3,7



Na základě 7 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nutella mini jar ořechová nugátová krémová pomazánka 25g 64 balení91 379,20 Kč/1kg
2 284,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g4 015,50 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)2 081,80 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%431,78 Kč/1l
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
711,80 Kč/1kg
320,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Nutella 450g + 50g
584,18 Kč/1kg
323,22 Kč
-31,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
292,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
392,45 Kč/1kg
1 177,36 Kč
Prodejce: somnia24

Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
351,38 Kč/1l
790,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Mini skleněná pomazánka čokoládová 25g - ořechová nugátová (18 balení)
2 690,09 Kč/1kg
1 423,82 Kč
-213,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 210,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nutella v sáčku Lískooříšková nugátová pomazánka 1000g
425,68 Kč/1kg
425,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
383,83 Kč/1kg
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g
580,39 Kč/1kg
562,98 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: HAPPY_GIFTERS

Nutella Plant Based 350 g italská veganská čokoládová pomazánka bez mléka
790,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: somnia24

Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nutella Creme 950g - Ferrero
278,95 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Bounty Brotaufstrich 350g
594,06 Kč/1kg
207,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Nutella 80135463, Oříšková pomazánka, Oříšková, 41,4 g, 15 g, 539 kcal, 2252 kJ
56,38 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,45 Kč/1kg
102,89 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
946,77 Kč/1kg
208,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ferrero Nutella oříškový nugát krémové konzistence skladovací nádoba 1000g
Nutella - světoznámá pomazánka z lískových oříšků a kakaa - potěšila generace svou nezaměnitelnou chutí a krémovou konzistencí. Ať už na chleba, jako přísada na pečení nebo jen tak samotná - sklenice Nutella 1000 g nabízí dlouhotrvající požitek pro celou rodinu.
Vlastnosti výrobku:
Složení: lahodný ořechový nugátový krém:
- Krémová konzistence s jemnou příchutí lískových oříšků a kakaa.
- Dokonalá rovnováha sladkosti a oříškovo-čokoládové chuti.
Velká 1000g sklenice:
- Ideální pro rodiny nebo opravdové fanoušky Nutelly.
- Dlouhotrvající zásoba na snídani, svačinu nebo dezert.
Všestranné použití:
- Klasika na chleba, rohlíky nebo croissanty.
- Ideální na pečení, palačinky, lívance nebo jako poleva na dezerty.
Tipy pro použití: Vezměte si s sebou na dovolenou a nechte si namazat na talíř:
Určené použití:
- Použití: Jako pomazánka, přísada na pečení nebo si ji vychutnejte samostatně.
- Ideální pro nápady na sladké snídaně, svačiny nebo kreativní dezerty.
Pochutnejte si:
- Vhodnost: Obzvláště chutná na teplých toastech, takže se snadno rozpouští.
- Vynikající v kombinaci s banány, jahodami nebo ořechy.
Výhody: Vhodný k přípravě jablečných sušenek, které se dají použít i na přípravu kávy:
1000g balení pro mimořádně dlouhou konzumaci
Krémová, jemná oříškovo-nugátová chuť
Ideální jako pomazánka, na pečení nebo jako poleva na dezerty
Klasika - milují ji malí i velcí
O Ferrero Nutella:
Nutella je již více než 50 let symbolem nezaměnitelné chuti a špičkové kvality. Díky pečlivě vybraným ingrediencím poskytuje Nutella krémový, oříškový a čokoládový chuťový zážitek, který miluje celý svět - nyní v praktické 1000g sklenici pro ještě větší požitek!
Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem (D)E-mail: [email protected]
Nutella Ferrero 1000 gr.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (13 %), sušené odstředěné mléko (8,7 %), nízkotučné kakao (7,4 %), emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 539 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2252 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57,5 g Sacharidy, z toho cukr: 56,3 g Tuky: 30,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,6 g Vláknina: -g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Ořechový nugátový krém
- Výrobce
- Číslo produktu
- 4003
- Kód EAN
- 4008400401829
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (13 %), sušené odstředěné mléko (8,7 %), nízkotučné kakao (7,4 %), emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 539 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2252 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57,5 g Sacharidy, z toho cukr: 56,3 g Tuky: 30,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,6 g Vláknina: -g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Ořechový nugátový krém
- Výrobce
- Číslo produktu
- 4003
- Kód EAN
- 4008400401829
K tomu se hodí také

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
211,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 436,60 Kč/1kg
308,87 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
248,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
282,50 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
43% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
43%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%29% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
29%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
"Malý" dárek k narozeninám
Ideální a "malý" narozeninový dárek pro každého malého i velkého fanouška Nutelly.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše Nutella
Pěkná velikost
Ohodnoceno dne 12. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nutella mini jar ořechová nugátová krémová pomazánka 25g 64 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 284,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
91 379,20 Kč/1kg

Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 015,50 Kč/1kg

Caffarel - Krémová čokoláda Gianduia s mlékem, 210 g, skleněná nádoba
540,50 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
2 573,81 Kč/1kg

Ořechový krém KAKAO BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 330 g - GUTE NOOT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,72 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 729,45 Kč/1kg

Křupavá čokoláda - 500g - Lískové oříšky 21% - Maltitol - Nízkotučný kakaový prášek 6,4%
246,73 Kč
Prodejce: FIT4MED
493,46 Kč/1l

Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED
431,78 Kč/1l

GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg

Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
790,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,38 Kč/1l

Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
562,98 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
580,39 Kč/1kg

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
306,90 Kč/1kg

Nutella v sáčku Lískooříšková nugátová pomazánka 1000g
425,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
425,68 Kč/1kg

Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 178,00 Kč/1kg

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (bílá čokoláda-arašíd-himalájská sůl) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
503,74 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 007,48 Kč/1l

Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
208,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
946,77 Kč/1kg

Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,83 Kč/1kg