5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g1 740,67 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meßmer 6 bylinných směsí bylinný čaj aromatický 50g 12 balení1 778,32 Kč/1kg
1 066,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meßmer Bezinkový čaj s třešněmi Ovocný čaj s bezinkami 55g1 576,83 Kč/1kg
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meßmer Organic Earl Grey černý čaj s příchutí bergamotu čerstvý 35g2 370,50 Kč/1kg
94,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Heřmánek“, jemně aromatický, balení po 25 ks
11 199,47 Kč/1kg
419,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
9 070,00 Kč/1kg
272,10 Kč
Prodejce: somnia24

Meßmer Peppermint Tea lahodný a svěží chladivý sáčkový čaj 112g
1 283,45 Kč/1kg
141,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herba šípkový čaj s ibiškem osvěžující ovocný 25 sáčků 50g
466,80 Kč/1kg
23,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer zelený čaj tart fresh pleasure 50 čajových sáčků tradiční 87g
705,90 Kč/1kg
141,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
10 437,00 Kč/1kg
417,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Herba Camomile aromatický a jemný heřmánkový čaj 25 sáčků 31g
8 267,33 Kč/1kg
248,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Meßmer Fenykl anýz kmín dvoukomorový sáček v jedné obálce 100g
1 409,40 Kč/1kg
140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Hawaii Kiss Tropical Mango 20 sáčků
1 892,20 Kč/1kg
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bünting čaj Zázvor Citron 40g
1 837,00 Kč/1kg
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zázvor Citron Bylinný čaj s příchutí citronu 40g
2 365,25 Kč/1kg
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bünting čaj ibišek 40g
1 837,00 Kč/1kg
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný čaj Meßmer s příchutí jablka a vanilky 50g
1 801,80 Kč/1kg
90,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 5210846008 Meßmer Fruity CamomileTee 15 Portionen
5 891,00 Kč/1kg
235,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čaj z citronové verbeny - 15 čajových sáčků 27g
3 137,78 Kč/1kg
141,20 Kč
Prodejce: apohealth

Tymiánový čaj - 15 sáčků 27g
3 224,44 Kč/1kg
145,10 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Meßmerheřmánkový čaj aromatické chuti nejjemnější heřmánek 27g
Vychutnejte si heřmánek Meßmer vkvalitě. Pro tento jemný nápoj s aromatickou chutí namíchali čajoví experti Meßmeru ten nejjemnější heřmánek z kontrolovaného ho pěstování podle původní receptury Meßmeru. Výsledkem je jemnýheřmánkový čaj, který je oblíbený zejména večer. Čas pro Čas na šálek klidu.
Ekologic DE-ÖKO-001. Zemědělství mimo EU
Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co KGBosteler Feld 6
21218 Seevetal
NĚMECKO
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Organické Kamillentee
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Prodejní název
- Organický heřmánek
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 837890
- Kód EAN
- 4002221038288
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Organické Kamillentee
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KGBosteler Feld 6 21218 Seevetal DEUTSCHLAND
- Prodejní název
- Organický heřmánek
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 837890
- Kód EAN
- 4002221038288
K tomu se hodí také

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
9 070,00 Kč/1kg
272,10 Kč
Prodejce: somnia24

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257157000 Čaj Meßmer „Fenykl“, uklidňující, balení po 25 ks
5 339,87 Kč/1kg
400,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

12 čajových konviček, 6423, čaj s marockou mátou - 20 sáčků
8 288,89 Kč/1kg
298,40 Kč
Prodejce: somnia24

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení
1 681,96 Kč/1kg
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čajová konvice Šalvěj přírodní šalvějový čaj 20 dvoukomorových sáčků 30g
2 522,00 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Melisse 100527 25St
1 503,40 Kč/1kg
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Čaj Meßmer „Ovocná směs“, balení po 25 ks
5 599,73 Kč/1kg
419,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Heřmánek“, jemně aromatický, balení po 25 ks
11 199,47 Kč/1kg
419,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
2 871,20 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
8 672,50 Kč/1kg
277,52 Kč
Prodejce: somnia24

TEEKANNE 6160 Teekanne Minze 20 Beutel
6 167,11 Kč/1kg
277,52 Kč
Prodejce: somnia24

Yogi Tea®Ajurvédský čaj Bedtime Čas jít spát (17ks), 43317
7 295,81 Kč/1kg
226,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

MeßmerZelený čaj koláč s čerstvou chutí nejlepší čaj 35g
2 358,00 Kč/1kg
94,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Organic Earl Grey černý čaj s příchutí bergamotu čerstvý 35g
2 370,50 Kč/1kg
94,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g
1 740,67 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
10 437,00 Kč/1kg
417,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Meßmer 4002221009325 Čaj Meßmer „Fenykl-anýz-kmín“, harmonický, balení po 25 ks
8 009,80 Kč/1kg
400,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ovocný čaj Meßmer s příchutí jablka a vanilky 50g
1 801,80 Kč/1kg
90,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer zelený čaj tart fresh pleasure 50 čajových sáčků tradiční 87g
705,90 Kč/1kg
141,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg

TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 604,50 Kč/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg

Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg

Čaj 300 sáčků 300 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg

Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg

Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg

Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg

Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,04 Kč
Prodejce: apohealth
4 805 228,73 Kč/1kg

Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,99 Kč
Prodejce: apohealth
2 191,03 Kč/1kg

Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
284,84 Kč
Prodejce: apohealth
2 712,76 Kč/1kg

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg

Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Bünting čaj ibišek 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg

Ahmad Tea - černý čaj s příchutí malin 40g, 20 sáčků



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
491,35 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 141,88 Kč/1kg