5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
KETO Měkké sušenky s arašídovým máslem 50g5 993,82 Kč/1kg
329,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g533,96 Kč/1kg
672,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Reis-Ringe mit Glasur nach Schokoart - Vollkorn-Keks 110g | WERZ
993,73 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové jablečné kroužky - mléčná čokoláda 90g
1 181,89 Kč/1kg
106,37 Kč
Prodejce: taleoo

Verkade Shuttles Cheese & Cibulová svačina, 150 g – slané sýrové sušenky
636,33 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zakysaná smetana a cibule 100g 24St
3 449,20 Kč/1kg
344,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Reis-Ringe – Citron s čokoládou, 110g | WERZ
1 015,82 Kč/1kg
111,74 Kč
Prodejce: taleoo

Familijne Klasyczne oplatky s jahodovou a smetanovou příchutí 180 g
236,11 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Katomix

Křupky 150g
53 970,00 Kč/1kg
53,97 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zázvorové sušenky 175g
579,54 Kč/1kg
101,42 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

Galbusera Zerograno Bezlepkové kukuřičné a rýžové krekry 320g
110 989,99 Kč/1kg
110,99 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Salinis - tyčinky 75g
36 350,00 Kč/1kg
36,35 Kč
Prodejce: taleoo

Milka Ciastka Sensations 52 g
663,20 Kč/1kg
33,16 Kč
Prodejce: Katomix

Lambertz Zimtsterne 202823 175g
576,65 Kč/1kg
108,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Galbusera bezlepkové sušenky se smetanou a čokoládovými lupínky 220 g
104 500,00 Kč/1kg
104,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
XOX Cibule pikantní cibulové kroužky s pikantní bylinkovou příchutí 100g
Přehled produktů
Cibulové kroužky XOX kombinují pikantní cibulovou chuť s jemně vyváženým bylinkovým nádechem a poskytují mimořádně křupavý chuťový zážitek. Ať už jako svačinka na pohovce, v práci nebo na cestách - vzdušné kroužky potěší svou intenzivní chutí a lehkou, nadýchanou strukturou.
Klíčové vlastnosti
Křupavé pečené cibulové kroužky s bylinkovou příchutí
Intenzivně pikantní díky cibulovému prášku a směsi koření
Lehké a nadýchané na skus - ideální na mlsání mezi jídly
Bez umělých aromat a barviv
Balení 100 g - ideální na sdílení nebo na vychutnání si
Vegetariánské a bez zvýrazňovačů chuti
Tipy k použití
Vychutnejte si přímo ze sáčku jako pikantní svačinku
Skvěle se hodí k dipům, sendvičům nebo pivu
Oblíbené na večírcích, piknicích nebo filmových večerech
Ideální také jako křupavá příloha
Často kladené otázky
Jsou cibule XOX pálivé?
Ne - jsou pikantní, ale ne pálivé, s jemnou bylinkovou příchutí.
Čím se liší od jiných kroužků?
Intenzivní cibulová chuť v kombinaci s pravými bylinkami.
Jsou vhodné pro děti?
Ano, díky mírné pálivosti jsou oblíbené i u dětí.
Hanomagstraße 28
31867 Lauenau (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 60% kukuřičná krupice, 28% slunečnicový olej, maltodextrin, 3% cibulový prášek, mořská sůl, sušená slazená syrovátka, cukr, hydrolyzovaná řepková a kukuřičná bílkovina, kvasničný extrakt, jedlá sůl, koření, petržel, přírodní cibulové aroma, okyselující látka: kyselina mléčná. Může obsahovat stopy arašídů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2145 kj Energie kcal 514 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 2,3GRM Bílkoviny 5,7GRM Sůl 2,4GRM
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s cibulovou příchutí
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 80104
- Kód EAN
- 4031446801018
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 60% kukuřičná krupice, 28% slunečnicový olej, maltodextrin, 3% cibulový prášek, mořská sůl, sušená slazená syrovátka, cukr, hydrolyzovaná řepková a kukuřičná bílkovina, kvasničný extrakt, jedlá sůl, koření, petržel, přírodní cibulové aroma, okyselující látka: kyselina mléčná. Může obsahovat stopy arašídů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2145 kj Energie kcal 514 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 2,3GRM Bílkoviny 5,7GRM Sůl 2,4GRM
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s cibulovou příchutí
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 80104
- Kód EAN
- 4031446801018
K tomu se hodí také

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
699,00 Kč/1kg
55,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

20M 200 LED pohádkové světlo barevné 8 světelných režimů vodotěsné party zahrada vnitřní dekorace vánoční světla
567,99 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Lorenz Nic Nac's, Arašídový oříšek, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová krabička
883,69 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO

Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 730,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g
199,44 Kč/1kg
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Peppermix křupavá bramborová pšeničná svačinka s paprikovou příchutí 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leitz WOW, Plast, Bílá, A4, 242 x 330 x 60 mm, 255 mm, 70 mm
260,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,87 Kč/1kg
59,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zastřihovač/holicí strojek Braun Series 7 MGK7421 Modrý
4 777,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
![Obrázek produktu pro [ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ce2c9104df73b1334f23987f38dec1d0.webp)
[ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
339,18 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
899,27 Kč
Prodejce: somnia24

Herr´s Baked Cheese Curls 113g
1 033,36 Kč/1kg
234,96 Kč
-118,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Denver MC-5220 BLACK, Černá, FM, LCD, Modrá, Pauza, Play, Opakovat vše, Opakovat jednou, Stop, AC
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate s jemnou vanilkovou příchutí 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 204,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Microsoft Windows 11 Pro, Originální výrobce zařízení (OEM), 1 licencí, Německý, 64 GB, 4 GB, 1 GHz
5 517,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Veganské brownies FRA 50 g
167,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 359,80 Kč/1kg