4,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Comtesse šneci ca 1Dtz3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Koktejlové třešně, červené, 770 g286,38 Kč/1kg
316,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Koktejlové třešně červené se stopkou, 770 g397,40 Kč/1kg
451,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Palmitos, palmová srdíčka, 800 g363,84 Kč/1kg
327,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle pikantní s piri piri, 110 g
679,47 Kč/1kg
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
491,36 Kč/1kg
245,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šneci z vinice La Comtesse ca2Dtz
2 758,25 Kč/1kg
330,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Krabí máslo Kulinářská hamburská specialita 380g
1 206,61 Kč/1l
458,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaštanové pyré, přírodní, 430 g
635,80 Kč/1kg
289,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
548,74 Kč/1kg
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburg Labskaus
392,17 Kč/1l
156,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coertjens Cabonnades 850 g konzervované maso (Tafelspitz)
639,01 Kč/1kg
543,16 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Brechbohnen 680g
112,97 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Vegetariánské klobásy 200g
294,34 Kč/1kg
111,85 Kč
Prodejce: taleoo

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zupa góralska kwaśnica Szubryt 460 g
139,97 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Zbrojownia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krabí maso - krabí maso NOVÉ s 30% podílem masa z nožiček
,Výživové hodnoty a složení:- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- RAKOVINNÉ MASO 70 %, voda, sůl, okyselující látka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty: https://dunekacke.de/Crabmeat-170-g/10097
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- LA COMTESSE
- Prodejní název
- Krabí maso, 170 g
- Výrobce
- La Comtesse
- Číslo produktu
- 23825
- Kód EAN
- 4008314100979
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- RAKOVINNÉ MASO 70 %, voda, sůl, okyselující látka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty: https://dunekacke.de/Crabmeat-170-g/10097
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- LA COMTESSE
- Prodejní název
- Krabí maso, 170 g
- Výrobce
- La Comtesse
- Číslo produktu
- 23825
- Kód EAN
- 4008314100979
K tomu se hodí také

Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krabí maso, 150 g
2 833,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
491,36 Kč/1kg
245,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Jürgen Langbein Pečený jus jemná gurmánská pasta na tmavé omáčky 50g
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YATE Kettlebell soft 6 kg
520,00 Kč
Prodejce: Yate

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

eisl ruční sprcha do koupelny, umyvadlová sprcha pro dodatečnou montáž, chrom
615,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,09 Kč/1kg
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

La Comtesse šneci ca 1Dtz
3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle pikantní s piri piri, 110 g
679,47 Kč/1kg
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plody marockých kaparů (se stopkou)
830,17 Kč/1kg
149,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Krabben
352,32 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Keř kafírové limetky, výška 70–100 cm – Citrus Hystrix, kafírová limetka, Combava, Papeda – exotická limetková rostlina do kuchyně, na balkon a terasu
727,91 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
1 831,35 Kč/1kg
102,87 Kč
-7,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
25% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
25%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Dobrý produkt
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg