5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru2 611,74 Kč/1l
1 305,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Další informace o reklamě
KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml84 990,00 Kč/1kg
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Bolusso Black Massage Oil Warmer - ohřívač masážního oleje 30 až 65 stupňů - Guasha - masážní přístroj - obsahuje 2 dávkovače a masážní nástroj6 033,96 Kč/1l
1 508,49 Kč
Prodejce: ShopToppers

Další informace o reklamě
Olej na péči o pleť s extraktem z třezalky tečkované, 100 ml | PRIMAVERA3 831,90 Kč/1l
383,19 Kč
Prodejce: apohealth

Třezalkový olej Sano, 250 ml OEL
1 434,75 Kč/1kg
573,90 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Třezalkový pleťový olej - 125 ml
3 310,96 Kč/1l
413,87 Kč
Prodejce: apohealth

Alpa masážní gel Kostivál 100ml-poslední 1ks
966,00 Kč/1l
96,60 Kč
Prodejce: MBORetail

Masážní olej Citrus/Lavender/Bergamot 500 ml
342,00 Kč/1l
171,00 Kč
Prodejce: HABYS

Koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Masážní olej Orange, 200 ml OEL
992,15 Kč/1l
198,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
7 979,20 Kč/1l
797,92 Kč
Prodejce: somnia24

Třezalková mast 30ml
5 605,33 Kč/1l
168,16 Kč
Prodejce: taleoo

Bio sezamový olej, 100 ml | PRIMAVERA
2 314,30 Kč/1l
231,43 Kč
Prodejce: apohealth

Pranarom, olej ze světky, 50 ml
10 503,20 Kč/1l
525,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Třezalkový olej 100% Alteya Organics 5 ml
166 352,00 Kč/1l
831,76 Kč
Prodejce: Emerosa

Bio Měsíčkový olej 100 ml
3 510,00 Kč/1l
351,00 Kč
Prodejce: VISO

Bionoble Organický arganový olej 100 ml
19 249,10 Kč/1l
1 924,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bio Levandulový olej 100 ml
3 717,40 Kč/1l
371,74 Kč
Prodejce: VISO

Soivre Arnikový olej s rozmarýnem 200ml
3 574,35 Kč/1l
714,87 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Třezalkový olej Bergland Organic je macerát (olejový extrakt) z květů třezalky s organickým olivovým olejem.
100% bylinný přípravek.
- certifikovaná přírodní kosmetika
- 100% přírodní
Použití : Zevně ke zklidňující péči o citlivou pleť se sklonem k zánětům a alergiím.
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Organický olivový olej, organické květy třezalky tečkované, přírodní vitamin EINCIolea europaea ovocný olej*, extrakt z květů hypericum perforatum*, tokoferol*Suroviny z certifikovaného ekologického zemědělství
- Výrobce
- Bergland
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015184210059
- Číslo produktu
- 21005
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Organický olivový olej, organické květy třezalky tečkované, přírodní vitamin EINCIolea europaea ovocný olej*, extrakt z květů hypericum perforatum*, tokoferol*Suroviny z certifikovaného ekologického zemědělství
- Výrobce
- Bergland
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015184210059
- Číslo produktu
- 21005
K tomu se hodí také

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Brandson ohřívač s ventilátorem, úsporný, keramický ohřívač s ventilátorem, 2000W, 2 úrovně výkonu, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, ochrana proti převrácení, oscilace 35°, champagne
1 741,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: elezone

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

ZMH Stropní Světla LED Stropní Lampa Kulatá 28cm Stropní Lampa Stmívatelná S Dálkovým Ovládáním Tenká 30W Kuchyňská Lampa Pro Obývací Pokoj Ložnice
846,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ZMH

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

Olej na péči o pleť s extraktem z třezalky tečkované, 100 ml | PRIMAVERA
3 831,90 Kč/1l
383,19 Kč
Prodejce: apohealth

ZELURXX 64GB CCD retro kamera, zachycení okamžiků v každém okamžiku, s 16x zoomem, 2,4" displej, HD kvalita, vintage filtr, dětská kamera
851,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Bosch Serie 4 WTH83V03, Stojací, Přední plnění, Kondenzace, Bílá, Otočné, Pravý
19 657,46 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: BRaUN_Elektro

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Candy Smart Pro CSOE H10A2DE-S, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Knoflíky, Otočné, Levý
13 439,25 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Atmosphera 166977B, 1 kusů
999,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusů, 70%, 130 mm
493,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Braun Satin Hair 3 AS 330, Kartáč na horký vzduch, Černá, Modrá, Šeříková, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
3 650,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

KIDUKU® Dětský zimní fusak Dětský zimní fusak Dětský zimní fusak Kočárek Buggy
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, jídelní servis, jídelní servis (24 ks), skořice, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
3 380,00 Kč
Prodejce: NovyNabytok

Relaxdays Pěna na živé květiny, sada 3 kusů, pěna pro aranžování květin, svatba, 7,5 x 20 x 10 cm, zelená
5 379,00 Kč/1kg
537,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

EMSA 515615, Černá, Nerezová ocel, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
1 204,35 Kč
-356,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
847,99 Kč
Prodejce: TR8

T.I.C. - Česnekový olej - 250 ml
882,04 Kč/1l
220,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Orientální vintage koberec s krátkým vlasem do obývacího pokoje, krémový, 160x230 cm
2 539,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: the_carpet

100% přírodní arganový olej 250ml
1 507,44 Kč/1l
376,86 Kč
Prodejce: somnia24

Clatronic KA 3327, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 870 W, Černá, Nerezová ocel
1 186,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada na baňkování Hoopomania 12 kusů se skleničkami na baňkování
1 387,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CRYSTALLOVE 3D masážní přístroj na lifting obličeje s citronovým jantarem
4 138,23 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,77 Kč
Prodejce: apohealth
40 674,61 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA LEMON LUSH 150 ml s citrusovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Incia Babyolie (110 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin
5 636,36 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

MAX Vibe Gel - prémiový přírodní masážní gel pro muže (50 ml)
898,80 Kč
Prodejce: AltaShop
898 799,96 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l