Už jen 1 ks za tuto cenu
Pesto z divokého česneku 165ml
156,17 Kč
946,48 Kč / 1l
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)503,68 Kč/1l
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
116,50 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto - olivy bez sýra 125ml
675,92 Kč/1l
84,49 Kč
Prodejce: taleoo

Ligurijská pesta bez česneku, 180 g - Ranise
1 875,67 Kč/1l
337,62 Kč
Prodejce: italia-genuss

Pesto s šípkovou náplní, 120g |GOURMET
1 174,67 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: taleoo

Ligurijská pesta, 180 g - ROI
1 942,17 Kč/1kg
349,59 Kč
Prodejce: italia-genuss

Pesto - Rajčata bez sýra 125ml
832,16 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Monini Pesto s rukolou 190 g
291,20 Kč/1kg
147,81 Kč
-45,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
101,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pesto - Calabrese 135g
719,33 Kč/1kg
97,11 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto z bazalky Genovese s certifikací D.O.P - bazalkové pesto 130g | MAMMA NATUR
1 046,85 Kč/1kg
136,09 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto s rukolou, 130 g, balení po 2 kusech
743,38 Kč/1kg
193,28 Kč
Prodejce: taleoo

Konopné pesto - bazalka 130g
986,69 Kč/1kg
128,27 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto - Bazalka s pecorinem 130g
650,92 Kč/1kg
84,62 Kč
Prodejce: taleoo

Cremigé pesto calabrese, 125 g | BYODO
718,64 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Ser Apetina Pesto a rukola 125 g
332,08 Kč/1kg
72,24 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,85 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pesto Rosso, 180 g | TERRASANA
729,00 Kč/1kg
131,22 Kč
Prodejce: taleoo

Pesto Rosso, 130 g | NABIO
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Sos pesto z bazylią 190 g
594,74 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pesto z divokého česneku s cedrovými ořechy.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Přidejte do těstovin, rýže a brambor, jako dip, pomazánku, do salátů nebo polévek.
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a vždy přikryjte olejem. Spotřebujte do 8 týdnů.
- Objem
- 165 ml
- Seznam přísad
- Divoký česnek z certifikovaného sběru* (47 %), extra panenský olivový olej*, cedrové ořechy* (5 %), mořská sůl*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1816 kJ / 434 kcalTuky: 47 gz toho nasycené mastné kyseliny: 6,6 gSacharidy: 2,0 gz toho cukr: 1,8 gBílkoviny: 1,8 gSůl: 3,5 gChlebové jednotky: 0,166BEVýživové hodnoty stanovené podle Výpočet
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- GEORG
- Prodejní název
- Pesto z divokého česneku 165ml
- Výrobce
- gustiamo
- Kód EAN
- 4260181089027
- Objem
- 165 ml
- Seznam přísad
- Divoký česnek z certifikovaného sběru* (47 %), extra panenský olivový olej*, cedrové ořechy* (5 %), mořská sůl*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1816 kJ / 434 kcalTuky: 47 gz toho nasycené mastné kyseliny: 6,6 gSacharidy: 2,0 gz toho cukr: 1,8 gBílkoviny: 1,8 gSůl: 3,5 gChlebové jednotky: 0,166BEVýživové hodnoty stanovené podle Výpočet
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- GEORG
- Prodejní název
- Pesto z divokého česneku 165ml
- Výrobce
- gustiamo
- Kód EAN
- 4260181089027
K tomu se hodí také

Pesto - Divoký česnek bez sýra 125ml
932,00 Kč/1l
116,50 Kč
Prodejce: taleoo

freyovo pesto z divokého česneku na brambory a špagety (600g sklenice)
802,45 Kč/1kg
810,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
361,37 Kč/1kg
68,66 Kč
Prodejce: foodperium

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Pesto - Calabrese 135g
719,33 Kč/1kg
97,11 Kč
Prodejce: taleoo

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Pesto - Divoký česnek rajčatový 165g
1 004,71 Kč/1kg
140,66 Kč
Prodejce: taleoo

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike in 28 inch - Kolo pro muže, chlapce, ženy a muže - Shimano 21 rychlostí - Pánské městské kolo - Pánské kolo.
7 900,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 2 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
244,96 Kč/1m²
1 469,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

NuaSol NuaFix čtvercový držák balkonového zábradlí | nerezová ocel pro 2 solární moduly
2 426,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bazalkové pesto podle starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
622,22 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Anfossi Janovské pesto v extra panenském olivovém oleji bez česneku, 185 g
737,84 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
5 675,50 Kč
Prodejce: Di-Life

Univerzální zahradní lopata pro zemní práce 41 cm
189,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Bazalkové pesto, 180 g
1 105,56 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

PPURA 379861, Pestová omáčka, 120 g, Itálie, Sklenice
748,58 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-716,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s výškově nastavitelným čelem a 4 zásuvkami, funkční postel sametová látka dvoulůžko s roštovým rámem pro dospělé a mládež
7 186,99 Kč
-794,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 392,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Rukojeť postřikovače spouštěcí pistole Zemědělské postřikovače Příslušenství Součást Zahradní kontrola plevelů #1
394,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
114,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
600,42 Kč/1kg

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
567,40 Kč/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,26 Kč/1kg

Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
171,55 Kč/1kg

Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
581,62 Kč/1kg

Casa Rinaldi Pesto Genovese s olivovým olejem silně ochucené čerstvé 180g
218,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
625,54 Kč/1kg

Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
503,68 Kč/1l