5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření9 747,00 Kč/1l
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Roleski Musztarda Sarepska 175 g1 340,57 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hřebíček, 4 balení po 250 g859,36 Kč/1kg
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Al Amier Harissa, pálivá chilli pasta 130 g606,23 Kč/1kg
78,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
1 249,36 Kč/1kg
349,82 Kč
Prodejce: somnia24

Citrónový pepř70 g SONNENTOR
1 957,14 Kč/1kg
137,00 Kč
Prodejce: Covitar

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
506,06 Kč/1kg
432,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann fenyklová semínka celá náplň balení sladká příchuť 50g
1 826,80 Kč/1kg
91,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2076330001 WIBERG Muskatnüsse ganz Gewürz, 300,0 g
2 995,67 Kč/1kg
898,70 Kč
Prodejce: somnia24

Kotanyi Rozmarýn nasekaný 16 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

UBENA 3676071002 UBENA Oregano gerebelt Gewürz, 190,0 g
1 504,37 Kč/1kg
285,83 Kč
Prodejce: somnia24

Strouhaná majoránka 160g balení HoReCa
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Celý kmín Prymat 20 g
780,00 Kč/1kg
41,85 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,60 Kč
Prodejce: Katomix

WIBERG 1093989009 WIBERG Senfkörner ganz 380,0 g
746,24 Kč/1kg
283,57 Kč
Prodejce: somnia24

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
679,26 Kč/1kg
625,60 Kč
Prodejce: somnia24

Przyprawa Kotanyi Harissa 215 g
633,21 Kč/1kg
251,25 Kč
-67,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ziele Angielskie Całe Kotányi 13 g
1 645,50 Kč/1kg
56,37 Kč
-41%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,91 Kč
Prodejce: Katomix

Musztarda Gastronomiczna Develey 900 g
142,96 Kč/1kg
135,81 Kč
Prodejce: Katomix

GOCHUGARU paprika na kimči - 100g - NEJLEPŠÍ KOŘENÍ
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal

Kamis Kminek Celý Aromatické koření 15 g
1 353,00 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wiberg Chilis mleté, výrazně pikantní, balení 190 g
Mleté chilli Wiberg v balení 190 g jsou vynikající přísadou pro všechny, kteří chtějí svým pokrmům dodat výraznou pikantnost a hloubku. Tyto mleté chilli jsou pikantní a nabízejí intenzivní chuť, kterou lze v kuchyni využít mnoha způsoby.
Vlastnosti produktu:
- Pikantní chuť: Chilli papričky mají výraznou chuť a jsou ideální pro přípravu pokrmů, které vyžadují výraznou pikantnost.
- Mletá forma: Chilli papričky jsou již namleté, což usnadňuje jejich použití a umožňuje rovnoměrné rozložení pálivosti v pokrmech.
- Univerzální použití: Hodí se pro širokou škálu použití, od tradičních omáček a dušených pokrmů až po marinády a kořenící směsi.
- Praktické balení: V balení o hmotnosti 190 g jsou chilli papričky dobře uchovány a zůstávají dlouho čerstvé.
- Vysoká kvalita: Společnost Wiberg je známá používáním vysoce kvalitních a přírodních surovin, což se projevuje i u těchto chilli papriček.
Tipy pro použití:
Mleté chilli od Wiberg lze přidat přímo do různých pokrmů, aby jim dodaly pikantní ostrost. Hodí se zejména do masových pokrmů, vegetariánských dušených pokrmů a domácích omáček. Chilli se také skvěle hodí do mexické nebo asijské kuchyně.
O společnosti Wiberg:
Wiberg je zavedeným dodavatelem vysoce kvalitních koření a kulinářských produktů, který se vyznačuje svou odborností a vysokou kvalitou svých produktů. Tato značka je oblíbená zejména u profesionálních kuchařů a pomáhá jim vytvářet kreativní a chuťově vynikající pokrmy.
NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 2583395 Freilassing- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.47 l
- Seznam přísad
- Chilis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 379 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1591 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 32 g Sacharidy, z toho cukr: 30,4 g Tuky: 17 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g Vláknina: 24,9 g Bílkoviny: 12 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Chilis geschrotet
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 63386
- Kód EAN
- 9002540838489
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.47 l
- Seznam přísad
- Chilis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 379 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1591 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 32 g Sacharidy, z toho cukr: 30,4 g Tuky: 17 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g Vláknina: 24,9 g Bílkoviny: 12 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 190 g
- Potravinářský podnik
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Prodejní název
- Chilis geschrotet
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 63386
- Kód EAN
- 9002540838489
K tomu se hodí také

Citrónový pepř70 g SONNENTOR
1 957,14 Kč/1kg
137,00 Kč
Prodejce: Covitar

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
1 249,36 Kč/1kg
349,82 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g
1 123,40 Kč/1kg
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Asia Style kořenící směs univerzální 300g
805,73 Kč/1kg
241,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Thai Style Seven Spices aromatický kořenící přípravek 300g
857,13 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg kari koření pomerančový přípravek unikátní směs 280g
1 321,57 Kč/1l
370,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Curry Delhi Style koření hrubé 280g
1 308,25 Kč/1kg
366,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bosch My Way 2, Kapslový kávovar, 1,3 l, Kávová kapsle, 1300 W, Červená
2 263,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

POUZE PRVNÍ POMOCP-10009 Pomůcka pro otvírání lahví a konzerv bílá/modrá
185,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

Grundig TA 7340 Inox Ekmek Kızartma Makinesi, 2 krajíců, Antracit, Nerezová ocel, Knoflíky, Otočné, 950 W, Čína
1 346,99 Kč
-429,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
917,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Wiberg Hendl Knuspri kořenící sůl pikantní směs balení 1250g
332,18 Kč/1l
415,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Severin ZB 8122 Grillzubehör Tasche (ZB8122)
4 493,65 Kč/1m²
2 017,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bialetti Venus box, Moka konvička, 0,3 l, Stříbrná, Nerezová ocel, 6 hrnků, Plast
1 005,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kuchyňská váha Beurer KS 36, 2 kg, funkce TARA, LCD displej, černá
1 076,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

WIBERG 1093816002 WIBERG Pfeffer bunt geschrotet Gewürz, 580,0 g
2 031,21 Kč/1kg
1 178,10 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
426,00 Kč/1kg
170,40 Kč
Prodejce: CasteloStore

Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ruční mlýnek na kávu z nerezové oceli
315,28 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Ankerkraut 4260347890061, Chilli paprička, 65 g, Skleněná nádoba
2 113,38 Kč/1kg
137,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Severin SM 3771, Ponorný mixér, 600 W, Černá, Nerezová ocel
679,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Bomann WA 1365 CB, 6 vafle/vaflí, Srdce (tvar), Černá, Nerezová ocel, 18 cm, 1000 W, 230 V
879,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Topinkovač Alessi Toru se 2 plátky stříbrný
3 364,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arredo70

Gastroback Design Espresso Plus, Espresso kávovar, 1,5 l, Mletá káva, 1250 W, Stříbrná
4 726,86 Kč
Prodejce: BRaUN_Elektro

Red Band ovocná lékořice duo ve 3 sladkých, lahodných variantách 200g
200,90 Kč/1kg
40,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 1030-01, Kávovar na překapávanou kávu, 1,25 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1130 W, Černá
5 424,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Clatronic TA 3802, 4 krajíců, Černá, 1400 W, 220–240, 50/60 Hz
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Open Food 8711000504895, 8 ml, mineral, E331, Salt, Sugar, Coffee, Ground coffee, Dairy, Proteines de lait concentrees eau, Disaccharide,..., 31 kcal, 2,1 g, 2,4 g
1 052,50 Kč/1kg
277,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

ProfiCook PC-BBA 1282, 1,5 kg, Časovač odloženého startu, Skleněný průzor, Časovač, Variabilní kontrola propečení kůrky, Funkce uchování teploty
2 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Severin 5580, Bílá, 1 kusů
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající!
Chuť a pikantnost vždy vynikající!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l