
- Číslo produktu
- DE2075
K tomu se hodí také

Dětské pěnové mýdlo - měsíček 200ml
1 581,10 Kč/1l
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na zdobení nehtů, 4x 30ml poly gel na prodloužení nehtů, 3 barvy třpytek, 100 kusů tvaru nehtové špičky, podkladový a vrchní lak (15ml), skluzný roztok 30ml, dárek pro ženy
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Dávkovací koule na prací prostředek, koule na prací gel, 150 ml v 20 ml dělení
233,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Adaptér USB Samsung + kabel Micro-USB černý BULK - EP-TA200EBE
449,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

SONGMICS Odpadkový koš s kovovými nožičkami, odpadkový koš, 30 l, ergonomický, ocelový
1 771,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Tekutý prací prostředek - Levandule, 5 litrů | SONETT
87,50 Kč/1l
437,49 Kč
Prodejce: taleoo

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dětské mýdlo, pěnové mýdlo, náplň do mýdla 1 litr, mýdlo s měsíčkem lékařským
194,27 Kč/1l
194,27 Kč
Prodejce: taleoo

Merax Dětská postel 90x200cm/180x200cm Rozkládací postel s ochranou proti vypadnutí a tvarem střechy, masivní dřevo, jednolůžko a dvoulůžko Dětský domeček
5 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Mýdlo na ruce - Citrusová náplň 1 litr
334,63 Kč/1l
334,63 Kč
Prodejce: taleoo

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Sírové mýdlo Blücher-Schering, 100 g mýdlová kostka
1 726,10 Kč/1kg
172,61 Kč
Prodejce: apohealth

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Mýdlo na ruce - měsíčková náplň 1 litr
354,41 Kč/1l
354,41 Kč
Prodejce: taleoo

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Bosch MUM58720, 3,9 l, Šedá, Červená, Nerezová ocel, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Nerezová ocel
7 646,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Černá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
26 582,43 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WilTec

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zázrak i pro dospělé
Ekzému jsem se zbavila během 2-3 měsíců.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l