4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g1 446,60 Kč/1kg
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Celozrnné oplatky Manner se sníženým obsahem cukru a lískooříškovou krémovou náplní 300g
426,67 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Manner Originální neapolská oplatka 086526 75g 12 ks/balení.
338,21 Kč/1kg
304,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

Manner Törtchen čokoládové oplatky s kakaovou náplní 400g
421,87 Kč/1kg
168,75 Kč
Prodejce: VISO

Manner Original neapolské křupavé oplatky s lískooříškovým krémem 75g
466,67 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Manner Mozart Mignon plátky s mandlovo-oříškovou náplní 300g
567,10 Kč/1kg
170,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Manner Zarties Slané karamelové křupavé oplatky s karamelem 200g
350,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Manner sušenky Original Neapolitan Minis 7161000 150g
613,33 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Manner 70102019 Vaflové sušenky Vídeňský pozdrav - 300 vaflí po 4,2 g
695,60 Kč/1kg
876,46 Kč
Prodejce: VISO

Manner Snack Minis mléčné čokoládové křupavé kakaové oplatky 5 x 25 g
513,60 Kč/1kg
64,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g
557,53 Kč/1kg
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oplatky "Manner Schokolade", čokoláda, 75 g, MANNER 52475
437,50 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Krakuski ciastka Serduszka czekolada mleczna 171 g
367,28 Kč/1kg
66,11 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Křupavé oplatky Manner s náplní z kokosového krému 400g
Poznejte jedinečnou chuť křupavých oplatek v kombinaci s jemnou náplní z kokosového krému! Manner Knuspino Coconut přesvědčí svou vzdušnou lehkostí a exotickou chutí kokosu - ideální pro všechny, kteří milují krémovou a tropickou chuť.
Proč Manner Knuspino Coconut?
Pro všechny, kteří touží po tropickém chuťovém zážitku! Kombinace jemných oplatkových vrstev a krémové kokosové náplně vytváří jedinečný okamžik požitku - křupavý, krémový a lahodně exotický.
Manner Knuspino Coconut v detailu
Křupavé oplatkové vrstvy - zlatohnědé a vzdušné pečení.
Jemný kokosový krém - krémový, jemný & exotický.
Bez palmového oleje - vědomé požitkářství z vysoce kvalitních surovin.
balení 400 g - ideální na doma nebo na sdílení.
Dokonalá rovnováha mezi křupavostí a krémovostí.
Pro koho je Manner Knuspino Coconut vhodný?
Ideální pro každého, kdo si chce vychutnat exotickou křupavou svačinku - ať už jako sladkou odměnu, ke sdílení s přáteli nebo jako speciální pochoutku ke kávě.
Nejlepší okamžiky požitkářství
Pro tropickou přestávku mezi jednotlivými dny.
Jako sladký doplněk ke kávě nebo čaji.
Ke sdílení s rodinou a přáteli.
Jako krémová kokosová pochoutka pro mezidobí.
Vychutnejte si Manner Knuspino Coconut nyní
Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35
50858 Kolín nad Rýnem (D)
Informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie 2190/524 kJ/kkalcový tuk 30,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 24,0 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 57,0 gz toho cukry 33,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 5,5 gsůl 0,31 gvitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, rostlinné tuky (kokosový, palmový), glukózový sirup, strouhaný kokos (8 % v krému), sušené odstředěné mléko, sušené kokosové mléko (3 % v krému), emulgátor: lecitiny (SÓJA); přírodní aroma, KASEINÁT SODNÝ, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; sůl. Může obsahovat stopy SLADKÝCH ZBOŽÍ a výrobků z nich, MLÉKA a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ (včetně LAKTÓZY), LUPINOVÝCH OVOCÍ a vedlejších produktů, OŘECHŮ a výrobků z nich.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 524 kcal Kalorická hodnota: 2 190 kJ Tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g Sacharidy: 57 g, z toho cukr: 33 g Bílkoviny: 5,50 g Sůl: 0,31 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nichSkořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Prodejní název
- Křupavé vafle s náplní z kokosového krému (80%)
- Výrobce
- Manner
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 20790
- Kód EAN
- 9000331607900
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, rostlinné tuky (kokosový, palmový), glukózový sirup, strouhaný kokos (8 % v krému), sušené odstředěné mléko, sušené kokosové mléko (3 % v krému), emulgátor: lecitiny (SÓJA); přírodní aroma, KASEINÁT SODNÝ, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný; sůl. Může obsahovat stopy SLADKÝCH ZBOŽÍ a výrobků z nich, MLÉKA a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ (včetně LAKTÓZY), LUPINOVÝCH OVOCÍ a vedlejších produktů, OŘECHŮ a výrobků z nich.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 524 kcal Kalorická hodnota: 2 190 kJ Tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g Sacharidy: 57 g, z toho cukr: 33 g Bílkoviny: 5,50 g Sůl: 0,31 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nichSkořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Prodejní název
- Křupavé vafle s náplní z kokosového krému (80%)
- Výrobce
- Manner
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 20790
- Kód EAN
- 9000331607900
K tomu se hodí také

Sušenky Manner citronové plátky 207201000 400g/balení.
671,72 Kč/1kg
268,69 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manner Zarties Slané karamelové křupavé oplatky s karamelem 200g
350,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: YUMZA

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manner Törtchen čokoládové oplatky s kakaovou náplní 400g
421,87 Kč/1kg
168,75 Kč
Prodejce: VISO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Einhell TC-GG 30, Černá, Červená, Keramický, Kůže, Kov, Plast, 1,1 cm, AC, 220 - 240 V, 50 Hz
2 077,00 Kč/1kg
415,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Italský kynutý koláč Bauli Limoncello s citronovou náplní 400g
508,30 Kč/1kg
203,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Manner 445100008 Manner Wiener Gruß sušenky 400,0 g
284,47 Kč/1kg
113,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 10046022, Měkké sladkosti, 1,05 kg, Vodní meloun, Zelená, Červená, 1438 kJ, 338 kcal
266,25 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kousky hořké čokolády 200g
346,80 Kč/1kg
69,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,34 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Trochu moc sladké, musíte mít rádi kokos.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg